Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 12, 2020 2:42 pm
35. Nunca te olvidaré

(Televisa, 1999.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Nunca-te-olvidare


Trejler:



Entrada:



https://es.wikipedia.org/wiki/Nunca_te_olvidar%C3%A9_(telenovela)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

PS Nije obavezno komentarisanje po kategorijama. Ko komentariše može neku i da doda, oduzme, ili da piše samo uopšteno.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 12, 2020 2:49 pm
Od ove telenovele samo pamtim da sam gledala fragmente, pamtim entradu s Enriqueom i Edithin izgled. A da, dugo vremena je prošlo dok nisam skontala da se ova telenovela  ne zove Esperanza. Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 2078043430

Entrada mi se baš sviđa kao i pjesma. Glumačka ekipa mi je ok, ali ovo, naravno, više nije nešto što bih gledala. Ostaje u kategoriji "ok za ono vrijeme". Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Webp_n20
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 12, 2020 6:56 pm
Bila mi je draga u vrijeme kad se emitovala. Sjecam se da sam jedva cekala da je gledam Laughing

Esperanza mi je jedan od dražih likova iako je plakala za sve pare. Sjećam se da sam čak i molila mamu da mj odsjece siske da imam frizuru kao ona. Edith je bila savrsena u ovoj ulozi Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 10899980

Colunga ok mada on je u svakoj seriji isti.

Silviu sam mrzila iz dubine duse Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 2078043430 Sad tek vidim koliko je Eugenia dobro odglumila taj lik ali tad sam ludila zbog nje Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 3665418065 Valjda jer sam baš voljela Espernazu Very Happy

Entrada savršena ali mi je salida bila još draža.

Uglavnom jedna od boljih Televisinih Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 10899980
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 12, 2020 8:57 pm
Nunca te olvidaré-nisam gledala telenovelu,samo neke male isječke,ali naslovna pjesma koju pjeva Enrique Iglesias i koja nosi isti naslov kao telenovela mi je prekrasna,romantična i nježna balada,ova telenovela ima jednu od najljepših pjesama koje sam čula u telenovelama
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 12, 2020 9:10 pm
Od ove telenovele samo pamtim da sam gledala fragmente, pamtim entradu s Enriqueom i Edithin izgled. A da, dugo vremena je prošlo dok nisam skontala da se ova telenovela ne zove Esperanza.

Sve isto, ali sve. Tek sam kasnije saznala da sam gledala ovu telenovelu, jer sam bila 100% sigurna da se zove "Esperanza." Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 2078043430

Entradu takođe odlično pamtim, a radnju baš i ne. Nisam je redovno pratila, nego sam je hvatala na TV-u kad stignem.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Apr 13, 2020 11:19 pm
Ne sećam se da li sam uopšte gledala ovu seriju. Odgledala sam trailer i poznati su mi mnogi detalji po kojima zaključujem da sam je gledala, ali totalno mi se izbrisala iz sećanja. Serija izgleda privlačno za taj period i rekla bi da sam čak uživala u njoj, no ne znam zbog čega mi nije ostavila značajniji trag. Pesma je prelepa, ona daje dodatnu čar celoj priči.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 17, 2020 9:40 am
 Sjećam se da sam čak i molila mamu da mj odsjece siske da imam frizuru kao ona.  

Ja sam tražila Angelinine lokne iz Luz Marije. Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 2078043430

Inače, nikad nisam nosila šiške, ne mogu se zamisliti s njima, niti bih ih mogla trpjeti. Ali kad sam imala 6 godina sama sam ih ošišala.  Shocked  I to ukoso. Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 1543461474 Da nemam sliku ne bih znala da su bile ukoso.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Apr 18, 2020 8:26 pm
36. Corazon indomable

(Televisa, 2013.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 D6f3f610

Trejler:



Entrada:




https://es.wikipedia.org/wiki/Coraz%C3%B3n_indomable_(telenovela)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

PS Nije obavezno komentarisanje po kategorijama. Ko komentariše može neku i da doda, oduzme, ili da piše samo uopšteno.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Apr 18, 2020 8:45 pm
Od ove serije sam negdje kad mi je bilo jako dosadno pogledala prvu epizodu i još nekoliko isječaka iz kasnije etape kada se glavna junakinja kultivisala, bez ikakve namjere da vidim nešto više od toga. Bila sam radoznala s obzirom da je bila mega-popularnai i to što sam vidjela bilo mi je  Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 590694812  sem što je simpatično majmunče k'o ljubimac umjesto kokoške.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 1543461474 Da bi me danas ovakva priča toliko privukla da je prvi put gledam, moralo bi se poklopiti dosta faktora, evenutalno da glavni par bude jako poseban ili još neko od glavne postave, odnosno da su to glumci koji su mi jaaako dragi, a i tada je pitanje. Ovdje to nije slučaj, bar ne s glavnim likovima. Ima tu glumaca koje volim (Evora, Goyri, Martz...), ali to mi je nedovoljno. Od ovih klasičnih prežvakanih priča "novijeg" datuma nijedna me nije privukla.

Iako mi inače nije draga, moram priznati da je Ana Brenda kao musavica dopadljiva i simpatična. Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 1543461474

Pjesma mi je grozna, entrada  je ok. Wink

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Webp_n20
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Apr 18, 2020 10:37 pm
Jos jedan od bućkuriš by Nacalie. Za mene totalno negledljivo i retardirano.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 21 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum