Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Dec 27, 2018 8:35 am
20. Omiljeni pozitivni muški likovi.

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Dec 27, 2018 8:52 am
1. Lucho Vampa (La Patrona) Ako izuzmemo što je bio lopov Laughing , u njemu su se ujedinile sve osobine zbog kojih bi se žena mogla zaljubiti u njega. Simptičan, hrabar, duhovit, snalažljiv i postojanih osjećanja.
2. Ricardo de Salamanca - Antillano (Pasion) On i Lucho dijele prvo mjesto kod mene.  Very Happy Hrabar, dostojanstven, inteligentan, a ono što mi se najviše dopada je to što je ženi koju voli uvijek oslonac i potpora. Nije od onih likova koje glavna negativka obrlati i odvuče u krevet.
3. Marco Rivera (Rubi) Njegov karakter i snagu ličnosti je suvišno komentarisati. Izuzetno nesebičan lik, koji će radije biti sam i nesretan, nego da voljenu osobu ima na silu. Izuzetan prijatelj, izuzetan otac, izuzetan muškarac.
4. Adolfo Solis (Amor real) Jedan od likova sa najtužnijom sudbinom. Pravi gospodin, snažnih osjećanja, ali i časti. Slično kao i Marco, morao je da se suoči sa gubitkom u ljubavi, ali je u tom gubitku dostojanstven, i bitnije mu je dobro voljene osobe  od vlastitog.

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Dec 27, 2018 9:15 pm
Došla sam do zaključka da nemam omiljene pozitivne muške likove Shocked Ovi koje je Kristina nabrojala i mnogi drugi iz raznih telenovela su mi dragi i volim ih, ali nedovoljno da bih ih nazvala omiljenima. Svi pozitivci su mi međusobno karakterno slični, sa sličnim ili istim osobinama i kvalitetima. Možda im se životne priče razlikuju, ali se njihova srž svodi na isto.

Ženski pozitivni likovi su mi znatno šarenolikiji po tom pitanju.

____________
Latino leksikon - Page 12 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Sat Dec 29, 2018 4:26 pm
  Došla sam do zaključka da nemam omiljene pozitivne muške likove  

Sad sam ja kriva za to šokantno otkriće. Shocked lol! lol!

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Sat Dec 29, 2018 10:48 pm
Sad sam ja kriva za to šokantno otkriće.

Naravno da si ti kriva, maldita perra Evil or Very Mad Da nisi postavila to pitanje, ja bih nastavila da živim u iluziji da imam omiljene pozitivce, a sada je sve gotovo No  *drama* lol!

____________
Latino leksikon - Page 12 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jan 03, 2019 8:37 am
lol!

Zato sam sigurna da ćeš na sljedeće pitanje imati odgovor, na čelu sa Marcialom. Very Happy

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jan 03, 2019 8:38 am
21. Omiljeni negativni muški likovi.

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jan 03, 2019 8:50 am
1. Julian Garcia (Alguien te mira) Julian mi je jedan od najjezivijih likova, sa pričom iz svoje prošlosti koja ga je oblikovala. Ne pravdam ga, ali zanimljiviji su mi negativci koji imaju neku priču, neki "razlog" svog ponašanja od onih koji su zli samo da bi eto bili zli.
2. Gonzalo Ibáñez (La casa de al lado) Čovjek koji me je uspješno prevario da je pozitivac, čini mi se, tokom prvih 40 epizoda.  Laughing
3. Marcial Andrade  y Frida Diaz (Entre el amor y el odio) Izvinjavam se Fridi što sam je svrstala u negativce  Laughing , ali ne mogu pomenuti Marciala bez nje. Neodvojiv tandem.

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Fri Jan 04, 2019 12:22 am
na čelu sa Marcialom.

Sasvim je logično da Napoleon bude na prvom mestu lol!

Marcial Andrade (EEAYEO)

Omg...lik je pre svega originalan, jer se radi o nekome ko je osmislio svoj mali svet u kome je on lično reinkarnacija Napoleona Bonaparte i ponaša se u skladu sa tom ulogom lol! To jeste donekle smešno/simpatično/šta god, ali ne na konvencionalni način, već onako smešno a ne možeš od srca da se smeješ, jer je Marcial ipak poremećeni manijak. Doduše, ni sam Napoleon nije baš bio na mestu, pa ne treba da bude čudno što se Marcial identifikuje s njim. Laughing

Scene u kojima Marcialova manijakalnost dolazi do izražaja su mi jedne od najbizarnijih scena iz telenovela generalno. Fascinantno ludilo začinjeno inteligentnim i proračunatim nastupom uz malo morbidnog humora čine Marciala jedinstvenim zlikovcem koji se ne zaboravlja. A gluma Alberta Estrelle je bila vanserijska.

Ricky Montana (ERDA)

Meni najdraža Porrasova uloga Very Happy Ok, u telenovelama (pogotovo otkad prave sve više i više narko-serija) se često pojavljuju kojekakvi mafijaši i to su sve badass krimosi, regularno testosteronski naelekstrisani. Ali Ricky iskače iz stereotipa, jer je jednostavno...običan. Nije u tom nekom Terminator fazonu. Deluje kao normalan čovek (iako nije), koji se igrom slučaja bavi narkoticima. A opet, poseduje onaj starinski, mafijaški šarm i eleganciju. On, Kinez i Debeli su trio iz snova i kako su u nekim telenovelama za komične momente zaduženi nebitni likovi iz komšiluka, tako u ERDA njih trojica unose vedrinu raznim komentarima i raspravama.

Lucio Montemayor (Rubi)

Misteriozni grof luciferskog osmeha, čovek za koga je život igranje šaha a ljudi su mu šahovske figure, ambiciozan i lukav. Kako ga ne gotiviti Laughing

I slažem se za Juliana Very Happy

____________
Latino leksikon - Page 12 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jan 09, 2019 9:20 am
22. Najomraženiji ženski likovi.

____________
Latino leksikon - Page 12 Granho16
Sponsored content

Latino leksikon - Page 12 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum