Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 29, 2019 11:29 am
El juego de las llaves - Page 6 22

Sutra se prikazuju poslednje tri epizode


Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 29, 2019 11:31 am
El juego de las llaves - Page 6 000

Kakva su vaša očekivanja i predviđanja?
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 29, 2019 5:17 pm
Ja nemam nikakva očekivanja, svejedno mi je kako će se završiti. S obzirom da će biti još jedan krug igre izrodiće se još parova i onda će biti svejedno ko je s kim jer su manje više svi jedni druge isprobali. A što se tiče predviđanja, na osnovu dosadašnjih epizoda, i ako  se scenaristi nisu odlučili na neka "iznenađenja", ovako bi bilo

Uglavnom, Leo i Barbara su super, bolje nego ikad. Ne očekujem veće promjene. Gaby i Oscar će se zacopati, Adriana i Sergio takođe, Valentin će naći nekog dečka, a Siena ostaje sama.

Ana wrote: I ja mislim da će ishod biti takav, šokiralo bi me da ne bude. Za Sienu mi je logično da ostane sama ili eventualno da uđe u otvorenu vezu sa nekim. Valentin će se garant smuvati sa onim Danielom što ga je upoznao u gay clubu. Za Lea i Barbaru mi je takođe logično da opstanu, a preostala dva para...Pa, prilično je jasno.

____________
El juego de las llaves - Page 6 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Aug 29, 2019 11:21 pm
U vezi očekivanja od finalnog raspleta nemam šta da dodam, i dalje mislim da će ići gorenavedenom putanjom. Eto, jedino bih volela da ove poslednje tri epizode budu dinamične i da bude nekog zabavnog haosa El juego de las llaves - Page 6 2078043430

P.S. Sviđaju mi se kostimi za Sieninu mega-žurku, a sigurna sam da je scenariste inspirisao film Eyes wide shut (odličan erotski triler) Laughing

____________
El juego de las llaves - Page 6 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Aug 30, 2019 12:05 am
Ova serija nam je tek predstavila parove i njihove probleme. Nakon igre u koju su se upustili usledilo je suočavanje s realnošću i sada kada bismo trebali gledati razvoj njihovih odnosa, mi imamo kraj. Ovo je generalno vrlo kratka serija u kojoj se ovako zanimljiva i složena tematika ne može ispričati a da ona bude realna i uverljiva. Volela bi da su dublje ušli u temu, da su nam dodatno razradili njihove međusobne odnose jer su oni svi toliko isprepleteni i zanimljivi. Nemoguće je nakon uvoda staviti zaključak, a u ovom slučaju mi to tako deluje. Zakinuli su nas za ono najbolje.

Što se tiče predviđanja, donekle su nam već dali naslutiti kojim tokom bi njihovi odnosi mogli ići, što smo se svi već složili. Sve navodi na to da bi jedino Barbara i Leo mogli sačuvati svoj brak, dok su velike šanse da Gaby i Oscar budu zajedno, a da Adriana da šansu Sergiu. U tom slučaju bi Siena i Valentin ostali sami i svako bi išao svojim putem.

Adriana i Sergio - iako se oni mogu smatrati parom koji nosi seriju, njihov odnos se praktično nije ni makao sa mrtve tačke. Saznali smo da su bili tiha patnja jedno drugom u školskim danima, videli smo da su neke vatre opet počele tinjati, tek što su se pojavile naznake da razmišljaju jedno o drugom, već se desio seks na brzaka. Dakle njihov odnos je potpuno haotičan. Iako prijaju jedno drugom, činjenica je da imaju potpuno različite karaktere, navike i način na gledanje stvari. U takvim okolnostima teško je zamisliti ih odjednom zajedno. Zbližavanje u takvom odnosu zahteva ozbiljan proces, a on se još nije ni počeo dešavati. Zbog toga mi je njihova priča potpuno neobrađena i nedorađena. Volela bi gledati razvoj takvog odnosa, ali nažalost to je nemoguće u ovako kratkom periodu. Zato i ako završe na kraju zajedno, slažem se da to neće biti uverljivo.

Kako god serija završila nadam se samo da nećemo baš u svemu biti u pravu, da neće svi završiti kako očekujemo i da će se desiti neka iznenađenja!
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Aug 30, 2019 9:50 pm
Odgledala sam tri poslednje epizode. Priznajem da sam jako, jako uživala u njima. Baš je bio rolerkoster El juego de las llaves - Page 6 2355236270

Oduševilo me je konstantno poigravanje sa našim očekivanjima u ovim poslednjim epizodama. Laknulo mi je kad sam videla da ne zalaze u patetiku i romantizaciju. Koketirali su i sa tom stranom, ali su se ipak zadržali na surovijoj i sirovijoj osnovi likova i njihovih odnosa. Svaka čast na tome. Takođe, dopalo mi se ubacivanje simboličnih momenata, koji naizgled deluju sasvim obično i nebitno.

Epilog Adrianine sage je dosta otvoren. Ljubi se sa Sergiom, pojavljuje se Oscar, ali ona se ne odlučuje ni za jednog, nego napušta prostoriju zbunjenija nego ikad, što bi bilo tumačenje koje je vrv najpribližnije istini. Ja ću da zamislim da je Adriana rešila da se razvede od Oscara, s tim da ne želi da se zaleti i preda srce i dušu Sergiu, već bi malo da solira i uživa u životu kao slobodna žena...i da povremeno svakodnevicu začini Sergiom Laughing

Adriana je pokazala koliko je rastrzana i koliko samu sebe mora da ubeđuje u odluke koje donosi. Oscara i Miku je animirala da odu u zajedničku mini-avanturu, govoreći da želi da održi porodicu na okupu. Da li je to zaista tako ili je htela da pobegne od dilema, makar na kratko? Isto joj se dešava i sa igrom ključeva, nekoliko puta smo je čuli kako mantra "želim da se hebem, želim da se hebem." Opet samoubeđivanja u kombinaciji sa zaluđenošću Sergiom, premda je i ta zaluđenost na klimavim nogama.

Ono kad se izgubi u šumi je fenomenalna metafora za njeno stanje tj. za nju samu. Rekla je da zna put, a onda se izgubi. Posle joj Mika kaže "pa rekla si da znaš kuda treba da ideš" ili tako nešto. Kažem, dobro odrađena alegorija. Adriana samo misli da zna kuda bi, a kada krene određenom stazom - izgubi se.

Oscar je jednostavno Oscar. Prihvati šta mu se ponudi, gleda da održi status quo ako može i do kraja je ostao nesvestan srži svojih bračnih problema. Naravno, drago mi je što on i Gaby nisu završili kao happy family, sa sve Mikom u paketu Rolling Eyes

Gaby i Valentin...I pre žurke je Gaby provalila da je on gay, na žurki se uverila svojim očima da definitivno jeste gay, što bi impliciralo da je tu stavljena tačka na njihov brak.

Međutim, videli smo da su Daniel i njegova trudna žena takođe svingeri i to iskusni reklo bi se, pogotovo ona El juego de las llaves - Page 6 2078043430  A to znači da taj bračni par nije u situaciji Gaby i Valentina. Daniel nije slobodan čovek i sumnjam da bi hteo da bude, Oscarov poslednji potez je pokušaj da kao izgladi stvar sa Adrianom...

Pitanje je da li će Valentin i Gaby odlučiti da se razvedu ili će odabrati neko drugo rešenje kao npr. da glume normalni bračni par, dobiju decu, žive porodičnim životom...uz usputne svingerajske rekreacije i puštanje Valentina da krišom bude ono što jeste?

Neizmerno sam srećna što se Sergio nije transformisao u nepopravljivog romantika  El juego de las llaves - Page 6 2355236270  Da, trčao je za Adrianom, ali je dokazao da ga monogamija baš mnogo i ne interesuje. Kada je posle žurke pronašao Adrianu, rekao joj je "tražio sam te celu noć", a mi znamo da je to laž. Tražio ju je, a potom se sav veseo pridružio Sieni i njenoj drugarici u krevetu  El juego de las llaves - Page 6 610785387

Za Sienu nisam sigurna šta da mislim. Ne verujem da je bila klasično ljubomorna na Adrianu i verujem da joj je zasmetalo najviše to što ju je Sergio slagao, ali mislim da ima tu i sujete i egocentričnosti. U sceni kada odvodi Sergia na "planinarenje" i kažnjava ga, ja kod nje nisam primetila ljubomoru zbog ljubavi ili čak zaljubljenosti. Primetila sam samo povređenu sujetu i poriv da sa razdragano-sadističkim osmehom kazni Sergia što joj je to priredio. Btw, Ela Velden bi bila sjajna Harley Quinn  Laughing

Barbara & Leo...Opičeni, dinamični i savršeno nesavršeni. Nisam očekivala da će ubaciti malo turbulencija i kod njih. Mada, bilo je hintova na koje nismo obraćali pažnju.

Primera radi, ono kada se Leo svađao sa policijom i pljuvao korumpirani sistem, dok Barbari ne smeta što ima ćerku uticajnog političara za klijentkinju. Leo je istinski idealista, a Barbara realista u tom socio-ekonomskom pogledu, što je posredno uticalo i na njihov odnos, ali su se na kraju pomirili u svom stilu El juego de las llaves - Page 6 2078043430

Kontam da razlike u životnim filozofijama mogu da predstavljaju problem, samo što smatram da je važnije da li su dvoje kompatibilni na nekom višem, spiritualnom nivou, jer jedino tako ima smisla rešavati ostale konkretnije probleme.

Barbara i Leo se prosto kapiraju, stvoreni su jedno za drugo, nadopunjuju se međusobno, bez obzira na to što je on karikaturista-revolucionar, a ona ljubitelj venčanja i dobre zarade. Zato mi nije nerealno što su se pomirili.

Uzgred rečeno, kada je Leo rekao da mu nije jasno zašto ljudi daju toliko novca na organizaciju venčanja, pomislila sam vala baš. El juego de las llaves - Page 6 2078043430 Nisam hejter venčanja generalno kao Leo (mada je i on popustio zbog Barbare), nego ne želim to za sebe. Ne u pompeznoj formi. Ali ću potpisati taj papir, jer...praktičnost na prvom mestu Very Happy

Da ne zaboravim...Videsmo i dadilju u akciji. Pretpostavila sam da će dotična dati svoj doprinos El juego de las llaves - Page 6 1543461474

Žurka u poslednjoj epizodi  El juego de las llaves - Page 6 664804837  Da, mnogo sličnosti je bilo sa filmom Eyes wide shut, inspiracija je odatle uzeta. Svidelo mi se...Razvrat, blud, zov prirode, razmena telesnih tečnosti na sve strane. Bez ograničenja. Bez stida i srama.

Celokupni utisak o seriji mi je pozitivan. Očekivala sam manje, očekivala sam da će se na kraju priča pretvoriti u malo slobodniju varijantu klasične telenovele. A to se nije desilo, bar ne u onom standardnom obliku.

Zapravo, ja ovo nisam ni doživela kao priču sa uvodom, razradom i zaključkom, već kao prikaz spontanih posledica izbora koje je jedna grupa ljudi napravila. Utoliko su asocijacije na stvarni život jače, jer ni u stvarnom životu nema uvoda, razrade i zaključka. Dok smo živi, uvek će se nešto dešavati.

____________
El juego de las llaves - Page 6 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Mon Sep 02, 2019 3:39 pm
Dovrših i ja. 8. i 9. epizoda su mi se dopale, i imale su najveću dozu realizma, jer smo vidjeli nešto i svakodnevnice likova.

Nešto je na kraju bilo kako sam i predvidjela, a nešto i nije.

Najbitnije, Adriana na kraju nije sa Sregiom, kraj je otvoren, ali rekla bih da neće biti ni sa jednim ni sa drugim. Takođe kad joj je ćerka rekla da joj neće smetati ako se oni razvedu se dalo naslutiti da će ostaviti muža, jer već zna da joj ćerka neće praviti probleme.

Utoliko su asocijacije na stvarni život jače, jer ni u stvarnom životu nema uvoda, razrade i zaključka. Dok smo živi, uvek će se nešto dešavati.

Tačno, mada mislim da je kraj otvoren zbog mogućnosti da se pravi druga sezona ako prva buden uspješna.

Ono kad se izgubi u šumi je fenomenalna metafora za njeno stanje tj. za nju samu. Rekla je da zna put, a onda se izgubi.

Da, ali meni je taj dio glupo odrađen. Išlo joj se u wc. Koliko joj treba vremena da pomokri i obuče? 2 minuta? I za ta dva minuta su Oscar i Mika stigli do vrha, a ona shvatila da je izgubljena. Pa kad prije?
Inače te njihove scene na izletu su mi baš bile lijepe i to je bila nekako porodična idila. Ono izlet u prirodu, poslije odlazak na klopu i ples... El juego de las llaves - Page 6 3466016740 Samo odnosi Adriane i Oscara su daleko od idealnih, ali u tom momentu mi je djelovalo da će ostati zajedno. Ok mi je kraj za Adrianu, ni sa jednim ni sa drugim. Na kraju krajeva, treba da se udalji od sredoškolskih ljubavi i da neko vrijeme bude sama dok ne shvati što želi. Oscar takođe.

Dalje, druga stvar koje nije protekla kako je bilo najavljeno su Gaby i Oscar. U zadnjim scenama je bilo naznake da bi se mogli smuvati, ali na kraju oboje odlaze svojim putem. Gaby je  konačno skontala da je Valentin gej, i čisto sumnjam da će preći preko toga. Jer mi ne djeluje kao osoba kojoj je bitno samo da ima privid sretne porodice nego joj je bitno da je zaista i ima. A vidjećemo hoće li strah od osude i Valentinov novac presuditi  da nastave da glume. Ubjeđena sam da će biti nastavka.

Siena i Sergio su očekivano pukli.

Da, trčao je za Adrianom, ali je dokazao da ga monogamija baš mnogo i ne interesuje.

Najlogičniji ishod. I pokazatelj ko bi se više trudio i patio u njihovoj eventualnoj vezi. Adriana je tog jutra plakala nakon što se trudila da ga nađe, dok je on na kratko vrijeme tražio a zatim otišao sa drugom. Takva bi im bila i veza.

Primetila sam samo povređenu sujetu i poriv da sa razdragano-sadističkim osmehom kazni Sergia što joj je to priredio.

Ni meni ne djeluje zaljubljeno. Jednostavno joj je ponos povrijeđen, a tako nešto ona ne može progutati. Bilo je nečeg bolesno u njenom osmjehu na onom "planinarenju".
Nije se ništa razjasnilo o njenom životu i odrastanju i zašto je takva kakva je. Tako da je ona i na kraju kao i na početku: osoba vođena isključivo nagonom, i željom  za provodom. I to ne baš normalnom željom. Mislim, ko zdravog mozga onako slavi rođendan?

Barbara i Leo ostaju zajedno kako sam i mislila, mada sve do njihove zadnje scene sam mislila da ipak neće. Leo je ispao toliko nezreo  i neodgovoran da je to strašno. El juego de las llaves - Page 6 3857569612  Pa čovjek ono ne bi napravio neprijatelju,a ne ženi koju voli. Očigledno je da gornjom glavom on ne razmišlja, jer bi mu možda bar na tren palo na pamet koliko ozbiljne probleme Barbara može imati s tim moćnicima. I neuvjerljivo mi je ono na kraju da će njegova karikatura izvinjenja učiniti da oni odustanu od tužbe.

dok Barbari ne smeta što ima ćerku uticajnog političara za klijentkinju. Leo je istinski idealista, a Barbara realista u tom socio-ekonomskom pogledu

Da, idealista je, ne voli vjenčanja itd. Ok, nek se drži on ideala. Ali isti ti ideali mu nisu smetali kada je lagodno živio od Barbarinog posla. To ga čini licemjerom, i neshvatljivo je da mu tek tako oprosti što joj je skoro pa uništio karijeru.


Edit: Zaboravih dodati da je Maite baš dobro izgledala u zadnjoj epizodi, čak mi se i ona haljina na njoj dopala. Posebno je dobro izgledala i u onoj sceni u hotelu kada je Oscar izblamirao.

____________
El juego de las llaves - Page 6 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Tue Sep 03, 2019 10:07 pm
mada mislim da je kraj otvoren zbog mogućnosti da se pravi druga sezona ako prva buden uspješna.

I ja mislim da postoji velika šansa da snime još jednu sezonu, samo nisam sigurna da li bih to volela. Jer, zamisli da u nastavku urade sve ono što u prvoj sezoni nisu - Sergiova magična transformacija i bajkovita ljubav sa Adrianom, Gaby & Oscar happy family i tako to flower

Tako da je ona i na kraju kao i na početku: osoba vođena isključivo nagonom, i željom  za provodom. I to ne baš normalnom željom. Mislim, ko zdravog mozga onako slavi rođendan?

Ako budu radili nastavak, mogli bi da se posvete Sieninom liku i razviju je u pravcu neobuzdanog sadiste. Ne znam da li bi se ova serija usudila na tako nešto, pošto se u osnovi radi o komediji iliti o seriji u kojoj dominira taj šaljivi, bezazleni ton. Ali morbidni humor bi se možda lepo "snašao."

Nakon scene sa "planinarenjem" sam shvatila da Siena nije samo osoba koja se vodi nagonom i seksualnim apetitom. Ona se vodi željom za zadovoljstvom, a za nju zadovoljstvo predstavljaju igre sa tuđim telima i životima u širem smislu. Empatija evidentno nije njen fah.

Sergio se bolje uklapa u sliku čoveka koji živi za provod, zabavu i sex. Siena je ozbiljniji slučaj i apsolutno se slažem sa ovim...

Bilo je nečeg bolesno u njenom osmjehu na onom "planinarenju".

'Ladno mogu da je zamislim kako igra seksualne igrice koje uključuju teža fizička povređivanja i slično. Najmanje to.

Ali isti ti ideali mu nisu smetali kada je lagodno živio od Barbarinog posla.

Hteo je da usreći Barbaru time što će je pustiti da snosi sve veće troškove. Mislio je da ona u tome uživa, pa ju je pustio da ga finansira.  I love you  El juego de las llaves - Page 6 2078043430

____________
El juego de las llaves - Page 6 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Tue Sep 03, 2019 11:25 pm
Jer, zamisli da u nastavku urade sve ono što u prvoj sezoni nisu - Sergiova magična transformacija i bajkovita ljubav sa Adrianom, Gaby & Oscar happy family i tako to flower    

Na to nisam mislila. U tom slučaju bi nastavak bio besmislen.

 Hteo je da usreći Barbaru time što će je pustiti da snosi sve veće troškove. Mislio je da ona u tome uživa, pa ju je pustio da ga finansira

Aaaa, u tom grmu leži zec. U tom slučaju je veći altruista nego što sam mislila. Ipak je to bila žrtva. El juego de las llaves - Page 6 1543461474

____________
El juego de las llaves - Page 6 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Sep 08, 2019 3:52 am
Bio sam na odmoru pa nisam stigoa ranije da odgledam drugih 5 epizoda. Završio sam sad sa gledanjem i mogu reći da mi se ovo baš svidelo. Držali su mi pažnju od početka do kraja.

One njihove scne na koncertu uopšte ne idu uz ovu priču. Maite je napravila iskorak sa ovom ulogom, ali opet je vidimo u začetku priče koja liči na telenovela ljubavi. Adriana je za mene i dalje nenormalna majka. Inače, mala ima 15 godina, meni nije djelovala starije od 13. Savjet da trebaju da imaju bar 10 momaka prije udaje je baš onako zreo. Ne, ne radi se o broju kao broju, i koji je broj partnera "ispravan",a koji nije. Radi se o tome što pravila nema. Osoba s kojom ćeš provesti život može biti prva (ok, rijetko je), može biti druga, treća, peta ili sedma. Zato je taj savjet budalast. Drugim riječima kad njena ćerka bude imala vezu, pa raskine, pa počne drugu vezu i npr. za tog drugog poželi da se uda, ona će reći: "A, ne, ne, on ti tek drugi, sačekaj još 5 do 8 momaka, pa onda." Znam da nije bukvalno mislila da mora biti 10 ili 9 ili 11, nego što više. Ali i to je pogrešan savjet. Bitno je kakva je osoba taj njen potencijalni zet, a ne koji je momak po redu. Ona je toliko isfrustirana nedostatkom sexa da se ni pred ćerkom i njenim drugaricama ne može suzdržati.

Nikako se ne bih složio sa tim. Meni je na kraju Gaby ispala najnormalnija od žena. Za mene je Maite ovom serijom izašla iz svoje zone komfora. Ok, nije sad bila neka krvoločna negatvka ili totalno opaljena poput Barbare. Ali da mi je neko rekao da će Maite snimiti scene poput samozadovoljavanja vibratorom, scena poput koje joj lik svršava u ruku i ona trese spermu, onda scena gde se ljubi sa ženom... To je sve samo ne njena zona komfora. Pa čak i njena priča sa Sergiom se nije završila u telenovela stilu.


Pa realno nije se ni mogla pokazati. U prvoj ulozi Lupite je smješno govoriti. Ono može svako. U smeće telenovelama poput CCEA, TDA i LG opet nije mogla mnogo pokazati. Zato je u MP i AMQL bila dobra. Ne mogu komentarisati onu sa Fernandezom. Ona već dugo želi nešto drugačije i nisu joj dali. Evo sad je konačno to i dobila, ali mogao je to biti još veći iskorak pošto je i ovdje nekako "svetija" od svih ostalih likova.

Ja Maite smatram dobrom glumicom. U MP i Lichiti je to pokazala. Lichita je baš bila veliki zalogaj i sve etape je iznela sjajno. Kad ima dobar lik dobra je, kad ima loš lik loša je. I to je to.

Ni ja ne smatram preljubu prihvatljivijom, to je ipak izdaja i okrutan način poigravanja sa nečijim osjećanjima. Naravno, postoje situacije i situacije.

Ja sam uvek bio protiv prevare, tj bio sam stava da nema potrebe varati jer ako ti nije lepo sa nekim i svidja ti se neko drugi raskineš prvo pa ideš dalje. Medjutim, kao što sam čini mi se nedavno rekao skoro sam ispao nefer prema jednoj devojci, tačnije prevario sam je. Tako da nikada ne reci nikad. Nadjes se u raznoraznim situacijama.

Imam jedno ozbiljno, filozofsko pitanje za sve vas...na koje ni sama ne znam odgovor. Ne radi se o meni, nemam taj problem. U pitanju je hipotetička situacija i možda je glupo, ali me zanima...

* Jednoj osobi se po glavi vrzma zanimljiva seksualna fantazija, ono prva liga fantazija (iz hard BDSM spektra npr), ali njen partner nije zainteresovan za realizovanje seks. fantazija ili barem ne te određene. Ona je pokušavala da ga ubedi da ga ništa ne košta da probaju, no ne vredi - on i dalje odbija.

Pretpostavimo da su inače kompatibilni u sexu, ali jedno od njih tu određenu fantaziju ne želi da ostvari.

Šta uraditi? Uporno insistirati dok druga strana ne popusti, odreći se te fantazije i zaboraviti na nju ili pronaći nekoga ko bi bio voljan da je realizuje?

Pa znaš kako. Ja sam stava da sve kreće iz kreveta. Ako tu nešto ne štima džabe sve. Može tebi neko da se svidi, da voliš nekoga. Al ako se u skesu ne slažete uzalud sve.


Sponsored content

El juego de las llaves - Page 6 Empty Re: El juego de las llaves

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum