Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jan 31, 2019 10:11 pm
I ti si,Sofia,stavila neke pjesme koje isto volim,ali ih nisam navela.Meni bi trebalo pitanje;Omiljene pjesme iz telenovela vol.2,3,4,5...da bi nabrojala sve pjesme koje su mi omiljene jer ih ima JAKO PUNO,moj popis omiljenih pjesama iz telenovela je predugaćak da mi ne stanu u jedan post sve pjesme koje volim,stavila sam samo neke,ali nije to kompletni popis jer ima još prekrasnih pjesama iz telenovela koje mi se se jako sviđaju
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 01, 2019 12:16 pm
3.Hoy tengo ganas de ti-Alejandro Fernández ft.Christina Aguilera/La tempestad

12.Mañana es para siempre-Alejandro Fernández Mañana es para siempre

Casi indispensable, Paulina Laponte] (El rostro de Analia)

Amor gitano, Beyonce & Alejandro Fernandez El Zorro, la espada y la rosa)


No se me hace facil, Alejandro Fernandez (Tormenta en el paraiso)

Sin rastro de ti - Carlos Rivera - Que lo nuestro se quede nuestro

Cuando me enamoro - Cuando me enamoro - Enrique Iglesias, Juan Luis Guerra

El manantial - Amor, amor, amor - Luis Miguel

Više mi se sviđa sam jednostavan i pamtljiv tekst nego sama melodija.

La sombra del pasado - Te prometi - Manuel Migares
Lo que la vida me robo - El perdedor - Enrique Iglesias, Marco Antonio Solis
Mi corazón insiste - Mi corazón insiste - Jencarlos Canela
Pasion prohibida - Dime - Jencarlos Canela

Pjesme sa vaših spiskova koje takođe volim.


Omiljene pjesme iz telenovela vol.2,3,4,5...da bi nabrojala sve pjesme koje su mi omiljene

lol!

____________
Latino leksikon - Page 18 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 01, 2019 12:17 pm
31. Najgora entrada/pjesma.

____________
Latino leksikon - Page 18 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 01, 2019 1:20 pm
Ovo mi je već teže pitanje od prethodna dva. Very Happy Entrada i pjesama ima dosta prosječnih, teško mi je izdvojiti neke koje su baš najlošije.



U kompletu su mi loše i entrada i pjesma. silent

Ne sviđaju mi se ni naslovne pjesme Terese,  i Soy tu duena i Reine del sur dok entrade mogu proći.

____________
Latino leksikon - Page 18 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 01, 2019 6:38 pm
Uz Tierra de pasiones,ja bi kao najgoru entradu dodala i:
Prisionera--ovo valjanje po krevetu  Rolling Eyes
Laberintos de pasión--ova entrada mi je definitivno TOP najgorih entrada telenovela,užas
La que no podía amar--ne sviđa mi se ovaj format,a i cijela serija je bila Sleep ,167 epizoda ćiste dosade,kakva serija takva i entrada,bez veze
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Fri Feb 01, 2019 9:43 pm
Sve ovo što ste naveli (sem što je meni kod Terese pesma ok a entrada loša), a Reina del Sur mi je otprilike u rangu sa ESDLC (s tim da su mi i pesma i entrada očajne, jedino mi je ona prva ESDLC entrada bila podnošljiva)...



Al diablo con los guapos - kvazi humoristično




Perro Amor - bezveze pesma, bezveze fazon entrade




Las vias del amor - pesma je problematična, entrada i ne toliko



La fea mas bella - ceo paket je teška debilana, a video neću postavljati iz poštovanja prema forumu, ne želim da ga zagađujem

____________
Latino leksikon - Page 18 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 04, 2019 8:35 am
32. Omiljene glumice.

____________
Latino leksikon - Page 18 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 04, 2019 8:50 am
Yadhira Carrillo - ona bi uvijek bila na prvom mjestu.  Već sam opširno pisala o njoj na temi "Što mislite o...?" pa neću sve to ponavljati. Pokazala je da može sve da odglumi, da se u svakoj ulozi snalazi, a uz to je prelijepa i izuzetno atraktivna. Šteta što već 10ak godina ne glumi.

Susana Gonzalez - jednostavno je sjajna! Gluma, izgled, stav, prilagodljivost različitim likovima, sve je u superlativu.
Aracely Arambula Nekada mi je bila samo ok, ali od prelaska na Telemunda je postala jedna od najdražih glumica. Prosto je prosvjetala tada, i glumački i fizički.
Angelica Celaya Još jedna kompletna glumica, prelijepa i talentovana.
Silvia Navarro Silvia je fizički prosječna, ali je glumica i po. Najbolje što Televisa ima uz Susanu.


Ima ih još dragih, ali njih 5 posebno  izdvajam.

____________
Latino leksikon - Page 18 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 04, 2019 7:00 pm
Kopirala sam svoj post sa teme o najdražim glumicama gde sam detaljnije iznela svoj spisak i razloge:

Susana Gonzalez
Adriana Louvier
Silvia Navarro
Aracely Arambula
Danna Garcia
Angie Cepeda
Esmeralda Pimentel
Renata Notni
Lorena Rojas


Susana Gonzalez i Adriana Louvier - Ovo su moje dve najdraže glumice. Smatram ih kompletnim glumicama, poseduju glumački talenat i fizičku lepotu. Njih dve bi sa celog spiska izdvojila kao najdraže.

Silvia Navarro - Volim je gledati jer je izuzetna glumica, smatram je najkvalitetnijom koju Televisa trenutno ima. Glumački je nivo iznad svih. Toliko je napredovala da neverovatno ume izneti svoj lik, prosto joj veruješ dok je gledaš. Iako nije neka lepotica kakve smo navikli gledati u klasičnim sapunicama, ona svojom kvalitetom sve nadoknađuje.

Aracely Arambula - Ona je kompletna i glumački i fizički. Postala mi je draga tek kada je otišla na Telemundo jer je tek tamo glumački stasala. Čak mi sada i fizički bolje izgleda, ta samouverenost i godine joj dobro stoje.

Danna Garcia i Angie Cepeda - To su glumice iz stare garde koje su me među prvima osvojile i koje i dan danas volim gledati. Danna je solidna glumački iako smatram da je godinama ostala ista, da nije mnogo napredovala. Žao mi je što je radila operacije jer joj nisu bile potrebne, bila je puno lepša i prirodnija. Angie već dugo nisam gledala, ona glumi s velikom lakoćom i ima neki poseban šarm koji osvaja.

Esmeralda Pimentel i Renata Notni - Ovo su dve glumice iz nove generacije koje sam izdvojila da su mi drage. Svakako još glumački nisu na nivou ovih prethodnih, ali obe imaju potencijala. Esmeralda je loše birala uloge, prvo je u “El color de la pasion” pokazala da ima dara, da bi onda kod producentkinje Lucero stagnirala, jer je s tim ulogama nemoguće napredovati. Renata je tek na početku, ali mi je draga i mislim da bi mogla postati kvalitetna.

Lorena Rojas - Morala sam je spomenuti iako je više nema, jer mi sećanje na nju uvek izazove lepe emocije. Njena pojava mi je bila posebna. Plenila me je njena lepota i ženstvenost i način na koji je ispoljavala, kako ono znaju reći, žena sa velikim Ž. Još uvek nisam prežalila njen odlazak.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Mon Feb 04, 2019 9:55 pm
Veliki broj glumica poštujem zbog njihovog talenta, a talentovanih ima i među starijima i među mlađima. Ali da bi mi neka glumica ušla u krug omiljenih, moramo da kliknemo:D

Catherine Siachoque - ova žena je boginja i obožavam je. Popularnija kao negativka i uloge negativki joj bolje leže, jer svojim interpretacijama ume da unese nešto ljudski nesavršeno u naizgled nedodirljive i nepobedive villane, čineći ih realnijim. Osim glumačkog stila, kod Cathy mi se sviđa njena celokupna ličnost I love you

Sonya Smith - odlična, ozbiljna i veoma versatilna glumica. Gledala sam je u dosta telenovela i u svakoj me je oduševila. Kod nje mi se posebno dopada njeno lice, koje iz anđeoskog bez problema može da se pretvori u đavolsko u sekundi, i njen pogled takođe. Stvarno jeste prilagodljiva različitim tipovima uloga.

Maritza Rodriguez - obećavam da nikada neću prestati da volim ovu kraljicu transformacije i žao mi je što je napustila glumu Neutral

Ana Layevska - ok, često je neočešljana i nenašminkana i deluje neuredno, ali baš me briga Laughing Glumački kvaliteti su joj prejaki, ume da se stopi sa likom koji igra i iznese ga totalno prirodno.

Barbara Mori - cool kao ličnost, cool kao glumica. Pozitivno, energično, harizmatično i talentovano stvorenje sa divnim zelenim očima. I love you

Fernanda Castillo - gotivila sam je i pre ESDLC, ali mi je sa Monicom Robles zauzela poziciju na listi favorita. Ranije sam je gledala u različitim sporednim ulogama i kada sam videla da će glumiti žestoku mafijašicu u narko-seriji bila sam pomalo skeptična. Ipak, od Monice je napravila instituciju i svaka joj čast Very Happy Sad repriziram "Teresu", pa mi je čudno videti je onako povučenu, rezervisanu i tamnokosu lol!

Za sada ovoliko, u drugom krugu ostatak Very Happy

____________
Latino leksikon - Page 18 GeMuxua
Sponsored content

Latino leksikon - Page 18 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum