Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Sun Feb 17, 2019 4:51 pm
Jacqueline Bracamontes-isto potpisujem,dodajem na listu
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 18, 2019 12:06 pm
Stekla sam utisak da se generalno vrlo loše oblače, što mi je neverovatno s obzirom na njihov status u medijima i finansijske mogućnosti.

Upravo tako. Ogromna većina glumca se u ogromnoj većini slučajeva oblači neukusno, čak i na crvenom tepihu, a baš je stvar u tome što imaju neograničene mogućnosti da dobro izgledaju. Niti su ograničeni novcem niti prostorom. Hoću reći, putuju, kreću se, ne moraju kupovati garderobu iz lokalnog tržnog centra.

Anahi me uglavnom nikad nije razočarala stilom koji se jeste dosta promjenio, ali uvijek je bio dobar, počevši od kostimića za RBD nastupe, preko solističkih koncerata, crvenog tepiha do žene potencijalnog predsjednika Mexica.

____________
Latino leksikon - Page 22 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 18, 2019 11:32 pm
Ximena Navarette mi je definitivno prva asocijacija na imanje stila. Možda i jedina Laughing Ali ne, Geraldine Bazan i Elizabeth Gutierrez isto često umeju da me oduševe.

što mi je neverovatno s obzirom na njihov status u medijima i finansijske mogućnosti.

I nije toliko neverovatno. Imaju love da kupe šta požele, ali ne mogu kupiti dobar ukus i smisao za odevanje. Dobro, mogu platiti stilistu, to stoji Very Happy Al' ako se sami stilizuju, a nemaju osećaj za stil, neće izgledati lepo makar na njima visili Prada, D&G i Channel zajedno.

A druga stvar, ovo...

Malo je onih koje su u potpunosti modno osveštene i za koje mogu reći da zaista imaju stila.

Pa da, primetila sam da je potpuna modna osveštenost retka među svetom izvan modne industrije. A svim tim latino glumicama koje nemaju stila ili im je isti ispod očekivanog s obzirom na to da su javne ličnosti vrlo moguće to nije ni važno. Moguće je da prosto ne pridaju značaj garderobi.

____________
Latino leksikon - Page 22 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Tue Feb 19, 2019 1:33 am
U kojoj god kombinaciji sam ju vidjela dosad,Ximena Navarrete me nije razoćarala niti jednom,ćak su je i u telenoveli La tempestad isto jako lijepo oblaćili,sa stilom,eleganto i profinjeno,ni u seriji nisu pogriješili sa odabirom odjeće za Ximenu Navarrete,istina,na poćetku je imala one dronjke (Magdalena) jer je bila beskućnica i živjela na ulici,ali kasnije su je jako lijepo oblaćili i kad je glumila Marinu,ali i Magdalenu kasnije kad se maknula sa ulice.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Tue Feb 19, 2019 9:25 am
39. Glumice sa najlošijim stilom.

____________
Latino leksikon - Page 22 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Tue Feb 19, 2019 9:33 am
Ovdje se mogu nabrojati sve osim onih koje smo već pomenule. lol! Ali, posebno izdvajam Danielu Castro i Esmeraldu Pimentel. Njihovo odjevanje je zaista tragično.

____________
Latino leksikon - Page 22 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Tue Feb 19, 2019 1:30 pm
Ninel Conde-kao glumica i pjevačica je odlićna,ali njezin stil odijevanja mi je oćajan i potpuno bez stila,dekolte uvijek u prvom planu,grudi su joj uvijek na izvol'te,a odjevne kombinacije su joj uvijek neke ultrakratke minice,haljinice,majice sa ogromnim dekolteom-potpuno neukusno
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Tue Feb 19, 2019 9:50 pm
Ima ih puno sa onim tipičnim vulgarnim, neukusno provokativnim smislom za modu. Ali ako ostavim tu grupu po strani, onda moram da se složim da je stil Daniele Castro praktično nepostojeći.

____________
Latino leksikon - Page 22 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 20, 2019 11:59 am
Kao što sam već rekla, većina glumica nema nikakav stil oblačenja, a većina njih se oblači bez ikakvog ukusa. Nema smisla da pravim dugu listu svih njih, pa ću izdvojiti neke glumice koje pokušavaju biti drugačije, ali po mom ukusu bezuspešno.

Ana Brenda Contreras, Esmeralda Pimentel, Claudia Martin - njih tri imaju vrlo sličan stil oblačenja. Najčešće nose markirane komade, oblače gardedobu koja je u trendu ali to uglavnom katastrofalno iskombinuju i spajaju nespojive stvari. One furaju neki svoj stil koji je možda nekome interesantan, ali meni je to vrlo neukusno. Zna se desiti da se nekada obuku sa ukusom, no najčešće mi se ne dopada kako se nose.

Aracely Arambula - njen stil oblačenja kao da ima samo jedan cilj, a to je izbaciti grudi u prvi plan. Ona se generalno zna i lepo obući, ali toliko potencira izbacivanje grudi da mi je po tome postala prepoznatljiva. Ona se za crveni tepih ume vrlo atraktivno i otmeno obući, dok mi se privatno uopšte ne dopada.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Wed Feb 20, 2019 12:57 pm
40. Koje glumce/glumice volimo i kao pjevače?

____________
Latino leksikon - Page 22 Granho16
Sponsored content

Latino leksikon - Page 22 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum