Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jan 31, 2023 12:05 am
Nadolazeće serije Televise

Novosti o telenovelama - Page 17 Zzzzz519

Perdona nuestros pecados
Lucero Suarez - 30. januar 18:30
Erika Buenfil i Jorge Salinas, Oka Giner i Emmanuel Palomares
Sabine Moussier, Cesar Evora, Marisol del Olmo, Osvaldo de León

El amor invencible
Juan Osorio - 20. februar 21:30
Angelique Boyer i Danilo Carrera
Daniel Elbittar, Marlene Favela, Guillermo García Cantú

Eternamente amandonos
Silvia Cano - 27. februar 16:30
Alejandra Robles Gil i Marcus Ornellas
Diana Bracho, Juan Martín Jáuregui, Rossana Nájera

Pienso en ti
Carlos Bardasano - 13. mart 20:30
Dulce Maria i David Zepeda
Brandon Peniche, Jessica Díaz, Alexis Ayala, Eugenia Cauduro
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jan 31, 2023 2:17 pm
Pročitala  sam sinopsis serije čija je obrada Amor invencible i dopao mi se. Angelique je solidna, volim Marlene i Cantua, ali gdje ubaciše antitalenta Carreru među njih.

I  Juego de mentiras od Telemunda me zanima:


____________
Novosti o telenovelama - Page 17 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Feb 05, 2023 7:32 pm
Perdona nuestros pecados je nova serija Lucero Suarez

Novosti o telenovelama - Page 17 W18

Serija je 30. januara krenula s emitovanjem i adaptacija je istoimene čileanske telenovele iz 2017. godine
Priča govori o zabranjenoj ljubavi između Else (Oka Giner) i Andrésa (Emmanuel Palomares), koju otkriva Armando (Jorge Salinas), Elsin otac i najmoćniji čovek u selu. Andres je sin služavke Silvie (Marisol del Olmo) zbog čega se Armando strogo protivi toj vezi. Elsa i Andrés su u tajnosti pokušali odršati svoju vezu, ali u toj borbi su doživeli razne traume, od gubitka ćerke, razdvajanja zbog optužbi za zločin koji Andres nije počinio, te na kraju njenog braka sa drugim. S druge strane Armando je čovek kojeg zanimaju samo sopstveni interesi. On se nalazi na čelu firme čiji je vlasnik njegova žena Estela (Erika Buenfil). No kako bi preuzeo potpunu kontrolu on je zatvara u psihijatrijsku bolnicu, dok je u isto vreme u vanbračnoj aferi sa njenom najboljom drugaricom Angelom (Sabine Moussier).
Glavni protagosnisti su Erika Buenfil i Jorge Salinas, te mlađi par Oka Giner i Emmanuel Palomares
Od drugih glumačkih imena tu su: Sabine Moussier, Cesar Evora, Marisol del Olmo, Osvaldo de León, Fernanda Urdapilleta
Telenovela se prikazuje u terminu od 18:30 na Las Estrellas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 25, 2023 1:45 pm
Eternamente amándonos u produkciji Silvie Cano

Novosti o telenovelama - Page 17 Z_copy11

Serija se prikazuje od 27. februara i rimejk je turske serije Istanbulska nevesta koja se prikazivala kod nas
Priča govori o dvoje ljudi s vrlo različitim životima koji se zaljube na prvom susretu i venčaju se ne obaveštavajući njegovu porodicu, posebno ne majku Martinu (Diana Bracho). Kada Paula stigne u Mexico City u dom Iturbideovih, njene ideje o načinu života se sukobljavaju sa onima od njegove majke, manipulativne žene naviknute sve kontrolisati. Martina je žrtvovala svoju sreću kako bi sledila običaje društva i strogih porodičnih vrednosti. Dolaskom Paule ona se oseća ugroženo i najavljuje joj rat.
Glavni protagosnisti su Alejandra Robles Gil i Marcus Ornellas, uz stariju protagonistkinju Dianu Bracho
Od ostalih glumaca tu su: Ana Bertha Espín, Juan Martín Jáuregui, Alfredo Gatica, Gema Garoa, Rossana Nájera
Telenovela se prikazuje u popodnevnom terminu od 16:30 na Las Estrellas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 25, 2023 1:45 pm
Pienso en ti serija Carlosa Bardasana

Novosti o telenovelama - Page 17 Person10

Priča govori o mladoj ženi Emiliji (Dulce María) koja se protivno majčinoj volji suočava sa svime i svačim kako bi ostvarila svoj san o uspehu u svetu muzike. Kad Emilia upozna Ángela (David Zepeda), svog idola i idola mnogih, nalazi snage da sledi svoj san, ne sluteći da će mu upravo ona, svojim glasom, vratiti nadu i život.
Glavni protagonisti su Dulce Maria i David Zepeda, a negativci Alexis Ayala, Federico Ayos i Jessica Díaz
Od ostalih glumaca tu su: Brandon Peniche, Lorena Graniewicz, Henry Zakka, Eugenia Cauduro, José Elías Moreno
Telenovela se prikazuje od 13. marta u terminu od 20:30 na Las Estrellas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 25, 2023 3:21 pm
Televisa radi rimejk Telemundovih hit serija

Novosti o telenovelama - Page 17 Qqq15

La campirana

Rimejk kolumbijske telenovele La Tormenta iz 2005. godine
Producent je Jose Alberto Castro (Corona de lagrimas, Cabo, La desalmada)
Glavni protagonisti su Carolina Miranda i Andres Palacios
Ostale uloge: Carmen Becerra, Luis Roberto Guzmán, Sergio Goyri, Mariana Seoane, Martha Julia, Sofía Castro, Alejandro Tommasi, Nuria Bages, Natalia Esperón, Mimi Morales
Premijera je 5. juna u 21:30 nakon El amor invencible
Planirano je da serija ima 60 epizoda

Mina de pasiones

Rimejk venecuelanske telenovele La dueña iz 1984. nama poznatije verzije La patrona iz 2013.
Producent je Pedro Ortiz de Pinedo (Diseñando tu amor, Cita a ciegas)
Glavni protagonisti su Ariadne Diaz i Osvaldo de León
Ostale uloge za sada: Cynthia Klitbo (Antonia Guerra), Danna García, Denia Agalianou
Premijera je u drugoj polovini godine u 18:30 nakon Perdona nuestros pecados
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Apr 17, 2023 8:17 pm
Tek sad vidim zadnja dva posta. Baš sam ušla da prokomentarišem rimejk La Patrone. Ariadne je izgleda odustala od projekta tako da je glavnu ulogu dobila Livia Brito. Ariadne mi je draža, ali mislim da je Livia bolja za tu ulogu. U svakom slučaju zaobilazim, mislim da neke priče ne treba dirati. Ni La Patrona nije original, ali je nenadmašna. Najgore je što je navodno za Antoniu Guerru jedna od opcija Daniela Castro. Kad se sjetim njena prethodna dva cirkus lika, njenog cičanja, grimasa i svega što ih je pratilo nije mi dobro pri pomisli da odigra takav lik nakon Christian Bach. Prosto zaboravim da je u Pasion bila genijalna i da zapravo zna glumiti.

Druga opcija za Antoniu je još gora. Cynthia Klitbo. Ona je dobra glumica, ali po meni nema prefinjenost i senzualnost za takav lik. Prosto ima vulgarnu pojavu.

____________
Novosti o telenovelama - Page 17 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Apr 17, 2023 9:03 pm
Navodno je Cynthia Klitbo već potvrđena kao glavna negativka za Minas de pasión iako je nedavno spomenuta i Daniela Castro kao moguća glavna negativka,e sad,koliko je to istina i tko će na kraju biti glavna negativka,vidjeti ćemo
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Apr 20, 2023 3:16 am
Za seriju Mina de pasiones je trenutno jedino potvrđen Osvaldo de Leon, sve drugo su nagađanja. Ariadne Diaz je već medijski bila predstavljena kao protagonistkinja, da bi ona sama odbila tu ulogu. Sada se spominje Livia, no ništa nije potvrđeno iz službenih izvora. Ona je rekla da će praviti pauzu sa snimanjima jer se želi ostvariti kao majka. No videćemo, možda odgodi te planove. Što se ostalih tiče, iako se Cynthia Klitbo najviše spominje za ulogu Antonie Guerra, ni to nije potvrđeno. Zanimljivo da je Danna Garcia rekla da je pozvana na casting upravo za tu ulogu, što ni ona sama nije verovala, pa je odbila.

Nisam zainteresovana za rimejk La patrone, ali me privlači konačno glavna uloga Osvalda de Leon. On je jedan od retkih kvalitetnh glumaca i baš bi ga volela gledati. Sada čekam razvoj događaja i nadam se dobrom izboru glavne protagonistkinje i negativke, u suprotnom neću gledati. Nisam fan Livie Brito, ali mora se priznati da bi s obzirom na ponudu ona bila solidan izbor. To je potvrdila svojom glumom u La desalmadi. No vrlo je bitan izbor negativke. Jasno je da niko neće nadmašiti Christian Bach, ali barem da bude neko dostojan te uloge. Cynthia Klitbo mi je užasan izbor. Ona nije loša glumica, ali nikako nije za ovu ulogu gde se traži odvažna, profinjena žena. Ona od toga nema ništa. Za moj ukus tu bi se dobro snašle Anette Michel ili Claudia Ramirez.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Apr 20, 2023 7:11 am
Livia Brito je već potvrđena kao protagonistica uz Osvalda de Leóna,a što se tiće Cynthie Klitbo kao glavne negativke,još nema službene potvrde od producenta,jer se počelo spominjati da je i Daniela Castro u pregovorima za ulogu glavne negativke,toliko je sve razvikano na sva zona,a na kraju će biti neka sasvim deseta glumica kako to obićno bude kad tako nešto razglase na sva zona da je netko već potvrđen,a bilo je takvih slučajeva.Sjetimo se samo cirkusa iz 2010.godine kad su vikali da će se Adela Noriega napokon vratiti telenovelama kao partnerica Fernanda Colunge u Soy tu dueña (2010),Adela je bila gotovo pa potvrđena kao protagonistica,pa na kraju od toliko očekivanog povratka Adele Noriege telenovelama nije bilo ništa jer je Lucero na kraju dobila ulogu,tako da me ne bi ni ovdje iznenadilo da ulogu glavne negativke dobije neka sasvim druga glumica koju nisu niti spominjali,pa da glavna negativka na kraju ne bude ni Cynthia ni Daniela
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 17 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum