Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 3:19 pm
Ximena Navarrete (potpuno zasluženo osvojena titula Miss Universe 2010 jer je prekrasna)
Angélica Rivera
Marjorie de Sousa
Blanca Soto
Bárbara Mori
Lucero (ona što je starija,postaje sve ljepša,tri puta mi je ljepša sad nego kad je bila 20 godina mlađa,Angélica Rivera i Lucero-njih dvije što starije,sve su ljepše,njih dvije kao da ne stare,nego se pomlađuju umjesto da stare)
Mariana Ochoa
Alejandra Barros
Ximena Duque
Sherlyn
Maite Perroni
Elizabeth Gutiérrez
Gaby Espino
África Zavala
Yadhira Carrillo
Florencia de Saracho
Claudia Martín
Angelique Boyer
Esmeralda Pimentel
Fabiola Guajardo
Ana Lucía Domínguez
Maritza Rodríguez
Adriana Louvier
Ariadne Díaz
Michelle Renaud
Ludwika Paleta
Dominika Paleta
Irina Baeva (iako joj je gluma oćajna,izgled ju izvlaći,iako nema talenta)
Karyme Lozano
Mayrín Villanueva
Elizabeth Álvarez
Belinda 
Edith González
Livia Brito
Fernanda Castillo
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 3:51 pm
37. Najljepši/najzgodniji glumci.

____________
Latino leksikon - Page 21 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 3:55 pm
Gonzalo Garcia Vivanco
Sebastian Rulli

pa oni svi ostali Very Happy


Gabriel Coronel (mada je previše nabildovan za moj ukus)
Rafael Amaya
Danilo Carrera ( postao mi je privlačan nakon "Sin rastro de ti" Laughing )

____________
Latino leksikon - Page 21 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 4:09 pm
Josh Gutiérrez  Embarassed I love you :drunken: ne samo da mi je presladak i prezgodan  i ima presladak osmijeh nego je i odlićan,fenomenalan glumac,moj ljubimac i miljenik,obožavam ga,od svih mladih glumaca koji su trenutno aktivni,on mi je omiljeni
William Levy
David Chocarro
Rafael Amaya (iako dok je bio mlađi,bio mi je puno ljepši i zgodniji)
Horacio Pancheri
Christian de la Fuente
Sebastián Rulli
Emmanuel Palomares
Jorge Luis Pila
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 8:14 pm
Danilo Carrera
Michel Brown
Osvaldo de Leon
William Levy
Mario Cimarro
Jose Ron
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 13, 2019 10:09 pm
Potpis na Vivanca, Rullija, Coronela, Amayu, Chocarra i Browna.

Meni je broj jedan, now and always, Marcelo Cordoba cat Taj čovek mi je...wow.

____________
Latino leksikon - Page 21 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 15, 2019 10:39 am
38. Glumica sa najboljim stilom.

____________
Latino leksikon - Page 21 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 15, 2019 10:49 am
Nezaobilazna tema. Laughing flower

Za mene je to definitivno Anahi, pa Ximena Navarrete. Jako rijetko, rijetko na njih dvije vidim nešto što mi se ne sviđa. I frizura i šminka su im gotovo uvijek besprekorne.

Za njima slijedi Gaby Espino.

E sad, kad i ako se potrude, mogu da prođu i Geraldine Bazan, Catherine Siachoque , Jacqueline Bracamontes i Angelica Rivera.

____________
Latino leksikon - Page 21 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 15, 2019 7:35 pm
Ximena Navarrete i Gaby Espino-kraljice stila,veliki potpis od mene,a nisu loše niti Angélica Rivera i Géraldine Bazán isto mogu proći,a što se Anahí tiće,tako-tako,zna se lijepo obući,ali bilo je situacija kad mi se nisu svidjele njezine odjevne kombinacije..
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Sun Feb 17, 2019 1:26 pm
Kada je u pitanju stil oblačenja latino glumica, tu sam prilično razočarana. Stekla sam utisak da se generalno vrlo loše oblače, što mi je neverovatno s obzirom na njihov status u medijima i finansijske mogućnosti. U većini slučajeva se loše oblače i kada je crveni tepih u pitanju, a što se tiče privatnog stila oblačenja to mi je tek katastrofa. Za crveni tepih ih uglavnom oblači neko drugi, pa to nije u potpunosti realna slika, ali kombinacije u kojima se pojavljuju na raznim događanjima i privatno su ogledalo njihovog stila oblačenja koje je po meni generalno vrlo loše. Na svojoj listi ću izdvojiti neke glumice koje imaju nekog ukusa i stila, iako ni one nisu nepogrešive. Malo je onih koje su u potpunosti modno osveštene i za koje mogu reći da zaista imaju stila.

Sara Corrales - ona je neko ko me je u poslednje vreme oduševio stilom oblačenja u svakom smislu i u svim prilikama. Retke su glumice čiji privatni stil oblačenja mogu pohvaliti, a ona je neko ko je izuzetno modno osvešten i čije kombinacije mi se jako dopadaju. Kada prelistam slike sa njenih društvenih mreža, skoro da nema kombinacije koja mi se ne dopada. I na crvenom tepihu je pokazala mnogo ukusa. Mogu reći da je ona za mene trenutno jedna od bolje obučenih glumica.

Ximena Navarrete - iako je ona pre svega model koja se oprobala u jednoj glumačkoj ulozi, staviću je na ovu listu jer je jedna od najbolje obučenih koja vrlo retko pogreši. Ona je dugo u modnom svetu i vidi se da ima izraženi stil koji je često nepogrešiv. Iako je za magazine i razna slikanja drugi oblače, ona i privatno ima sličan stil oblačenja.

Angelica Rivera - moram pohvaliti njene modne kombinacije u ulozi prve dame, iako bi odma naglasila da je to ipak nerealna slika iz razloga što se nalazila na poziciji da je oblače najbolji modni stručnjaci i da je za to imala neograničeni budžet. Poznato je i to da je nenormalnu količinu para davala na haljine s potpisom, tako da to svakako nije merodavna ocena. Ona je u toj ulozi imala vrlo lepe, moderne i neobične kombinacije, no imala je i neke promašaje. Tek sada ćemo realno videti njen stil oblačenja, onaj pre uloge prve dame mi se nije sviđao.

Jacqueline Bracamontes - ona je neko ko se ume lepo obući, no ne mogu reći da mi se većina njenih izdanja dopada. Najviše mi se sviđa njen izbor haljina za razne voditeljske uloge, tu je pokazala najviše ukusa. Privatno se po meni osrednje oblači jer ima oscilacija.

Ximena Navarrete, Angelica Rivera i Jacqueline Bracamontes imaju jednu zajedničku stvar, a to je da ih oblači isti modni kreator, Benito Santos.

Gaby Espino
Elizabeth Gutierrez
Ludwika Paleta
Geraldine Bazan
Cynthia Olavarria
Renata Notni
Sponsored content

Latino leksikon - Page 21 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum