Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Sep 08, 2019 8:45 pm
Može tebi neko da se svidi, da voliš nekoga. Al ako se u skesu ne slažete uzalud sve.

Slažem se da je sex ravnopravan segment ljubavnog odnosa, ali zato sam u ovom primeru naglasila da između partnera nema generalne seksualne nekompatibilnosti. Samo im se želje mimoilaze povodom jedne fantazije.

____________
El juego de las llaves - Page 7 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Sep 12, 2019 12:58 pm
Nikako se ne bih složio sa tim. Meni je na kraju Gaby ispala najnormalnija od žena. Za mene je Maite ovom serijom izašla iz svoje zone komfora. Ok, nije sad bila neka krvoločna negatvka ili totalno opaljena poput Barbare. Ali da mi je neko rekao da će Maite snimiti scene poput samozadovoljavanja vibratorom, scena poput koje joj lik svršava u ruku i ona trese spermu, onda scena gde se ljubi sa ženom... To je sve samo ne njena zona komfora. Pa čak i njena priča sa Sergiom se nije završila u telenovela stilu.

Misliš na onaj dio kad sam napisala da njena priča sa Sergiom liči na telenovela ljubavi? Pa u nekim momentima jeste ličila, oni njihovi pogledi, scene na koncertu... Ali na samom kraju vidimo da ipak ne može biti onako kako smo predviđali. Sergio ostaje isti, a ona vjerovatno shvata da on možda i nije ono što želi. Sviđa mi se Adrianin kraj.
Slažem se da je Maite izašla iz zone komfora i da ovo jeste iskorak za nju, ali opet nije ni sad neki ogroman korak. Za te scene o kojima pišeš ne treba nikakvo glumačko umjeće, samo da tako kažem petlja s obzirom da je do sada uglavnom glumila telenovela svetice. Adriana nije neki sad pretjerano izazovan lik za tumačenje, čak je možda i Lichita bila izazovnija. Ali realno za svih njih osmoro ne treba neki extra talenat samo petlja da se skinu i odglume škakljive scene. Eto izuzimam Elu, za njen lik je trebalo nešto više truda. Opet, svi oni jesu odradili dobar posao, ali odradio bi ga i neko drugi.

Ne smatram ni ja Maite lošom glumicom, daleko od toga. I draga mi je.  Samo smatram da je za baš veliku promjenu kojoj teži potrebno više od Adriane.   Wink

Sofia, kako se tebi čini kraj?

____________
El juego de las llaves - Page 7 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Thu Sep 12, 2019 10:47 pm
Ali realno za svih njih osmoro ne treba neki extra talenat samo petlja da se skinu i odglume škakljive scene. Eto izuzimam Elu, za njen lik je trebalo nešto više truda. Opet, svi oni jesu odradili dobar posao, ali odradio bi ga i neko drugi.

Slažem se. Petlja za skidanje + prosečne glumačke sposobnosti i to je to. Stoga, svi oni su odigrali svoje uloge sasvim zadovoljavajuće. Bili su uverljivi, uglavnom u svim scenama, tako da nemam zamerki ni na Maite, ni na ostale.

Ali opet Elu Velden moram posebno da izdvojim, jer je Siena u njenoj interpretaciji delovala prirodno i stvarno. E sad, da se radi o normalnoj ili relativno normalnoj ulozi, ne bi me toliko fascinirala.

Odglumiti normalan lik tako da izgleda prirodno i stvarno i nije neki veliki uspeh, ali odglumiti nenormalan lik sa neuobičajenim ponašanjem i postići takav efekat jeste za pohvalu.

Kod igranja likova poput Siene postoji opasnost od preglumljavanja, karikiranja, svakakvih prenaglašavanja, čime bi jednostavno bilo teško shvatiti taj lik ozbiljno. Bila bi to obična karikatura.

A Ela je uspela da Sieninu mističnost, seksualnu razigranost i sadističke tendencije dočara na suptilan i realan način. Ja sam Sienu doživela kao nekoga ko je ozbiljan u svojoj poremećenosti.

I Barbara & Leo su opičeni, to stoji, ali je kroz njihove scene provučena doza humora i bezazlenosti, nečega potpuno simpatičnog. Dok mi kod Siene ništa nije bilo ni simpatično, ni duhovito, a ni bezazleno. I to mi se svidelo.

____________
El juego de las llaves - Page 7 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Mon Sep 30, 2019 12:17 am
"El juego de las llaves" je osvojila nagradu Premios GQ kao najbolja serija godine

El juego de las llaves - Page 7 Vvvvvvvv

Ekipa serije na dodeli nagrada
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Jan 31, 2020 7:58 pm

____________
El juego de las llaves - Page 7 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Jan 31, 2020 9:19 pm
Super. Taman da se Sergio promeni i dobije lep i bajkovit kraj pored Adriane cat

That said, meni se druga sezona ne gleda El juego de las llaves - Page 7 245301646

____________
El juego de las llaves - Page 7 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Sat Feb 01, 2020 8:39 pm
I ja više naginjem ka tome da je ne  gledam. I prva mi je bila previše.

Odlučila bih se da gledam ako ovdje bude zainteresovanih za komentarisanje, kao i prošli put. Čisto radi zabave i "druženja", a interesantna je i razmjena mišljenja o tim nesvakidašnjim temama. Wink Epizode su kratke i nije ih puno, pa je i to tada prelomilo da gledam.

____________
El juego de las llaves - Page 7 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Sun Feb 02, 2020 9:14 pm
Ok, ok, ubedila si me da gledam drugu sezonu, ali za treću ništa ne obećavam Laughing

Ako na kraju ne dođe do grupnjaka sačinjenog od svih osam glavnih aktera, ništa nisu uradili El juego de las llaves - Page 7 2078043430

____________
El juego de las llaves - Page 7 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Mon Feb 03, 2020 6:54 pm
 Ok, ok, ubedila si me da gledam drugu sezonu    

Oho, pa nije bilo teško. El juego de las llaves - Page 7 2078043430

Ako na kraju ne dođe do grupnjaka sačinjenog od svih osam glavnih aktera, ništa nisu uradili    

Ništa od toga, srećom. Razz Valentin je jedini gej, čisto sumnjam da bi mu bio interesantno.

____________
El juego de las llaves - Page 7 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Fri Oct 30, 2020 4:29 pm
Počelo je snimanje 2. sezone i trajaće oko dva mjeseca. Tokom snimanja će kompletna ekipa biti izolovana.



____________
El juego de las llaves - Page 7 Granho16
Sponsored content

El juego de las llaves - Page 7 Empty Re: El juego de las llaves

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum