Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Wed Oct 30, 2019 12:08 pm
Ne znam zašto, ali ja nekako Internat dijelim na prvih 5 + zadnje 2 sezone. Zadnje dvije su mi nekako drugačije, iako prate istu priču. Ustvari znam zašto. Najvjerovatnije zbog toga što od šeste imamo novu školsku godinu, a snažno prijateljstvo iz prvih 5 sezona je opasno narušeno početkom šeste zbog sumnje da postoji izdajnik.
Ako bih izdvajala omiljene sezone onda bi to bile 1,2 i 5. Very Happy

Dalje, Hugo i Daniel koji su odrastali u pogrešnim rukama i to užasno glupom greškom sopstvenih roditelja.

E da, Hugo posebno doprinosi čarima pete sezone. El Internado - Page 15 3466016740

Od lepih i moćnih momenata, bez obzira na sve što sledi, izdvojila bih Elsino veličanstveno preuzimanje krune  queen  Post a reply 2229618312  To jest, kad je poslala Noireta do đavola i vratila se na mesto koje joj pripada.

O da! Obožavam Noiretovu bespomoćnost u toj sceni. El Internado - Page 15 3689299699

I ovo

Onda, trenutak u kojem Marcos po prvi put vidi Hectora, nakon otkrića da je on zapravo njegov ujak. I sama Hectorova video poruka je bila dirljiva

Jedan od najemotivnihih momenata serije.

I ovaj takođe... Kad bandoglavi Ivan dođe k sebi.

Ivan na kraju sezone...Konačno prihvata Mariju kao majku.

Predivna scena. I onda momenat kada mu curi krv iz nosa... Ako tada ne znamo što slijedi dalje zaista je bolan taj momenat kada Ivan prihvata Mariju, a daje se naznaka da mu se bliži sigurna smrt.  Sad

Bila mi je predivna i ona scena Ivana i Paule kada pričaju o pismu za Susanu

Aha.  El Internado - Page 15 3466016740  Paula, dobrica, se uvijek brine za svakoga.

____________
El Internado - Page 15 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Fri Nov 01, 2019 9:45 pm
a snažno prijateljstvo iz prvih 5 sezona je opasno narušeno početkom šeste zbog sumnje da postoji izdajnik

Da, meni je ovo izrazito tužan razvoj događaja Neutral Još ono kada se Ivan trudi da ubedi i sebe i druge da među njima nema izdajnika Neutral

Ja ne znam koja mi je sezona omiljena. Svaka mi je na svoj način jaka i značajna, uključujući i sedmu uprkos bačenoj minutaži na pojedine irelevantne likove El Internado - Page 15 245301646

Reprizirana i šestica...Uvod u frustrirajuće stanje bespomoćnosti koje će vladati u poslednjoj sezoni. Apokaliptična atmosfera i virus kao biološko oružje. Svi se sada lavovski bore za nešto ili za nekoga, ne staju, ne ograničavaju se, ne obaziru se na "semafore." Koliko pojedinci, toliko i grupe/organizacije. I svima je motivacija nadljudski snažna. Ovo je ratna sezona u vatrenom znaku. And I love it El Internado - Page 15 2923229199

Plus, moja top dva najdraža muška lika su zablistali u svojoj kompleksnosti, što mi je predstavljalo posebnu uživanciju El Internado - Page 15 2082497439

Primetila sam da su Noiret i Roque zapravo ogledalo jedan drugom ili bolje rečeno dve strane istog novčića. Njih dvojica naizgled nemaju dodirnih tačaka, ni zajedničkih osobina, ali sam prilikom repriziranja serije došla do par novih zaključaka.

Možda sam kukavica, ali barem nisam monstrum kao ti, reče Roque Noiretu. Noiret ima reputaciju dominantnog tiranina, a Roquea svi znaju kao autsajdera i kukavicu. Međutim, interesantno je da su obojica stekli takve reputacije zahvaljujući sopstvenim nesigurnostima i slabostima sa kojima ne umeju adekvatno da se nose.

Noiret u Roqueu vidi preplašenog slabića = potencijalnog sebe ako bi skinuo fasadu samouverenog moćnika i prepustio se strahovima od organizacije kojoj i sam pripada.

A Roque u Noiretu vidi nemilosrdnog monstruma = potencijalnog sebe ako bi potpuno izgubio moralni kompas i vrednost tuđih života spustio na niže grane.

I obojica se upinju da ne ostvare te potencijale, da ne budu ono što su jedan u drugom prepoznali kao svoju alternativnu stvarnost.

U ovom kontekstu, posebnu pažnju zavređuju njihovi krajevi. I Noiret i Roque su na kraju odbili da se ponašaju u skladu sa reputacijom koja ih je pratila.

Noiret je odbio da bude bezdušni tiranin i nije poslušao Vukovo izričito naređenje da ubije Ivana, dok je Roque odbio da bude pasivna kukavica, razotkrio je Garrida i ostavio dokaz bez kojeg se niko živ ne bi izvukao iz Internata.

Also, Noiret i Roque su dve osobe koje su Ivana najviše razočarale. Sa metaforičke tačke gledišta, Ivan je spona između tiranije i potlačenosti iliti otelotvorenje obeju krajnosti, koje on odbacuje u potrazi za ravnotežom i zdravom, zlatnom sredinom. Niti želi da bude superiorni tlačitelj poput Noireta, niti pristaje na ulogu prestravljene žrtve poput Roquea.

Fascinantna mi je ta Noiret-Ivan-Roque korelacija. Mada su mi oni kao likovi inače fascinantni I love you

Još jedna sitnica u vezi Noireta...Njegov sin Tomas ima i simbolički značaj. Noiret je gubitkom jednog biološkog deteta izgubio i čovečnost, jer se tada pridružio Ottoxu, a upoznavanjem svog drugog biološkog deteta je povratio izgubljenu ljudskost. Nešto kao pun krug. Wow.

Andresova katarza me je navela da se zapitam da li ljudi mogu radikalno da se promene i odaberu put dijametralno suprotan onome kojim su ranije išli. I to kad kažem odaberu ne mislim na izbor napravljen raciom, već na spontano delovanje, izvorno, iz duše.

Tačnije, da li je neophodno da dođe do diskontinuiteta između onoga što je čovek bio i onoga što bi želeo da postane? Da li (kao Andres) mora da se vrati na "fabrička podešavanja", na nulu i krene ispočetka kao tabula rasa? Da li je neznanje o prethodno napravljenim koracima jedini način da se u budućnosti bez kalkulacije i racionalnog raščlanjivanja naprave skroz drugačiji koraci? Questions for the philosophers El Internado - Page 15 2078043430

Neko je rekao da su najopasniji oni ljudi koji nemaju šta da izgube. Oni idu na sve, jer ništa već imaju. Camilo je eklatantan primer toga. Ne pripada više nigde, izgubio je mesto u Ottoxu, prestao je da bude od koristi, a ostao je i bez jedinog bića koje je voleo - njegovog vuka.

Poetično je što je upravo on stavio tačku na Ritterove višedecenijske snove o Evinom povratku među žive.

Priča o Evi Wulf me je na drugo gledanje oduševila. Svidela mi se i prvi put, ali sada sam baš uživala u morbidnosti njenih pojavljivanja i hladnoći koju je emitovala svojom prisustvom El Internado - Page 15 1161816250

Osim što i dalje mislim da zamrznuta Eva simboliše zamrznutu i time očuvanu, preživelu nacističku ideologiju, ta ledena aura oko Eve bi mogla da predstavlja i smrt. Smrt je u principu glavna asocijacija na Ottox, ali i na ono što je Ritter radio u mladosti (za šta je Eva platila cenu).

I ode nam Carolina...Najmučnija smrt u seriji, pored Mateove. Njih dvoje su se najviše mučili u poslednjim trenucima, u najvećoj agoniji im se telo gasilo Neutral  S tim da je Mateo bar imao pilulu za suicid da prekrati sebi muke. A da ne spominjem kako su je bacili u jezero, kao smeće.

Ali svejedno, ne krivim Roquea. Tada je već prekasno bilo da daje objašnjenja svojim prijateljima, previše se upetljao u mrežu Ottoxa.

Njegova jedina greška je to što Marcosu, Ivanu i ostalima nije odmah, iste one noći kad je saznao da su ga planirali za treću žrtvu, rekao šta mu se desilo i šta je ponudio Noiretu u zamenu za svoj život.

Inače, baš se osetio vajb nemoći i beznadežnosti u onoj sceni kada Roque otkriva da je on "sujeto 3." Vrlo neprijatan momenat pale

Pojaviše se Amaia i Ruben...Psihička priprema za Currovu bespotrebno veliku minutažu u narednoj sezoni El Internado - Page 15 4157861939  Claru uopšte ne registrujem, što je super.

Sedmu sezonu ću odgledati kad se vratim...

____________
El Internado - Page 15 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Tue Nov 19, 2019 1:42 pm
Baš volim pročitati tvoja zapažanja.  Very Happy

Noiret je odbio da bude bezdušni tiranin i nije poslušao Vukovo izričito naređenje da ubije Ivana, dok je Roque odbio da bude pasivna kukavica, razotkrio je Garrida i ostavio dokaz bez kojeg se niko živ ne bi izvukao iz Internata.

Taj momenat kada Noiret odlučuje da ne ubije Ivana pokazaje da je nekad i bilo ljudskosti u njemu, ali da je pod pritiskom ( i iz kukavičluka) zatrpao savjest i dozvolio da ga odnese plima Ottoxa.

Andresova katarza me je navela da se zapitam da li ljudi mogu radikalno da se promene i odaberu put dijametralno suprotan onome kojim su ranije išli.

Ne mislim da je nemoguće, ali jeste rijetkost. Nije lako pobjediti jednu svoju lošu osobinu, ili naviku, a kamoli promijeniti se za  180 stepeni. E sad, Andres je izgubio pamćenje. Da nije bilo amnezije, pitanje da li bi se predomislio. Dok nije imao pamćenje sagledao je Sandru drugim očima, kao ženu, kao ljudsko biće, a ne kao produkt ekspermenata. I onda kada je došao k sebi (vratio pmaćenje) to što je u njoj vidio bilo je suprotno onome kako je do tada postupao, i to je prelomilo.

I ode nam Carolina...Najmučnija smrt u seriji, pored Mateove.


Meni i najtužnija, pored Ferminove. Bila je izuzetno hrabra i upravo je to koštalo života. Uvijek se zapitam da li je u zadnjim momentima shvatila da je Roque izdajica. Kakve li su joj bile tada misli? Sad

a ostao je i bez jedinog bića koje je voleo - njegovog vuka.

Scena kad plače nad mrtvim vukom mi je možda i jedan od najupečatljivijih Camilovih momenata. A i bilo mi je žao vuka.

ali sada sam baš uživala u morbidnosti njenih pojavljivanja i hladnoći koju je emitovala svojom prisustvom

Super je to mala Carlota odradila. A sama je pričala da joj je bilo zabavno glumiti Evu.

Njegova jedina greška je to što Marcosu, Ivanu i ostalima nije odmah, iste one noći kad je saznao da su ga planirali za treću žrtvu, rekao šta mu se desilo i šta je ponudio Noiretu u zamenu za svoj život.

Tačno. Vjerujem da bi naišao na razumjevanje da je tako postupio. A uvijek se iznerviram što se sakrio iza onog paravana. Mogao je jednostavno dopustiti da ga odmah vide i reći da je čekao Luciju jer ga boli glava ili stomak ili tako nešto. Ali, razumijem, u takvom momentu ne može racionalno rasuđivati.

Pojaviše se Amaia i Ruben...Psihička priprema za Currovu bespotrebno veliku minutažu u narednoj sezoni

Najveća mana serije je Curro.  Rolling Eyes  A sledeća izbor glumice za Amaiu. Lik je odvratan, ali je i glumica iritantna sa onim njenim pogledom.

____________
El Internado - Page 15 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Tue Nov 19, 2019 7:26 pm
E sad, Andres je izgubio pamćenje. Da nije bilo amnezije, pitanje da li bi se predomislio.

Pa to, bukvalno je vraćen na "fabrička podešavanja", kao da se ponovo rodio. Nego, zašto je on uopšte bio deo Ottox-a? Zbog novca ili iz ideoloških razloga ili nešto treće?

Uvijek se zapitam da li je u zadnjim momentima shvatila da je Roque izdajica. Kakve li su joj bile tada misli?

Već je bila polu-mrtva, ali mislim da je shvatila  No Verovatno joj je kroz glavu prošlo kako je sve to jedan veliki poraz  Neutral

Na Ferminovu smrt ću se posebno osvrnuti kada budem komentarisala poslednju sezonu. Njegova smrt je bila tužna, značajna i simbolična  Neutral

____________
El Internado - Page 15 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Wed Nov 20, 2019 3:22 pm
Nego, zašto je on uopšte bio deo Ottox-a? Zbog novca ili iz ideoloških razloga ili nešto treće?

Nikad nije ni pojašnjeno. El Internado - Page 15 2729517241 Vjerovatno mješavina prva dva razloga. Ne vjerujem da su mu razlozi kao npr. kod Amelije. Pretpostavljam da je već bio dio Ottoxa i da je kao takav smišljeno oženio Sandru. Isti šablon kao sa Noiretovim tastom. Nisu upetaljali kćerke ( Valentinin otac i Ritter) već zetove. Kad razmislim, taj šablon se ponovio tri puta. Gospodin Fini nije upetljao Elsu, a Noiret mu je zamalo postao zet.

____________
El Internado - Page 15 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Wed Nov 20, 2019 5:54 pm
Pretpostavljam da je već bio dio Ottoxa i da je kao takav smišljeno oženio Sandru.

Vrlo moguće. Iz Andresovih flešbekova mi se učinilo da je on bio fasciniran Vukom kao briljantnim naučnikom, skoro pa čarobnjakom. Da ga je oduševljavao projekat Geminis kao nešto do sada neviđeno i revolucionarno El Internado - Page 15 245301646

Nisu upetaljali kćerke ( Valentinin otac i Ritter) već zetove. Kad razmislim, taj šablon se ponovio tri puta.

Očevi za primer I love you Pogotovo Fini čovek koji je navodno obožavao svoju princezu Elsu, a ovamo mu nije ni najmanje smetalo da je neko poput Noireta zavede zarad njihovih Ottox planova El Internado - Page 15 2853130181

____________
El Internado - Page 15 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Sun Nov 24, 2019 11:52 pm
Reprizirala sam i sedmu sezonu  I love you

Ove epizode su mi bile dosta teskobne i deprimirajuće. Ne samo zbog Currovog prisustva  El Internado - Page 15 2078043430

Ali ozbiljno, poslednja sezona je obeležena jednim poraznim paradoksom, a to je da izlazak istine na videlo i razotkrivanje Ottoxa nije značilo kraj svih patnji i konačno oslobođenje. Naprotiv, nastupilo je najgore stanje u kojem su im ruke vezane. Nemoćni su, zarobljeni, koprcaju se u smrti koja im se približila više nego ikad i sve što im preostaje jeste da čekaju i koriste prilike ako na njih nalete.

Svako se sa tom mukom nosi na osobeni način, što je prikazano kroz interakcije likova sa ostalima oko sebe i kroz stav koji su zauzeli prema onome što će se desiti ukoliko ne budu izlečeni i oslobođeni. Nisu čak potrebni ni otvoreni razgovori o tome da bi se videlo kako se ko oseća povodom činjenice da je u svom životu postao pasivni učesnik.

Mnogi se iz te situacije nisu izvukli. Ili ih je odneo virus ili osobe koje stoje iza virusa. A svaka od tih smrti ima objašnjenje, pomisliš "da, tako je moralo biti."

Saula je npr. ubilo oružje čije je delovanje pokušavao da zaustavi. Preživeo je II svetski rat i lovu na naciste se posvetio dušom i telom, ali njegova svest nikada nije napustila koncentracioni logor. Ista opasnost ga je pratila decenijama posle završetka rata, jer je bio spreman na neverovatne rizike ne bi li ispunio svoju misiju. Na kraju je nastradao od virusa stvorenog od ruke čoveka koji ga je mučio u logoru.

Elsa je opet ceo život živela u laži. Ispostavilo se da je stvarnost drugačija od onoga što je Elsa smatrala istinom. Otkrila je da uopšte nije poznavala svoju porodicu, da nije poznavala Internat, nije poznavala istoriju nekadašnjeg sirotišta...Nije imala pojma o užasima koji su joj se odvijali pred očima.

Tako da mislim da je odbila da popije lek ne samo iz plemenitosti, već i zbog griže savesti, radi iskupljenja - kao ćerka naciste i jednog od osnivača Ottoxa i kao direktorka škole u kojoj su se učenicima događale jezive stvari koje ona nije primećivala.

Fermin je tragičan lik. Da, herojski, ali i tragičan, a to se lako izgubi iz vida pored njegovih karakternih osobina, sposobnosti, optimizma, vedrog duha...Bio je prisutan kad mu je otac ubijen, od detinjstva je uvučen u priču sa Ottoxom i kockice su mu se poklopile tako da ide putem kojim smo videli da je išao.

Mogao je da umre milion puta do sada, ali ne. Ubijen je na samom kraju, u tome je i poenta. Nevažno je ko ga je ubio, nevažno je i kako. Važno je samo kada se to desilo, a desilo se nakon što su svi izlečeni od virusa i nakon što je osmislio plan da ih sve izvuče iz Internata.

On je na sebe preuzeo taj teret odgovornosti, borio se da preživi i preživljavao je svakakve scenarije kako bi spasio čovečanstvo. I uspeo je, ali je pao kao poslednja žrtva Ottoxa. Ferminovom smrću je zatvoreno poglavlje vaskrslog nacizma. A Ferminov duh je rekao Juliji da je vredelo. Verovatno i jeste Neutral

Zatim imamo Maxa Levova, čudnog genijalca bez čijeg izuma ne bi bilo definitivnog izlečenja od virusa. Max bi svakako skončao na teritoriji Internata (za šta se Vuk odavno pobrinuo) i ovi su ga držali u šaci, pa je babetina naredila svojoj unuki da ga ubije i uprkos svemu tome Max je izašao iz igre u svojstvu pobednika, zato što je mašina ipak izlečila zaražene i zato što te silne godine prisilne službe Ottoxu ništa nisu vredele. Max je naposletku pomogao kome treba, a ne toj zločinačkoj organizaciji.

Lucia je od malena među nacistima, zloupotrebljavana i korišćena. Ubijena je kada je prestala da bude korisni i poslušni "vojnik" Ottoxa. Premda nije baš najjasnije da li je rešila da prihvati Karlov predlog i ode ili je odlučila da ostane u Internatu, jedno je sigurno - drznula se da okrene leđa Ottoxu čim joj je palo na pamet da uz pomoć Pauline krvi napravi nove lekove i zato je kažnjena smrću.

Štaviše, mislim da je Karlova ponuda bila samo navlakuša da bi Garrido mogao lakše da je smakne. Ne verujem da su stvarno planirali da puste Luciju tek tako.

Amelia...Njen slučaj je poput lavirinta iz kojeg nije bilo izlaza i lažne nade da će ga ipak nekako pronaći. Kod nje uvek naiđe poneki sitni, svetli trenutak što bar malo uliva nadu da će se izvući, a onda...hladan tuš. I takvu je smrt dobila, u jednoj sekundi se sve srušilo Neutral

Za Roquea ne znam šta bih još rekla. Svaka mu čast na postupku koji ga je odveo u grob, a ceo Internat dalje u život. Fenomenalan mi je momenat kada hoće da se obesi, ali odustaje skontavši da neko nešto muti tu u blizini.

Paralela sa tim mi je Noiret koji u finalu 6. sezone spušta pištolj i ne ubija Ivana. Omg, Noiret u ludari Crying or Very sad

Vatra uništava Internat, što dobija posebno zanimljivu konotaciju ako se prisetimo da je zamrznuta Eva Wulf bila glavni pokretač projekta Geminis. Vatra topi led i okončava postojanje ideologije zaleđene u vremenu. Vrlo simbolično, pa i lepo.

Preživeli u zadnjoj sceni zauvek odlaze odatle, ali mislim da nikada neće zaboraviti kako su ih iskustva stečena na tom mestu oblikovala i izmenila. To je bila jedna teška životna lekcija i ujedno test za sve njih, i za mlade i za starije. Naučili su svašta o ljubavi, prijateljstvu, solidarnosti, volji, izdržljivosti, snalažljivosti, introspekciji...I o bazičnoj ljudskosti.

Napustili su Internat kao bogatija ljudska bića. A sa sobom su kao suvenir odneli mogućnost da ih strefe štetne posledice zračenja od mašine bez koje bi umrli od virusa I love you  Al' da ne mračim sad El Internado - Page 15 2078043430

Istinski fantastična serija. Na drugo gledanje još fantastičnija. Počev od originalne radnje, preko inspirativnih i kompleksnih likova do moćne simbolike. Love it El Internado - Page 15 2923229199

____________
El Internado - Page 15 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Mon Nov 25, 2019 10:50 am
Ne samo zbog Currovog prisustva

Ono kad je lik toliko iritantan da ti lakne kad ga raznese bomba. Suspect  Cijela 7. sezona je nekako klaustrofobična zbog vojske koja ih okružuje i zbog odsječenosti od ostatka svijeta. Tom klaustrofobičnom osjećaju je posebno doprinijela i uzaludna potraga za lijekovima kroz ruševine u hodnicima. U tom smislu mi više prije druga polovina 7.sezone, kada je prestala ta potraga.

A Ferminov duh je rekao Juliji da je vredelo. Verovatno i jeste

Uh, kako ne zaplakati u tom momentu. Sad

Premda nije baš najjasnije da li je rešila da prihvati Karlov predlog i ode ili je odlučila da ostane u Internatu,

Uvijek sam nekako mislila da ne bi zatočenima u Internatu okrenula leđa. Mada zaista nije baš najjasnije kako je htjela da postupi. Nije laka odluka kad joj neko ponudi da ode iz vrste logora i da bude sa svojim djetetom. Samo je pitanje da li im je povjerovala, a čisto sumnjam da su ikad imali namjeru da je puste.

Amelia...

Ne znam da li bih voljela da je preživjela. Čekalo bi je suđenje, zatvor i ko zna što još... Čak i da živa izađe iz zatvora najvjerovatnije bi bila obilježena i upropaštena... Neutral


Istinski fantastična serija. Na drugo gledanje još fantastičnija. Počev od originalne radnje, preko inspirativnih i kompleksnih likova do moćne simbolike. Love it


Drago mi je. cheers

____________
El Internado - Page 15 Granho16
Novoa
Novoa
Posts : 2
Join date : 2020-01-20

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Tue Jan 21, 2020 12:09 am
Uživam čitajući vaše komentare o "Internatu" El Internado - Page 15 2245846269

U španskim medijima je nedavno objavljeno da uskoro počinje da se snima "nastavak" serije, sa novim likovima i misterijama. Potvrđeno je da će se serija zvati "El internado: Las cumbres" i da će imati iste teme terora i misterije kao i original. Prva sezona počinje da se snima na proleće u ruralnim delovima severne Španije i imaće 8 epizoda, a kreativni tim nove serije čine većinom isti ljudi koji su radili i na originalnom "Internatu". U medijima se šuška da će se u nastavku pojaviti i neki od glumaca iz originalne postave  Shocked ali se još ne otkrivaju imena. I neki glumci su na svojim instagram profilima objavili vesti o nastavku serije El Internado - Page 15 2601230167

Portali navode da će se priča odvijati u školi koja se nalazi pored starog manastira, na nepristupačnom mestu između planina, izolovanom od sveta. Naravno neizbežna je okolna šuma koja je puna drevnih legendi i pretnji i obećava zastrašujuće avanture cheers

Javier Cidoncha (Lukas iz serije) je pre par meseci u jednom intervjuu rekao kako bi bilo zanimljivo da se u nekom nastavku pojave on, Paula, Evelin i Havijer Olgado kao tinejdžeri Laughing  Ne znam da li je nagoveštavao nešto ili dao nekom ideju ali to bi bilo top cheers

Svakako mislim da originalni "Internat" niko i ništa ne može da zameni i da nije ostalo nikakvog prostora za nastavke scratch  Videćemo za koji mesec na šta će to da liči Very Happy
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Tue Jan 21, 2020 8:40 pm
Svakako mislim da originalni "Internat" niko i ništa ne može da zameni i da nije ostalo nikakvog prostora za nastavke

Slažem se. Reklo bi se da ta nova serija ima interesantnu premisu, da je primamljiva za gledanje, ali kao projekat nezavistan od originalnog Internata.

Svakako mi više liči na verziju Internata/priču utemeljenu na idejama originala, nego na njegov nastavak ili spin-off. Možda bacim pogled na to kad počne...

____________
El Internado - Page 15 GeMuxua
Sponsored content

El Internado - Page 15 Empty Re: El Internado

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum