Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Tue Dec 11, 2018 8:07 pm
Znači li ovo da je Euhenija izašla iz zatvora? Very Happy Horhe kao potencijalni predsjednik - to nisam očekivala Very Happy Znači istekao je mandat Sesiliji, i sada su ponovo izbori. Kako li će Edgar reagovati kad sazna da će mu sin možda postići ono što on nije?

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Wed Dec 12, 2018 2:19 am
Neću ništa da govorim. Saznaćeš sve kada krenem sa objavljivanjem. Very Happy Very Happy Very Happy

Biće još ovih "najava". Čisto da vidiš u kom će smeru sve ići.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Jan 26, 2019 11:04 pm
Telma Dunkan


"Bila sam najsrećnija osoba na svetu kada sam saznala da ću naslediti svog oca na mestu vodje njegovog narkokartela. Nisam ni slutila koliko će mi obaveza i problema to mesto doneti. Pre izvesnog vremena kako bih spasla živu glavu bila sam primorana da se udam sa Dagoberta Kuestu, vremešnog kolumbijskog narkobosa. Kao da mi nije bilo dovoljno što debelog krmka moram da trpim u krevetu, morala sam da trpim i njegovu dosadnu majku i razmaženu ćerku."
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Jan 28, 2019 8:20 am
Imam osjećaj da će Telma da se riješi i svekrve i poćerke. Laughing Znači Andres je ispao iz priče?

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Jan 28, 2019 10:47 pm
Znači Andres je ispao iz priče

Oooo ne. Tu je. I dalje je važan deo Telmine priče. Laughing Laughing Laughing


*****

Nestor Saldivar

"Za javnost Seleste i ja smo najsrećniji par, privatno situacija je mnogo drugačija."
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Fri Feb 01, 2019 2:56 am
Premijera druge sezone u subotu
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Fri Feb 01, 2019 12:02 pm
Radujem se. Wink cheers

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Fri Feb 01, 2019 7:03 pm
Krecemo. Mislio sam da zavrsim celu pa da objavljujem ali jedva cekam vase utiske o nastavku. Valjda cu se izborit sa objavljivanjem. Laughing Laughing Laughing
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Sat Feb 02, 2019 2:53 am
Epizoda 1

NEKADA U BUDUĆNOSTI

“Lorensa je ležala u lokvi krvi. Pored nje je stajala Seleste. U ruci umazanoj krvlju držala je statuu koji je predstavljao jednu od brojnih nagrade koje je Lorensa dobila tokom svoje glumačke karijere. U tom trenutku u vikendicu je uletela policija. Jedan od njih je glasno rekao:

“Ruke uvus! Uhapšena si!”

Seleste ga je poslušala. Ispustila je na pod statuu a potom digla ruke.”


SADAŠNJOST

Adela je vodila svoju emisiju.

“Dragi gledaoci, večeras će se održati premijera dugo očekivanog filma “Obeležena: Žena lakog morala”. Iza filma stoji čuvena trojka koja je zaslužna za najuspešnije filmove poslednjih godina. Producent filma je Nestor Saldivar, režiser je neprikosnoveni u svom poslu Leonardo Karvahal, dok je na scenariju radila Seleste Falkon koja je ranije napisala i istoimenu knjigu. Glavnu ulogu u filmu odigrala je Lorensa Ferer, nekadašnja supruga Nestora Saldivara koji se od nje razveo upravo zbog Seleste. Složićete se da je gotovo nemoguće pričati o ovoj temi a ne setiti se onog nemilog dogadjaja od pre 5 godina. I ako je u početku to oštro demantovala, sama Seleste Falkon je u jednom ekskluzivnom intervjuu priznala da je inspiraciju za svoj roman prvenac pronašla upravo u životu Ines Akoste koju je kasnije ubio njen suprug David Valjeho. Nastavljamo da pričamo o ovoj temu odmah posle kratkih reklama.”

Pao je mrak. U najvećoj bioskopskoj sali u gradu zakazana je premijera filma “Obeležena: Žena lakog morala”. Ovaj dogadjaj okupio kako veliki broj medija tako isto i poznatih ličnosti koji su prodefilovali crvenim tepihom. Medjutim svi blicevi fotoreportera u jednom trenutku okrenuli su se ka automobile u kojem su se iz koga su izašli Seleste Falkon i Nestor Saldivar. Držali su se pod ruku i zadovoljno pozirali novinarima.


-Šta očekujete od ovog filma? – upitao je jedan od novinara
-Očekujemo da bude uspešan. To očekujemo od svakog novog projekta na kome radimo. – rekao je Nestor
-Složila bih se sa svojim suprugom da uvek očekujemo da će se novi projekat dopasti publici. Medjutim, ovo za mene nije običan projekat. Svi znaju šta za mene znači “Obeležena: Žena lakog morala”. Ona je prosto deo mog života.
-Seleste, svi su se pitali šta ste do sada čekali? Zbog čega je ranije vaš roman prvenac niste preneli na veliko platno? – upitao je drugi novinar
-Znate kako… Nestor me je jedva ubedio… Nekako, nisam htela da diram tu priču… Nisam želela da ponovo pokrećem sve to… Ali eto na kraju smo ipak odlučili da to učinimo… Nadam se da će se krajnji rezultat dopasti publici.
-Gospodine Saldivar, mnoge je iznenadila vest da ste glavnu ulogu dodelili vašoj bivšoj supruzi. Poslednjih godina se spekulisalo da vas dvoje niste u dobrim odnosima.
-Mediji svašta spekulišu. Lorensa, pored toga što je moja bivša supruga, ona je pre svega odlična glumica. Verujte mi na reč da je svojom glumom u ovom filmu zadala domaći zadatak mnogim svojim koleginicama.


Nestor je ugledao Leonarda kako dolazi.

-Evo stiže i naš veliki prijatelj i režiser ovog filma. Leo, dodji kod nas!

Leonardo im je prišao. Pozdravio se sa Seleste i Nestorom.

-Dobro veče. Dobro veče svima.
-Leonardo, šta možete da nam kažete o ovom novom filmu?
-Šta bih mogao da vam kažem. Kada u rukama imate dobar tekst, zaista nije teško baviti se režijom. Moram vam reći da je Seleste ponovo uradila sjajan posao.
-Jao, hvala Leo. Hvala ti puno.
-A i glumačka ekipa, na čelu sa Lorensom Ferer je sjajna. Siguran sam da će vam se dopasti posao koji smo u
radili.

U tom trenutku su se svi novinari okrenuli ka automobilu iz kojeg je izašla Lorensa Ferer. Izgledala je spektakualrno. Kada je Seleste shvatila da je sva pažnja sa nje usmerena na Lorensu, besno je prevrnula očima.

Svanulo je. Seleste, Nestor, Hisela i Agata su doručkovali u trpezariji. Dugogodišnja služavka Rosa je poslužila doručak. Nestor je sve vreme gledao u tablet.


-Kritika se klanja našem filmu. – rekao je Nestor
-I sam si sinoć video da su reakcije publike bile sjajne. To je ono najvažnije. – rekla je Seleste
-Sine, znala sam da ćeš postići novi uspeh. Čestitam ti. – rekla je Agata
-Mogli biste i meni da čestitate. Ipak sam ja napisala knjigu a potom i scenario po kome je radjen film. A kako vaš sin stalno ističe bez dobre priče nema dobrog filma.
-Ja se na tvom mestu ne bih time ponosila. Zbog te priče jedna žena je morala da strada.


Seleste je besno pogledala. Nestor je prekinuo neprijatnu situaciju time što je rekao:

-Zar svaki dan mora da počne vašim svadjama?! Zar morate i danas?!
-Tata je u pravu. Zaista postaje mučno da svako jutro tokom doručka slušamo vaša prepucavanja.
-Hisela, ti se ne mešaj! Jesi li popila svoje lekove? – upitala je Agata
-Da, jesam. Nema potrebe da me svako jutro podsećaš. Nemoj da se brineš, čak i da želim ne mogu da zaboravim da sam HIV pozitivna. Ali ti kao da uživaš u tome da me konstantno podsećaš na to.
-Ne lupaj gluposti! Kako mogu da uživam u saznjanju da je moja unuka osudjena na smrt?!
-Donja Agata, svi smo mi osudjeni na smrt. Niko od nas ne zna koliko će živeti. Eto, na primer možda vi umrete već sutra. – rekla je Seleste


Agata je besno pogledala.

-Samo sam dala primer. Opustite se. Hvala Bogu pa je Hisela na vreme otkrila da je HIV pozitivna. Uz pomoć lekara i lekova uspešno kontroliše svoju bolest sa kojom će moći najnormalnije da živi još puno godina.
-Hvala Seleste. Ali uzalud se trudiš. Zna baka sve to ali prosto uživa da mi nabija na nos tu grešku koju sam počinila i koju sada skupo plaćam. A sad moram da vas napustim. Danas mi je prvi dan na novom fakultetu. Ne želim da zakasnim.
-Nadam se da si konačno odlučila šta želiš da budeš u životu i da više nećeš menajti fakultete. Izgubila si već jednu godinu. – rekla je Agata
-Dobro znaš da nisam ni želela da studiram filmsku režiju. To je bila vaša želja. Ali se prosto nisam pronašla u tome. I mislim da je bolje što sam odustala na vreme, nego da završim a potom se ceo život bavim nečim što me ne zanima. Odoh sada.


Hisela je otišla.

-I ja ću morati da vas napustim. Moram da se spremam. Lorensa i ja danas zajedno gostujemo u jednoj emisiji. – rekla je Seleste
-Draga, jel može jedan savet? Obuci nešto najlepše što imaš. Lorensa je sinoć izgledala toliko nadmoćno u odnosu na tebe. Mada, ne znam da li će ti skupa i markirana garderoba pomoći. Nešto je  u klasi, stavu i držanju. Nažalost ti nemaš ništa od toga.


Seleste je besno ustala od stola i rekla:

-Da li čuješ svoju majku?!
-Čujem. Mama, molim te prestani da je provociraš. Seleste je moja supruga i moraš da je poštuješ.
-Poštovanje je uzajamna stvar. Malopre kada mi je poželela da sutra umrem nisi ništa rekao.
-Mama, molim te…
-Ja sam samo iznela svoje mišljenje. Sine, nisam ja kriva što sa godinama popuštaju tvoji kriterijumi što se tiče žena. Monika, tvoja prva supruga i majka mojih unuka je bila prava dama. Lorensa je mogla da prodje. A Seleste je ispod svih kriterijuma. Zaista se najiskrenije nadam da se više nećeš ženiti.


Seleste je samo besno pogledala i otišla. Agata se zadovoljno smeškala.

-Mama, zbog čega svakodnevno radiš ovo?
-Zbog toga što je ne volim. I nikada je neću zavoleti. Samo je tebi moglo da padne na pamet da se oženiš sa ženom koja je u prošlosti bila uvučena u onakav skandal i osumnjičena za ubistvo. Inače, nije ona baš najnormalnija. Na momente ima neki jako čudan pogled. Jedne noći kada poludi sve će nas pobiti na spavanju.
-Stvarno ne mogu više da slušam tvoje gluposti. Imaš svoju kuću, tako da ako si zabrinuta za svoju bezbednsot slobodno možeš da se preseliš tamo.
-Molim?! Ti to mene teraš?! Teraš rodjenu majku iz kuće?!
-Ne, naravno da ne. Ali zaista ne mogu više da slušam vaše svadje. Konstantno provocirate jedna drugu.
-Imam rešenje.
-Koje?
Razvedi se.


Nestor se u znak nemoći obema rukama uhvatio za glavu.

-Odustajem. Sa tobom čovek ne može normalno da razgovara.

Nestor je otišao. Agata se smeškala.

Leonardo je pričao telefonom sa svojom sestrom Ingrid.


-Izvini. Zaista nisam mogla sinoć da dodjem na premijeru. Kasnio nam je let i stigli smo tek oko ponoći kući. Ali vidim u novinama da je sve prošlo u najboljem redu.
-Jeste. Reakcije publike i kritike su sjajne.
-Baš mi je drago. Zaslužio si svaki uspeh.
-Kako je vama bilo na odmoru?
-Lepo. Baš smo se odmorili. Nažalost nismo mogli da ostanemo duže. Armandu su dali samo dve nedelje odmora. Ali kada smo stigli kući zatekli smo haos. Hektor je izgleda svakodnevno pravio žurke.
-Svi smo to radili u njegovim godinama. Pa i mi sami smo jedva čekali da matorci odu negde kako bi ostali sami.
-U pravu si. Izgleda da moram da se pomirim sa tim da Hektor više nije mali i da je odrastao.
-Moram sada da idem. Imam zakazan neki intervju.
-Ajde. Čujemo se..


Ingrid je prekinula vezu. U tom trenutku je došao Armando.

-Dragi, hoćeš li da doručkuješ?
-Nemam vremena. Moram da idem u stanicu. Vidimo se večeras.


Armando je poljubio i otišao.

Hisela i Selena su bile na fakultetu. Šetale su kroz hodnike.


-Šteta što kasniš jednu godinu za mnom pa nećemo biti zajedno na predavanjima.
-Vidjaćemo se u pauzama.


Selena joj je očima pokazala na momke koji su su stajali nedaleko od njih.

-Izgleda da si već privukla pažnju pojedinih momaka.
-Selena, ja ne mogu da…
-Ne pišeti na čelu da si HIV pozitivna.


U tom trenutku su naišli Hektor i Tomas.

-Hej momci! Hektore, kao što sam ti juče rekla Hisela od danas kreće na naš faks.

Hektor se pozdravio sa Hiselom i rekao:

-Nismo se baš dugo videli.
-Da, čini mi se od kada smo završili srednju školu.
-Ovo je moj drug Tomas.


On je pružio ruku i rekao:

-Tomas, drago mi je.
-Hisela. Takodje.


Upravo je počela Adelina emisija. Gošće su bile Seleste i Lorensa.

-Poštovani gledaoci, kao što ste već videli u najavu danas imamo dve specijalne gošće. Molim vas pozdravite velikim aplauzom Lorensu Ferer i Seleste Falkon.

Paublika je aplaudirala.

-Hvala. Hvala vam puno. – rekla je Lorensa
-I ja se zaghvaljujem. – ubacila se Seleste


Kada se aplauz stišao Adela je rekla:

-Sinoć se konačno desila dugo očekivana premijera filma “Obeležena: Žena lakog morala”.
-Jeste… - Seleste je krenula nešto da kaže ali je Lorensa prekinula i rekla:
-Da, sinoć je publika konačno imala priliku da vidi film na kome smo toliko dugo radili.
-Lorensa, kritika je na kolenima. Svi se dive tvojoj inzvarednoj interpretaciji. Jel bilo lako ući u kožu tragično preminule Ines Akoste?
-Nije. Kada mi je Nestor ponudio tu ulogu dugo sam se dvoumila da li da je prihvatim.


Seleste je prevrnula očima i u sebi rekla:

-Licemeru. Bukvalno si ga molila za ulogu.

Onda se nasmejala i pravila da pomno sluša Lorensu.

-Zbog čega si se toliko dvoumila?
-Ne znam kako da ti objasnim. Ne bih da na neki način uvredim Seleste ali svi znamo o kakvoj priči se radi. Svi se dobro sećamo tog skandala od pre nekoliko godina. Ines Akosta je nažalost tragično stradala. Ta njena priča je imala ogroman odjek u medijima. Izazvala je mnogo kontraverzi. U prilog tome dovoljno govori činjenica da je Seleste od nepoznate spisateljice u pokušaju postala jedna od najbogatijih i najuspešnijih žena u zemlji.


Seleste se kiselo osmehnula i rekla:

-Draga, nadam se da će i tebi ovaj projekat pomoći da se vratiš na puteve stare slave. Zaista sam ti od srca napisala dobru ulogu jer ti je jedna takva bila više nego potrebna nakon nekoliko ne baš sjajnih i uspešnih projekata.

Otrovne strelice su letele izmedju njih dve. Adela je prekinula neprijatnu situaciju time što je rekla:

-Izvinite što vas prekidam ali moramo na kratke reklame. Brzo se vraćamo.

Kada su se kamere ugasile Lorensa je rekla:

-Ovo poslednje je bilo jako nisko i podmuklo.
-Prva si počela.


Došla je Adela koja je rekla nastavljamo sa emisijom. Emisija se nastavila.

-Lorensa, moram da ti kažem da si sinoć zaista blistala.
-Hvala ti puno. Moj tim i ja smo se zaista potrudili oko mog izgleda.
-Seleste, nemoj da se ljutiš ali sigurna sam da ćeš se i ti složiti sa tim da je Lorensa sinoć ukrala šou na crvenom tepihu.
-Znaš kako. Mi koji se nalazimo iza kamere, da se se tako izrazim, navikli smo da su ipak glumci ti koji su u prvom planu. To je ona da kažem lošija strana moje  profesije. Ali mislim da niko ne treba da zaboravi da bez dobro napisane priče nema dobrog filma. Može da se okupi ekipa najpoznatijih i najboljih glumaca ali ako je scenario loš i oni će biti loši.
-Ok, sve ja to razumem. Ali hajde priznaj mi, onako kao žena. Jesi li osetila malu dozu ljubomore što je zvezda večeri ipak bila ona a ne ti?


Seleste je besno pogledala a onda rekla:

-Ne, naravno da ne. Evo prva ću joj ja udeliti kompliment i reći da je sinoć zaista predivno izgledala. Hvala Bogu pa je konačno pobedila alkoholizam i posle dugo vremena ponovo izgleda sveže i prelepo. Jao Lorensa izvini, nisam htela da pokrećem tu temu.
-Ne, nema potrebe da se izvinjavaš. Opšte je poznato da sam imala problema sa alkoholom. Ali kao što si sama rekla uspela sam da pobedim taj porok.
-I svaka ti čast na tome. I ne samo tebi Lorensa, već i tebi Seleste. Ne znam da li je publika seća ali i ti si pre mnogo godina imala probleme sa narkoticima. Ali takode si uspešno sve to prebrodila.
-Tako je. Hvala Bogu sve to je deo moje davne prošlosti.


U studiju je valadala ogromna tenzija.

-Ok, da se vratimo na temu. Lorensa, možeš li nam reći kako si došla do uloge? Poslednjih godina u medijima je kružila priča da Nestor i ti niste u baš najboljim odnosima. I samim tim sve nas je iznenadila vest da ćeš upravo ti odigrati glavnu ulogu u ovom filmu.
-Mediji pišu svašta. Istina je da odredjeni period nakon razvoda nismo imali baš najbolju komunikaciju ali…
-To je donekle i normalno kada te muž ostavi zbog druge.


Nakon što je ovo rekla Adela je pokazala rukom na Seleste koja je besno stisla vilicu.

-Da, logično. Medjutim, to je sada sve iza nas. Kao što vidiš sada svo troje učestvujemo u istom projektu. Vreme je učinilo svoje. Sada imamo sjajnu komunikaciju.
-I to je divno. Imate li nešto da poručite za kraj emisije?
-Šta drugo da kažem osim da pozovem publiku da ode u bioskop i odgleda film. – rekla je Lorensa
-Seleste, imaš li ti šta da dodaš?
-Ništa. Složila bih se sa Lorensom.
-Onda, jedino mi preostaje da vam se zahvalim na gostovanju. I vama publiko što ste bili uz nas. Do sledećeg vidjenja.


Nakon što su se kamere ugasile Seleste je besno ustala i rekla:

-Mogle ste da budete malo manje providne.
-Molim?! – rekla je začudjeno Lorensa
-Bilo je toliko očigledno da ste se udružile protiv mene. Zaista ne znam zbog čega sam uopšte pristala da gostujem u tvojoj emisiji!
-Možda zbog toga što je moja emisija najgledanija u zemlji.


Lorensa i Adela su se zadovoljno smeškale. Seleste je besno otišla.

Nestor i Leonardo su bili u kancelariji. Ugasili su televizor nakon što se završila emisija. Leonardo je rekao:

-Dobro je da se konačno završila emisija. Da je još malo potrajala počupale bi se.
-Sve ovo je odlična promocija za film.
-Činjenica da Seleste Falkon radi na scenariju je više nego dovoljna da film bude uspešan. Ona šta god da dotakne pretvara u uspeh. Ona je naša zlatna koka.


Obojica su se nasmejali. Leonardo mu je potom prišao i poljubio ga. Krenuo je da mu otkopčava pantalone.

-Ne, ovde… Neko može da udje…

Leonardo je zaključao vrata i rekao:

-Sada nas niko neće uznemiravati. Opusti se i uživaj.

Leonardo ga je gurnuo na fotelju. Jednim pokretom mu je svukao pantalone i bokserice i potom pružio oralni seks.

Seleste je bila u kolima. Pričala je sa svojom menadžerkom Belen telefonom.


-Jesi li videla ono? Glupače su se udružile protiv mene!
-Ali nisi im ni ti ostala dužna.
-Naravno da nisam. Nisam luda da dozvolim da me ponižavaju.
-Smiri se. Sve je ovo dobro za promociju filma. Nego, bila sam malopre na pregledu.
-I šta su ti rekli?!
-Treba da mi odrade još neke sitne analize. Ali doktor mi je rekao da će mi verovatno za dve nedelje odraditi intervenciju.


DVE NEDELJE KASNIJE


Seleste i Nestor su bili u sobi. Ona je stajala ispred ogledala i šminkala se. On se oblačio.

-Dobio sam informaciju da smo zvanično za samo dve nedelje prikazivanja postali najgledaniji film u ovoj deceniji.
-Zaista?! Pa to je sjajno. Stvarno nam je krenulo. Film sjajno prolazi. A uskoro ćemo postati i roditelji.


Kraj 1. epizode


Martha Julia - Lorensa Ferer
-40 godina. Poznata glumica. Nestorova druga supruga.

Garbriel Soto - Nestor Saldivar

-45 godina. Poznati filmski producent. Selesting suprug. Nekadašnji lorensin suprug.

Sergio Mur - Leonardo Karvahal
-43 godine. Filmski režiser.

Lupita Ferer - Agata Saldivar
-65 godina. Nestorova majka.

Renata Notni - Hisela Saldivar

-20 godina. Nestorova i Monikina ćerka.

Isabella Camil - Ingrid Karvahal
-40 godina. Leonardova sestra. Armandova emotivna partnerka.

Carlos Said - Hektor

-21 godina. Ingridin sin.

Ale Muler - Selena

-21 godina. Leonardova i Ingridina sestričina.

Ana Layevska - Belen Paz
-37 godina. Selestina menadžerka.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Mon Feb 04, 2019 11:01 am
Sad mi je jasno zašto si se odlučio na drugu sezonu. U prvoj niko nije bio HIV pozitivan niti je bilo gejeva. lol! lol!  lol!

Dakle, radnja ne počinje s Lorensinim ubistvom. Pretpostavljam da će se to desiiti negdje na polovini i to kad najmanje budemo očekivali.  Very Happy

U ovoj epizodi se više upoznajemo sa novim likovima. Seleste je vidno ljubomorna na Lorensu, da li je u pitanju obična, ženska ljubomora ili nešto drugo još uvijek ne znam. Ipak, već sad ne vjerujem da je Seleste ubica.  Very Happy Seleste kao i Telma ima zlu svekrvu mada se čini da neće imati problema s poćerkom. Agata djeluje kao tipična zla svekrva mada mislim da to neće biti. Imam utisak da će biti nešto poput Euhenije. I sigurna sam da postoji razlog zbog kojeg toliko ne podnosi Seleste. Možda je čak i ona ubica.  Laughing

Kako je Hisela oboljela? Pretpostavljam da je spavala s kim nije trebala. Da li će taj neko biti bitan za radnju?

Armando policajac je sa Ingrid, Leonardovom sestrom? Slučajno je s nekim ko ima neke veze sa Seleste ili ima nešto iza toga?

Selena je dakle ćerka neke Leonardove i Ingridine sestre koja se još ne pojavljuje. Zašto imam osjećaj da će i taj Tomas da strada od HIVa? Za sada Hisela ima savjest i razumna je, ali što ako iz nekog razloga prestane biti takva i prećuti Tomasu da je HIV-pozitina?

Emisija sa Lorensom i Seleste... Laughing  Laughing  Laughing A ovo mi je poznato
Lorensa i Adela su se zadovoljno smeškale. Seleste je besno otišla.
Podsjeća me  na tajanstveni pogled Davida i Adele nakon emisije u kojoj je Seleste gostovala.  Very Happy Adela je 100% to namjerno uredila, jer nema logike da gostuju glumica i scenarista. Mislim ima donekle, ali logičnije je da gostuju scenarista i režiser npr. Ali, naravno zanimljivije je pozvati dvije žene koje se ne trpe i napraviti cirkus.

Ali doktor mi je rekao da će mi verovatno za dve nedelje odraditi intervenciju.

Kakvu?  Neutral Neće valjda biti surogat majka Seleste i Nestoru?  Sve mi miriše na to. Jer, ako je gej, vjerovatno nema odnose sa ženom, njihov brak je svakako farsa. Ali, kako misle da to izvedu? Ipak su javne ličnosti, primjetiće se da Seleste nije trudna,  a oni koju znaju Belen mogu da se pitaju gdje joj je dijete nakon što ga rodi.

Jedva čekam da se pojave stari likovi, i flešbekove takođe.

____________
Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Granho16
Sponsored content

Obeležena: Žena lakog morala 2 - Page 2 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala 2

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum