Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Dec 23, 2019 4:58 pm


Je li ova nova verzija planirana kao komedija? Kakva je ono muzika, pa izrazi lica glumaca...da ne pominjem vještački pokušaj da Camila bude atraktivna pa izgleda kao obična vulgarna fufica.

Možda bude zabavno.

Dođe  mi da bacim pogled samo da bih mogla da hejtujem, a da se u isto vrijeme i zabavim. Novosti o telenovelama - Page 10 1543461474 Novosti o telenovelama - Page 10 1543461474 Novosti o telenovelama - Page 10 1543461474

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Dec 23, 2019 9:52 pm
Dođe mi da bacim pogled samo da bih mogla da hejtujem, a da se u isto vrijeme i zabavim

Isto Novosti o telenovelama - Page 10 1888333516 Već mi ovaj promo budi inspiraciju za hejt, a ništa manje ne očekujem od serije Novosti o telenovelama - Page 10 2229618312

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Dec 24, 2019 6:46 pm
Da nije na španskom i da ne znam da se radi o rimejku telenovele, bukvalno bih pomislila da je ovo najava za neku američku debilnu komediju. silent

Kad obožavam neku seriju uglavnom ne gledam rimejk, eto sticajem okolnosti El Clon je bio izuzetak, i Rubi bi išla pod to "pravilo". Jednostavno ne želim gledati rimejk nečeg što jako volim, kao što npr. nisam gledala rimejk Izvora ili Gran Hotela. Ovo je prvi put da poželim da bacim pogled na neki rimejk da bih se zabavila kritikujući. Novosti o telenovelama - Page 10 2729517241 Kao da su se u stvari trudili da na taj način dobiju publiku.

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Feb 02, 2020 5:54 pm
Giselle Gonzalez priprema novu seriju "Imperio de mentiras"



Protagonisti su Andres Palacios i Angelique Boyer. U pitanju je rimejk  turske serije  'Dinero sucio y amor' (Kara para ask) policijske tematike i imaće 80 epizoda. Serija je u etapi pretprodukcije. Iako bi snimanja trebala uskoro početi ostali detalji nisu poznati.  

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Feb 16, 2020 3:56 am
Poslednih godina me najviše zanima ono što Giselle priprema, pa sam i ovo s iščekivanjem ispratila i moram reći da baš nisam oduševljena. Opet rimejk i opet poznata priča. Igrom slučaja sam gledala ovu tursku seriju, pa mi je već muka od ponavljanja.

Ova serija Ljubav i novac je prikazivana na našim prostorima, najviše je privukla pažnju zbog jakog glumačkog para. Tematika je prožeta krimi istraživačkom ljubavnom pričom. Priča počinje tako što su dvoje ljudi koji se naizgled ne poznaju pronađeni mrtvi u automobilu, muškarac i žena. On je otac glavne junakinje vrlo moćan i bogat čovek, ona je zaručnica glavnog junaka koja se za dva dana trebala udati. Glavni junak je inspektor za organizovani kriminal koji kreće istraživati slučaj. Tu se sreće sa glavnom junakinjom, oni se zbližavaju i kreću u zajedničku istragu gde pronalaze dijamante koji bi mogli biti glavni trag.

Sama priča mi baš i nije posebno privlačna, no u originalu su junaci imali izuzetnu hemiju što me je privuklo. Raduje me što će Angelique glumiti u Giselinoj seriji, bilo je za očekivati da će se to kad tad desiti s obzirom da ona bira kvalitetniju ekipu. Što se tiče Andresa, on je već pomalo počeo da iskače iz paštete, deluje mi kao glumac koji svugde paše a nigde se ne istakne. Evo čekam da me demantuje ovom ulogom. Oni bi mogli biti solidan par i ovo bi mogla biti solidna priča, no na startu sam razočarana što me neće iznenaditi ničim novim i što mi je ove tematike pomalo preko glave.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Feb 16, 2020 4:28 pm
I ja sam čekala na Giselle. Nisam pogledala nijednu tursku seriju, a ovaj sinopsis koji si navela mi je privlačan. Samo da ne bude narko-mafije i sve će biti super.

Jeste da nisam fan Angelique, ali tačno je da nije čudno što je ona Gisellin izbor. Nije ni da ima mnogo izbora sa glavnim glumicama. Pričam o kvalitetnim. Imala je i Silviu i Adrianu dva puta, Susanu jednom. Boyer nije na njihovom nivou, ali je od te mlađe ekipe koje zadnjih godina igraju glavne uloge i ponajbolja.

Izbor glavnog glumca me je razočarao. Rolling Eyes Svi koji su došli u obzir su bolji izbor od njega. Inače, pominjalo se da Giselle hoće ovdje Maite kao nagativku. Ja svakako hoću da dam šansu ovome jer je za mene to nova priča  + Giselle.

Mala digresija. Sjetih se sada, kako pominjem glavne glumice. Gdje je Thelma Madrigal nestala? U CQM mi je neočekivano bila super, i od tada je nema.

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Mar 02, 2020 4:33 pm
Susana će glumiti u ovom rimejku! Novosti o telenovelama - Page 10 10899980 Novosti o telenovelama - Page 10 2315767614 Novosti o telenovelama - Page 10 2315767614 Novosti o telenovelama - Page 10 2229618312 Novosti o telenovelama - Page 10 1055886561

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Mar 08, 2020 4:51 pm
Zna li se kada se održava Premios Tv y Novelas?

____________
Novosti o telenovelama - Page 10 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Mar 10, 2020 12:09 am
Dodela nagrada Premios Tv y Novelas je poslednju subotu u ovom mesecu, 28. marta.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 14, 2020 6:18 pm
Dodela nagrada Premios Tv y Novelas  se odgađa zbog koronavirusa!

Juče je objavljena lista nominovanih Premios Tv y Novelas, a dodela koja je bila planirana za 28. i 29. mart se odgađa do daljnjeg
Planirano je da 28. bude dodela nagrada Los favoritos del publico, a 29. svečana dodela Premios Tv y Novelas
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 10 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum