Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Wed Jan 22, 2020 4:01 pm
Prvi put čujem za tu novu seriju. Very Happy Nije mi skroz odbojna ideja, ali stoji ovo

nije ostalo nikakvog prostora za nastavke

Ja sam maštala evenutalno o filmu koji bi prikazao što je s kim bilo nakon napuštanja Lagune negre... Onda stoji i ono da su posledice radio-terapije s onom mašinom morale ostati, pa bi se o tome moglo govoriti. A što se tiče nove priče, ok mi je ako je ovo u pitanju...

ali kao projekat nezavistan od originalnog Internata.

Svakako mi više liči na verziju Internata/priču utemeljenu na idejama originala, nego na njegov nastavak ili spin-off.

Dakle potpuno nova serija, sa novom pričom, ali bazirama na školi u misterioznom okruženju. Ne bi mi ni smetali isti likovi... Npr. neki od profesora koji su se tu zaposlili, ili neki bivšu učenici koji su se tu zaposlili. Ne bi mi ni smetali isti glumci sa novim ulogama... Uslov da ovo bude dobro je da priča tj. misterija ipak bude drugačija, da ne bude predvidivo za nas koji znamo Internat. Ipak, skeptična sam da bi se uspjeh mogao ponoviti, i da, Internat je jedan i neponovljiv.  El Internado - Page 16 10899980

Javier Cidoncha (Lukas iz serije) je pre par meseci u jednom intervjuu rekao kako bi bilo zanimljivo da se u nekom nastavku pojave on, Paula, Evelin i Havijer Olgado kao tinejdžeri Laughing  Ne znam da li je nagoveštavao nešto ili dao nekom ideju ali to bi bilo top

A baš sam htjela postaviti taj intervju dok sam prije komenatarisala na drugoj temi,  jer sam ga skoro gledala, i uđem ovdje i vidim vijest o nastavku.

Evo ga



od 08:56

Isti ovaj lik je imao intervjue sa Carlotom i Denise, i većinom su pričali o Internatu. I love you

Možda bacim pogled na to kad počne...

Takođe.

Uživam čitajući vaše komentare o "Internatu"

Dobro nam došao na forum i slobodno se i ti baci na komentarisanje. Wink Ja se uvijek rado uključim u komentarisanje čak i kada je ne gledam trenutno. Uvijek me inspiriše za diskusiju.

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Thu Jan 23, 2020 11:51 pm
Evo par linkova o nastavku.

https://www.todotvnews.com/en/el-internado-las-cumbres-will-be-an-amazon-exclusive/

https://es.ign.com/el-internado-las-cumbres/159397/news/prime-video-detalla-el-reinicio-de-la-serie-espanola-el-internado

I jedan klip.

https://www.ecartelera.com/videos/anuncio-el-internado-las-cumbres/

Evo što kaže Denisse.

“Creo que a lo mejor volvería como alumna otra vez, pero ya un poco rebelde, porque ella siempre fue muy marisabidilla. Tenía pinta de que cuando creciese iba a dar bastante caña”.    

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Fri Jan 24, 2020 9:35 pm
The students are rebellious and problematic boys who will live under the strict and severe discipline imposed by the center to reintegrate them into society.

Pa ovo više baca na popravni dom, nego na internat El Internado - Page 16 2729517241 Definitivno ne zvuči kao obični internat, već kao neka specijalizovana ustanova za problematične maloletnike.

____________
El Internado - Page 16 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Sat Jan 25, 2020 5:56 pm
Da, i sudeći po tome to će biti ustanova samo za dječake/momke. To ne zvuči tako zanimljivo.

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Thu Feb 06, 2020 12:08 pm
Evo i Daniel Retuerta kaže da je to popravni dom.



Uporedio je ovo sa CSI, slična priča, ali drugo mjesto i druge ličnosti.

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Fri Feb 07, 2020 11:51 pm
Super El Internado - Page 16 245301646 Ali da ne prejudiciramo, možda bude ok serija.

____________
El Internado - Page 16 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Sun Mar 15, 2020 4:37 pm
Zbog ove situacije s novim virusom se često sjetim radnje Internata. Eh da u stvarnosti imamo junake poput Fermina, Rebece, i stručnjaka poput Levova... Very Happy

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Sun Mar 15, 2020 8:56 pm
Zbog ove situacije s novim virusom se često sjetim radnje Internata.

I ja El Internado - Page 16 2078043430 Samo ne znam da li bi Fermin, Rebeca ili good old Max bili od pomoći u ovoj situaciji, pošto je "naš" virus opušteno zahvatio čitavu planetu u relativno kratkom roku El Internado - Page 16 245301646

I ne znam detalje, ali naletela sam na podatak da je neki lik u svojoj knjizi iz 1981. godine spomenuo da će se u Kini u određenoj oblasti 2020. pojaviti smrtonosni virus. I tako se i desilo El Internado - Page 16 1241635095

____________
El Internado - Page 16 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Wed Sep 16, 2020 8:33 pm
https://www.diezminutos.es/teleprograma/programas-tv/gmp34036969/el-internado-las-cumbres-quien-es-quien-serie-amazon-prime-video-reparto-personajes/

Trebalo bi na novoj temi, ali evo ovdje... Ne čini mi se da će u novoj verziji biti iko od likova/glumaca iz Internata...

U principu, sem što se radi o zabačenom internatu za koji su vezane misterije, ne vjerujem da će imati drugih dodirnih tačaka. A možda je i bolje. Very Happy

Iako je glupo to procjenjivati sa slika, nisam stekla utisak da su glumci naročito simpatični. Možda sam malko pristrasna.  El Internado - Page 16 2078043430

____________
El Internado - Page 16 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Fri Sep 18, 2020 9:27 pm
Iako je glupo to procjenjivati sa slika, nisam stekla utisak da su glumci naročito simpatični. Možda sam malko pristrasna.

Meni deluju beživotno i neharizmatično i kad uklonim faktor pristrasnosti El Internado - Page 16 245301646 Ali videćemo kakvi su "u pokretu", kakva im je gluma i ostalo.

____________
El Internado - Page 16 GeMuxua
Sponsored content

El Internado - Page 16 Empty Re: El Internado

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum