Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Nov 10, 2018 11:00 pm
SINOPSIS DRUGE SEZONE

Seleste Falkon... Nekada nepoznata spisateljica u pokušaju, danas jedna od najuspešnijih spisateljica i scenaristkinja u zemlji. Ona i njen suprug, poznati filmski producent Nestor Saldivar, trenutno važe za jedan od najbogatijih i najuspešnijih parova. Nakon brojnih uspešnih filmova koje je on producirao a na kojima je ona radila kao scenaristkinja, doneli su odluku da konačno ekranizuju i knjigu po kojoj je ona postala poznata. Tako je “Obeležena: Žena lakog morala” stigla i na veliko platno. U koži tragično ubijene Ines Akoste našla se ni manje ni više nego Lorensa Ferer, nekadašnja Nestorova supruga. Film je postigao ogroman uspeh i veoma brzo poneo titulu najgledanijeg filma u poslednjoj deceniji. Medjutim, nakon izvesnog vremena Lorensa je pronadjena mrtva u svojoj vikendici. Kada je policija stigla na mesto zločina pored njenog beživotnog tela nalazila se ni manje ni više nego Seleste Falkon.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Nov 10, 2018 11:11 pm
Nisam ocekivala ovako brzo nastavak radnje niti ovakav sinopsis. Svidja mi se, potpuno nova radnja (nismo imali do sada filmsku industriju), a ipak nastavak stare radnje.
Seleste je ipak prezivjela, jeee. Very Happy Jedva cekam da vidim kako.
Kako je zavrsila njena prica sa Armandom? Je li iko potegnuo pitanje Enrikeove smrti? Mozda sada hoce kada se Seleste ponovo nadje usred ubistva.
Znam koliko je zahtjevno pisati, zato ti svaka cast sto si se tako brzo na to odlucio. Za nas citaoce je to super jer nam je prva sezona jos svjeza i puni smo utisaka.
Ps. Da li ce Euhenija mozda izaci iz zatvora? Very Happy

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Nov 10, 2018 11:27 pm
Odmah da vam kažem. Ne znam kad ću krenuti sa epizodama. Trenutno radim na nekom kosturu, imam tu glavnu priču u glavi ali na sporednim još uvek radim,  kao i na tome kako sve to povezati. Trenutno sam u fazi kad me boli glava. Svašta ešto bih hteo al opet je nemoguće sve ubaciti i povezati da bude smisleno. Al važno je da imamo žrtvu i da već sada znam ko je ubica.  Još uvek nisam počeo sa pisanjem epizoda. Ali eto hteo sam da vam otkrijem u kom pravcu će sve ići. Sad kad će biti nastavak iskreno ne znam. Very Happy Very Happy Very Happy

Pa da. Seleste je preživela. Mislim da je to bilo i očekivano. Ok, znao sam ja da roknem glavne junakinje ali mislim da ovo ipak ne bi imalo smisla bez nje.

Kako je zavrsila njena prica sa Armandom? Je li iko potegnuo pitanje Enrikeove smrti? Mozda sada hoce kada se Seleste ponovo nadje usred ubistva.
Znam koliko je zahtjevno pisati, zato ti svaka cast sto si se tako brzo na to odlucio. Za nas citaoce je to super jer nam je prva sezona jos svjeza i puni smo utisaka.
Ps. Da li ce Euhenija mozda izaci iz zatvora?

Na sve ćeš dobiti odgovor. Odmah da kažem da stari likovi ostaju a da ćemo imati dosta novih i zanimljivih. Mislim da će biti nekih iznenadjenja što se tiče starih likova. Eto da malo nagovestim, sa kartelima će biti ludnica. Onda, jedan od starih likova mislim da će vas baš iznenaditi.

A kad si već spomenula da nisi očekivala ovakav dalji tok radnje. Baš me zanima kako si ti zamišljala nastavak? Šta si očekivala? Kako bi ti nastavila?

Anhel likes this post

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Nov 12, 2018 11:56 am
Ne znam kad ću krenuti sa epizodama. Trenutno radim na nekom kosturu, imam tu glavnu priču u glavi ali na sporednim još uvek radim,  kao i na tome kako sve to povezati

Polako. Very Happy

Al važno je da imamo žrtvu i da već sada znam ko je ubica.

Ovo je najbitnije.

Ok, znao sam ja da roknem glavne junakinje

Anabel Dorantes? Very Happy

Drago mi je što ostaju stari likovi, a za kartele sam i pretpostavljala da će svašta s njima biti.



Baš me zanima kako si ti zamišljala nastavak? Šta si očekivala? Kako bi ti nastavila?

Pa, nisam zamislila Seleste toliko bogatu i uspješnu. I, mislila sam da će radnja nastaviti gdje je stala, nisam očekivala da ćemo na početku druge vidjeti Seleste već skrašenu sa drugim muškarcem, i to je već neko vrijeme skrašena. (Koliko je uopšte prošlo vremena? ) Zamišljala sam zaplet koji počinje sa pokušajem ubistva Seleste. Ali, možda nisam rođena za pisce trilera. lol! Više mi se sviđa što prolazi neko vrijeme. Vjerujem da će biti flešbekova. Very Happy

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Tue Nov 13, 2018 1:30 am
Biće skok od 5 godina. I odmah da vam kažem ne očekujte odmah na početku objašnjenja za sve. Tipa, kako je preživela atentat, šta je bilo sa Armandom i njom. To ćete saznati kroz epizode kako bude tekla radnja.

Anabel Dorantes?

Jedna od mojih omiljenih wn. Mada, nedavno sam je pročitao i shvatio koliko sam ja tada amaterski i površno pisao. Ne mislim na stil jer je on manje više isti, nego na samu priču, likove... Verujem da bih sada od te priče napravio 10 puta bolju wn. Al dobro ona se desila na početku moje "karijere". Very Happy Very Happy Very Happy Mislim da sam od "Dva lica" nekako sazreo i počeo da pišem mnogo dublje priče sa boljim likovima.

Drago mi je što ostaju stari likovi, a za kartele sam i pretpostavljala da će svašta s njima biti.

Šta misliš ko će biti vodeći kartel u Meksiku? Donja Huana (Paula) ili Telma?





Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Tue Nov 13, 2018 8:15 am
Šta misliš ko će biti vodeći kartel u Meksiku? Donja Huana (Paula) ili Telma?

Hm... Pa, ipak mislim donja Huana. Very Happy Ali, može svašta biti.

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Dec 01, 2018 11:41 pm
Seleste Falkon

"U životu je najvažnije znati šta želiš. Samo je potrebno postaviti cilj i ići ka njemu. Ja sam oduvek znala da želim da budem poznata i uspešna. Na kraju sam to i postigla. Mada sam na tom putu morala da gazim preko mrtvih ali bukvalno preko mrtvih. Sada nakon nekoliko godina mirnog života, prepunog uspeha, ponovo ću se sresti sa duhovima iz prošlosti. Ponovo ću biti umešana u nečije ubistvo. I ponovo ću sresti njega."  

Armando Tores


"I ako je prošlo nekoliko godina ne prodje ni dan da ne pomislim na nju. Da li sam tada pogrešio? Da li me je ljubav prema njoj zaslepila? Da li je Seleste Falkon pored toga što je dobra spisateljica i scenaristkinja, takodje i odlična glumica? To su pitanja na koja verovatno nikada neću dobiti odgovor. Slučaj je zaključen, ona je oslobodjena svake optužbe. A da li je to realna slika ili samo dobro odigrana igra?"

*****

Film "Obeležena: Žena lakog morala" postigao je neverovatan uspeh. Time je Seleste u svoju besprekornu biografiju upisala još jedan uspešan projekat u nizu. A on je voleo baš takve, poznate, lepe i uspešne žene. Javnost je prvi put čula za njega pre 20 godina. U svojoj biografiji izvršio je 10 ubistava. Ubio je 10 lepih, poznatih i uspešnih žena. Policija nikada nije uspela da ga uhvati. Proteklih nekoliko godina od njega nije bilo ni traga ni glasa. Ali onda se Seleste Falkon našla na njegovoj meti. Silverio je ponovo počeo da vreba."  

*****
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Dec 03, 2018 3:59 pm
Zanimljivo, zanimljivo... Ono što mi se najviše sviđa je Armandovo pojavljivanje, i to što se pita kakva je Seleste zapravo.
Pojavljivanje serijskog ubice je neočekivano i novo. Da li je javnost čula za njega kao za serijskog ubicu koji nije uhvaćen ili je u pitanju neko poznat svojoj branši, neko ko se u slobodnom vremenu bavi ubijanjem uspješnih žena?
U svakom slučaju me zanima koliko činjenica da mu je Seleste upala u oko ima veze sa svim onim što se dešava oko nje. Da nije on plaćeni ubica koji je trebao ubiti na promociji njene knjige?

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Dec 03, 2018 6:31 pm
Seleste je ocigledno malo haosa oko nje same. Samo joj je jos falio serijski ubica. Very Happy

Ja polako radim na ovom nastavku. I dalje ne znam kad cu krenuti sa objavljivanjem. Najverovatnije posle nove godine. Imam dosta obaveza sad u decembru, idem na nekoliko kracih putovanja tako da nemam bas vremena.

Ali eto palo mi je na pamet da tokom decembra kacim ove kratke najave kako bih vas malo uputio u ono sto vas ocekuje.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Tue Dec 11, 2018 7:12 pm
Horhe Dunkan

"Najjednostavniji način da zaštitim identitet Mister Smita i Donja Huane jeste taj da se ja nadjem na čelu ove države. Zbog toga sam i ušao u svet politike i kandidovao se za predsednika."


Paula Markez


"Godinama unazad sam najtraženija osoba u ovoj zemlji, tj. ne ja već Donja Huana. A sada postoje velike šanse da postanem prva dama ove države."

Euhenija Dunkan


"Možda Edgara nisam dovela do predsedničke fotelje ali zato Horhea hoću."
Sponsored content

Obeležena: Žena lakog morala 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum