Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 14, 2022 12:31 am
I ja ću sigurno gledati La Madrastru. Mislila sam da su od nje odustali u sklopu FDS-a, nzm zašto. Al' me raduje što ćemo je ipak dobiti.

koji zapravo budu sa mnogo izmjena u odnosu na original.

Živo me zanima hoće li rasplet ostati isti, sa istim ubicom i sve ili će to promeniti. Kontam da će tu biti izmena, a moguće je i da osumnjičeni budu potpuno drugačije napisani likovi od originalnih.

____________
Novosti o telenovelama - Page 16 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Wed Jul 06, 2022 8:46 pm


Dopada mi se glumačka ekipa. Djeluje obećavajuće Very Happy

____________
Novosti o telenovelama - Page 16 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Aug 09, 2022 9:24 am
Susana Gonzalez i Gabriel Soto su protagonisti nove Nicandrove serije Los caminos del amor.



Planiram joj dati šansu. Čak mislim da bi Susy i Soto mogli biti dobar par sa dobrom hemijom mada je suvišno komentarisati kako joj je glumački do peta. Mada malo ko stane uz nju može da joj parira glumački. Voljela bih da mi ostvari želja da ona i Sebastian ponovo rade zajedno.

Ovo mi djeluje kao klasika. Rimejk čileanske "El camionero". Raduje me što će i ovdje glumati mali André Sebastián iz Mi fortuna es amarte. Nisam oduševljena sa izborom  Sare Corrales, Ximene Herrere i Monike Sanchez. Ali kao što rekoh, daću joj šansu.

____________
Novosti o telenovelama - Page 16 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 26, 2022 12:07 am
"Mi secreto" je nova Televisina serija producenta Carlosa Morena

Novosti o telenovelama - Page 16 Zzzzz462

Serija je 12. septembra krenula s emitovanjem i adaptacija je telenovele Ha llegado una intrusa iz 1974.
Radnja govori o dve bliske drugarice koje su se upoznale još kao devojčice u internatu u Španiji. Valeria i Natalia dele sličnu sudbinu zbog nedostatka porodične ljubavi i pažnje, što njihov odnos čini još čvršćim. Postaju nerazdvojne sve do dana kada dožive tešku saobraćajnu nesreću. Dok je Natalia kao suvozač teško povređena, Valeria izlazi bez povreda. U tom haosu Valeria veruje da Natalia nije preživela i da mora pobeći jer neće moći dokazati svoju nevinost. U brzini uspeva uzeti samo Natalijine dokumente zbog čega se odluči vratiti u Meksiko preuzimajući identitet poginule drugarice. Stiže na hacijendu ne sluteći kakve je neprijatnosti tamo čekaju. I kada je već mislila da njena tajna neće biti otkrivena, pojavljuje se Natalia koja zahteva identitet koji joj je ukraden.
Glavni protagonisti su Macarena García i Diego Klein, te Isidora Vives i Andrés Baida
Od drugih glumačkih imena tu su: Karyme Lozano, Arturo Peniche, Claudia Ramírez, Kuno Becker i drugi
Telenovela se prikazuje u terminu od 16:30 na Las Estrellas
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Oct 04, 2022 3:40 am
Nadolazeće serije Televise

Novosti o telenovelama - Page 16 Zzzzz471

Cabo
Jose Alberto Castro - 24. oktobar 21:30
Barbara Regil i Matias Novoa
Eva Cedeño, Diego Amozurrutia, Rebecca Jones

Los caminos del amor
Nicandro Diaz - 7. novembar 20:30
Susana Gonzalez i Gabriel Soto
Ximena Herrera, Mark Tacher, Sara Corrales, Monika Sanchez

Perdona nuestros pecados
Lucero Suarez - prvo tromesečje 2023. 18:30
Oka Giner i Emmanuel Palomares
Erika Buenfil, Jorge Salinas, César Évora, Osvaldo de León
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Wed Oct 26, 2022 1:42 am
Serija Jose Alberta Castra "Cabo" je počela sa emitovanjem

Novosti o telenovelama - Page 16 Zzzzz488

Serija je rimejk Tu o nadie, odnosno poznatije verzije Sortilegio sa Williamom Levy i Jacky Bracamontes
Radnja počinje venčanjem Sofie i Eduarda koji se lažno predstavlja kao njegov brat Alejandro. Posle ceremonije on odlazi na poslovni put, nakon čega ona ubrzo saznaje da je stradao u avionskoj nesreći. Sofia putuje u Cabo upoznati njegovu porodicu gde otkriva da je on živ i shvata da je prevarena. On joj priznaje da se lažno predstavio kako bi ona bila legalno udata za njegovog brata koji je zapravo stradao. Njegov plan je da njih dvoje tako naslede njegovo bogatstvo. Ona ne želi biti deo tog plana, no on je ucenjuje s pričom da će poslati njenog oca u zatvor. Sve dobija neočekivan obrt kada se Alejandro pojavi živ nakon nesreće koju je preživeo. Iako se ne seća Sofie, oni ga uveravaju da su u braku.
Glavni protagonisti su Barbara Regil i Matias Novoa, a negativci Eva Cedeño i Diego Amozurrutia
Od ostale glumačke postave igraju: Rebecca Jones, Rafael Inclán, Mar Contreras, Fabiola Campomanes i drugi
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Oct 28, 2022 12:29 am
Povratak Dulce Maríe

Novosti o telenovelama - Page 16 Image?url=https%3A%2F%2Fstatic.onecms.io%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F21%2F2022%2F10%2F27%2FDulce-1

Nakon nekoliko godina odsutnosti,Dulce María se vraća telenovelama kao protagonistica nove telenovele Pienso en tí koju producira Carlos Bardasano (Si nos dejan,Los ricos también lloran) u kojoj će joj partner biti David Zepeda,ovo joj je prva uloga u telenoveli nakon što je postala majka djevojčice Maríe Paule
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Oct 30, 2022 6:14 am
Ala su par Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Naišla sam bila da su opcije za protagoniste još bili Rulli i Ron. Zadnji mi je i bio najprihvatljivija opcija uz Dulce. Zepedu ne mogu ni zamisliti s njom

____________
Novosti o telenovelama - Page 16 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Oct 30, 2022 7:18 pm
I ja sam isto pomislila kad sam vidjela da su spojili njih dvoje,David meni više izgleda kao stariji brat od Dulce,a ne partner Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Jan 27, 2023 3:45 pm
Evo ga trailer za El conde: Amor y honor. Bilo bi lijepo da saznamo i to kad konačno počinje.



Pienso en ti bi trebala početi u martu. I biće s muzičkom tematikom, oboje su pjevači u priči. Uh, hajde da ga i preguram kao glumca, ali kao pjevača ne mogu nikako.

____________
Novosti o telenovelama - Page 16 Granho16
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 16 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum