Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 8:46 am
50. Glumci/glumice koji su postali velike zvezde, a smatrate da to kvalitetom svoje glume nisu zaslužili?
51. Glumci/glumice koji su ostali u seni i nisu ostvarili velike uloge, a smatrate da su to zaslužili?

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 9:17 am
50. Ima ih dosta. Prošli put sam nabrojala:

Blanca Soto
Zuria Vega
Daniel Arenas
David Zepeda
Erika Buenfil


Dodala bih:

Irina Baeva
William Levy
Eduardo Santamarina
Eiza Gonzalez
- mada nisam gledala njene filmove i uloge koje je ostavila u Americi
Marjorie de Sousa
Gaby Espino
Ana Brenda Contreras


Dodala bih i Dannu Garciju koja je sveopšte voljena i hvaljena, ali u principu je prosječna glumica koja je imala sreće. Nije mi antipatična, ali realno daleko je od neviđenog kvaliteta.


51.

Prošli krug:

Angelica Celaya
Paty Diaz
Sofia Lama
Ximena Romo
Laisha Wilkins


Dodajem:

Anette Michel
Alberto Estrella
Andrea Lopez
Ludwika Paleta
Ferdinando Valencia
Angie Cepeda
- ne može se reći da je nepoznata, i tačno je da je više posvećena filmu, ali mislim da bi njeno ime trebalo biti zvučnije.
Margarita Magaña

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16155
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 2:57 pm
50. Glumci/glumice koji su postali velike zvezde, a smatrate da to kvalitetom svoje glume nisu zaslužili?

U prošlom krugu:

David Zepeda
Gabriel Soto
Marjorie de Sousa
Juan Diego Covarrubias
Carmen Salinas
Irina Baeva
Zuria Vega


Dodajem:

Michelle Renaud
Mariluz Bermudez
Paulina Goto
Eduardo Yañez
Eduardo Santamarina
Mane de la Parra
Candela Marquez
Polo Morin


51. Glumci/glumice koji su ostali u seni i nisu ostvarili velike uloge, a smatrate da su to zaslužili?

U prošlom krugu:

Angelica Celaya
Anette Michel
Martha Julia
Adriana Fonseca
Fabian Robles
Brandon Peniche
Geraldine Galvan


Dodajem:

Coraima Torres
Angie Cepeda
Andrea Lopez
Norkys Batista


Što se ove teme tiče, moram reći da me jako ljuti činjenica da kad se neko u telenovelama dočepa glavne uloge, on je sebi zacementirao tu poziciju. Kakva god mu gluma bila, nastavlja da niže samo glavne uloge, dok neki drugi sa daleko većim potencijalima, ostaju u senci. Većina ovih mladih glumaca nemaju mnogo šta da ponude, ali ne odstupaju od protagonica. Michelle Renaud je recimo imala jednu dobru ulogu i ona je sebi utabala put da samo niže glavne uloge, dok je jedna Geraldine Galvan oduvala u istoj seriji, ali ona može samo da mašta o tome. O Paulini Goto da ne pričam, a mnogo je takvih koje se ne može skinuti sa trona a ne zaslužuju tamo biti. Jedna Claudia Martin koja se nametnula kao budućnost Televise je imala petlju upustiti se u ulogu villane kako bi sebe nadogradila kao glumica, dok druge samo čekaju novi protagonico. Pitam se zbog čega je to tako? Hajde da neko ima veliku armiju fanova, ali to uglavnom nije tako, niti su im serije posebno gledane. Umesto da češće uvode novosti i iznenade za likovima, oni stalno guraju iste. Možda i u tome leži deo neuspeha Televise poslednjih godina.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 3:18 pm
I ja dodajem Yaneza na prvu listu.

moram reći da me jako ljuti činjenica da kad se neko u telenovelama dočepa glavne uloge, on je sebi zacementirao tu poziciju.

Upravo tako. Za mnoge glumice mi nije jasno zašto u životu nisu imale glavne uloge, dok neke ne prestaju da ih dobijaju.

Paulini Goto da ne pričam

Da bar ima izgled ili harizmu, a ono ni to.

Pitam se zbog čega je to tako?

Ako se isključi ovo što si rekla ( broj fanova i uspjeh serije) ne mogu da ne pomislim da je nešto drugo po srijedi kao npr. dobra zaleđina, da su možda dodvorili nekome od producenata i slično.

Jedna Claudia Martin koja se nametnula kao budućnost Televise je imala petlju upustiti se u ulogu villane kako bi sebe nadogradila kao glumica, dok druge samo čekaju novi protagonico.

Ne zaboravi ni Irinu Baevu.   I ona je odlučila da se nadogradi sa ulogom koja nije glavna. Latino leksikon - Page 49 2078043430  (ironija)  Kad smo kod Claudije ja stvarno ne mogu da vjerujem, kad već moraju da rade rimejk Rubi, da nisu nju uzeli za tu ulogu i pored želje fanova. Djevojka može da bude Rubi i fizički, a i glumački. Uzeše Camilu Sodi, ne znam da li da se čovjek zaplače ili nasmije od muke. Može ona biti i jaka glumački (što nije), ali to za tu ulogu nije dovoljno. Jer je upravo poenta u ženskom liku kojeg jedino krasi izuzetno privlačan izgled i ništa više. A oni uzmu prosječnu glumicu koja je samo slatka ni ništa više.  Latino leksikon - Page 49 3857569612

Inače, gdje je uopšte Julia Urbini? Zašto je niko ne angažuje? Sudeći po CET mislim da ima potencijal.


Last edited by Kristina on Mon Aug 05, 2019 3:40 pm; edited 1 time in total

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16155
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 3:33 pm
Kristina wrote:Ne zaboravi ni Irinu Baevu. I ona je odlučila da se nadogradi sa ulogom koja nije glavna. Latino leksikon - Page 49 2078043430  (ironija)

Irina Baeva je trebala igrati glavnu ulogu u seriji sa Sebastianom Rulli, ali su je zbog skandala koji joj se dešavao u privatnom životu "degradirali" i dodelili joj ulogu negativke, jer su se bojali rizikovati. Toliko o tome kako je se ne gura. Inače za mene uopšte nije degradacija odigrati ulogu villane ili nekog sporednog lika, baš naprotiv, to svakoj glumačkoj karijeri daje dodatnu širinu i svi bi se ponekad trebali upustiti u takvu avanturu.

Kristina wrote:Ako se isključi ovo što si rekla ( broj fanova i uspjeh serije) ne mogu da ne pomislim da je nešto drugo po srijedi kao npr. dobra zaleđina, da su možda dodvorili nekome od producenata i slično.

Upravo tako. Nažalost, to se samo nameće kao odgovor. Kako drugačije da objasnimo takvu situaciju. Razumem glumice koje imaju veliku armiju fanova poput Maite ili one koje su se glumački dokazale, ali više je onih koje nemaju ni jedno ni drugo, a ne silaze s ekrana. U jednoj od naših tema smo to već komentarisali i ja sam uverena da je to tako. Mnoge su preko kreveta ostvarila svoje uloge. No glumice nisu izuzetak, ista stvar je i sa glumcima, pogotovo ovim prikrivenim gay orijentacije.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Mon Aug 05, 2019 10:46 pm
Na pitanje broj 50;
Irina Baeva i Sofía Castro-ne znaš koja je gora glumica od njih dvije,jako su mi antipatične i jedna i druga,nikako ih ne volim,oba dvoje su totalni antitalent za glumu
Pitanje broj 51;
Sherlyn-meni jako draga i simpatična glumica,odavno je ona zaslužila glavnu ulogu,ali je producenti izbjegavaju,ne znam iz kojeg razloga,a daleko je kvalitetnija i talentiranija glumica od Irine Baeve i Sofíe Castro i još nekih
Nora Salinas y Paty Díaz-vjećito u sporednim ulogama i u sjeni glavnih junakinja,a drage su mi glumice
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Wed Aug 07, 2019 12:34 pm
52. Najdraži stariji glumci/glumice?
53. Koje telenovele su bile neuspješne, a po tvom mišljenju su zaslužile bolji prolaz?

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Wed Aug 07, 2019 1:14 pm
52.

Cesar Evora
Jose Elias Moreno
Ana Bertha Espin
Victoria Ruffo


Dodajem:

Claudia Ramirez
Cecilia Gabriela
Ana Martin
(znam, znam, ali meni je simpa Very Happy )
Josefina Echanove
Sergio Goyri


53.

Pasion
El color de la pasion
Sin rastro de ti
Caer en tentacion
(koliko sam negdje vidjela od kad se gledanost broji u milionima ova serija je pri dnu liste po broju gledaoca)

Za mnoge druge serije koje volim ne znam kako su prošle pa ne mogu govoriti o statistici. Čini mi se da  "La Otra" nije toliko pamćena i voljena kao ostale telenovele iz tog perioda, a zaista je bila dobra sa jako dobrom glumom.

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16155
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Wed Aug 07, 2019 10:11 pm
52. Najdraži stariji glumci/glumice?

Prošli put:
Rafael Sanchez Navarro
Claudia Ramirez
Leticia Calderon
Marie Helene Doering
Helena Rojo


Dodajem:
Cesar Evora
Daniela Romo


53. Koje telenovele su bile neuspješne, a po tvom mišljenju su zaslužile bolji prolaz?

Prošli put:
El color de la pasion
Sin rastro de ti
 

Dodajem:
Amor bravio

Poslednjih godina je teško izdvojiti neku seriju koja je posebno bila vredna pažnje, a da je zanemarena, jer je generalno vrlo slaba ponuda. Caer en tentacion namerno neću nabrojati jer se ta serija ne smatra neuspešnom. Bez obzira na slabiju gledanost, ona je jedna od serija koja je osvojila najviše nagrada ikada sa izuzetno dobrom kritikom. Upravo sam naišla na podatak da su serije koje sam prošli put navela, El color de la pasion i Sin rastro de ti, dve serije koje su u istoriji imale najviše nominacija a da nisu uzele ni jednu nagradu. Na ovu listu još dodajem Amor bravio sa Silviom Navarro i Cristianom de la Fuente, koju smatram izuzetno kvalitetnom serijom, no ni ona nije imala veći odjek i dovoljnu pažnju javnosti.
Kristina, drago mi je da su ti se svidele ove dve serije koje si pogledala na moju preporuku, Caer en tentacion i Sin rasto de ti Latino leksikon - Page 49 2601230167
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Wed Aug 07, 2019 10:52 pm
Kristina, drago mi je da su ti se svidele ove dve serije koje si pogledala na moju preporuku, Caer en tentacion i Sin rasto de ti  Latino leksikon - Page 49 2601230167

Imala sam povjerenja u tvoj ukus, a imala sam i osjećaj da bi mi se mogle svidjeti. CET sam krenula reprizirati par mjeseci nakon što sam je završila, to sve govori. A Sin rastro de ti je u planu za reprizu takođe. Latino leksikon - Page 49 3687740950

____________
Latino leksikon - Page 49 Granho16
Sponsored content

Latino leksikon - Page 49 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum