Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Wed Sep 27, 2023 12:28 pm
Sofia, djelim tvoje razočarenje! Prvo sam se obradovala kad ono hladan tuš na kraju posta. Doduše i po naslovu se moglo naslutiti da nije ozbiljna priča. A taman sam pomislila evo nešto novo da pratim.

Da li si ti naišla na novosti kada će se konačno emitovati Telemundove El Conde i La mujer de mi vida?

____________
Novosti o telenovelama - Page 19 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Jan 15, 2024 12:17 am
Nadolazeće serije Televise

Novosti o telenovelama - Page 19 39452411

Tu vida es mi vida
Angelli Nesma - 15. januar 18:30
Susana Gonzalez i Valentino Lanus
Juan Soler, Laura Flores, Verónica Merchant
Sofía Rivera Torres, Pedro Moreno

Vivir de amor
Salvador Mejia - 29. januar
Kimberly Dos Ramos i Emmanuel Palomares
Gala Montes, Juan Diego Covarrubias, Mariluz Bermudez
Gaby Spanic, Eugenia Caduro, René Strickler

El amor no tiene receta
Juan Osorio - 19. februar
Claudia Martín i Daniel Elbittar
Azela Robinson, Altair Jarabo, Juan Carlos Barreto
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Feb 06, 2024 12:53 am
Tu vida es mi vida je nova serija Angelli Nesme

Novosti o telenovelama - Page 19 Zzyy12

Serija je rimejk čilenaske telenovele Amar a morir iz 2019. godine
Priča govori o Pauli (Susana González) koja saznaje da ima neizlečivu bolest, te da joj preostaje još oko pola godine života. Ona odlučuje napraviti zaokret u životu, napustiti posao poslovne žene, te kupuje kamion restoran kako bi vreme što više provodila sa svoje troje dece. U toj avanturi im se pridružuje i Lorenzo (Juan Soler), Paulin otac, koji nije svestan kćerine bolesti. Na njegovo insistiranje putovanje započinju u mestu u kojem već godinama imaju seosku kuću. Paula tamo upoznaje Pepea (Valentino Lanús) sa kojim ostvaruje privlačnost. On je spreman razvesti se od Malene (Elsa Ortíz), sebične žene koja ga je prevarila s Rafaelom (Pedro Moreno), njegovim rođenim bratom.
Glavni protagonisti su Susana Gonzalez i Valentino Lanus, a negativci Lisardo, Sofía Rivera Torres, Elsa Ortiz
Ostale veće uloge igraju: Juan Soler, Verónica Merchant, Pedro Moreno, Roberto Mateos, Laura Flores
Serija je 15. januara krenula s emitovanjem u terminu od 18:30 h

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Feb 06, 2024 1:41 am
Vivir de amor je nova serija producenta Salvadora Mejie

Novosti o telenovelama - Page 19 Zzzz53

Telenovela je rimejk portugalske serije Lazos de sangre iz 2010. godine
Priča počinje iz vremena pre 20 godina kada je porodica Olmo doživela otmicu ćerke Fride (Gala Montes). Devojčicin otac umire u sukobu s kriminalcima, a policija ne može pronaći maloletnicu, pa je proglase mrtvom. No ona je uspela pobeći, te na svom putu susreće Almu (Magda Karina) i Antonia (Francisco Gattorno), koji su upravo pokopali svoju ćerku Rebecu. S obzirom na duboku bol zbog gubitka deteta, odlučuju ostati s Fridom i predstaviti je kao svoju mrtvu kćer Rebecu. Rebeca odrasta u skromnom okruženju koje mrzi, a nakon što sazna svoje pravo poreklo odlučuje se osvetiti svojoj biološkoj porodici, kriveći ih što su je prepustili njenoj sudbini. Svoj bes fokusira na rođenu sestru Angelli (Kimberly Dos Ramos), kojoj zavidi jer je imala život pun luksuza koji je njoj nedostajao. Angelli je upravo objavila zaruke s bogatim i atraktivnim biznismenom Joséom Emiliom (Emmanuel Palomares).
Glavni protagonisti su Kimberly Dos Ramos i Emmanuel Palomares, dok su glavni negativci Gala Montes i Joshua Gutierrez
Ostale uloge igraju: Gaby Spanic, Eugenia Caduro, René Strickler, Juan Diego Covarrubias, Mariluz Bermudez, Francisco Gattorno
Serija je 29. januara krenula s emitovanjem u popodnevnom terminu

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Feb 06, 2024 2:10 am
Gleda li neko nešto od novih serija ili možda ima u planu? Ja sam mislila pogledati koju epizodu Tu vida es mi vida, naravno zbog Susane Gonzalez, ali evo i ovaj duži trailer sam jedva odgledala. Mislim da ipak neće biti ništa od toga. Priča je nekako osrednja, nema nikakvog privlačnog zapleta, već s početka je dosadnjikava. Čak mi ova druga serija Vivir de amor ima zanimljiviju i privlačniju priču, ali mi glumačka ekipa ne paše da bi je gledala. Tako da kod mene za sada ništa. Čekam El amor no tiene receta, opet zbog glumaca Claudie i Daniela. Iako sam skeptična, baciću pogled pa ću videti hoće mi ona biti gledljiva.

Kristina, tek sam sada videla tvoje pitanje iz posta s početka stranice. Ne zameri. Ne znam ništa o tome. I ja sam naišla na ista pitanja, no bez odgovora. Telemundo je u potpunosti snimio dve serije koje drži u fioki. Zašto je to tako, niko ne zna. Poslednjih godina se tamo desio veliki pad gledanosti i očito ne znaju kako da se suoče sa tim. Da li kalkulišu vreme ili nisu zadovoljni snimljenim, samo oni znaju. No još uvek nikakvih najava nema. Kada se bude emitovalo, volela bi pogledati El Conde.

Kristina likes this post

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Feb 06, 2024 8:12 am
Gleda li neko nešto od novih serija ili možda ima u planu?

Slabija sam sad s vremenom mada počela sam reprizu La Patronue kad stignem ugrabiti vremena za gledanje. U planu mi je Tu vida es mi vida, bookmarkovala sam link s epizodama, ali nikako da krenem. Doduše, nakon tvog komentara sam malo skeptična. Ne mogu da vjerujem da Soler glumi Susaninog oca! Mislim da bi bili dobar par, sa ovim Lanusom je ne mogu ni zamisliti.

Čak mi ova druga serija Vivir de amor ima zanimljiviju i privlačniju priču, ali mi glumačka ekipa ne paše da bi je gledala.

Isto tako Novosti o telenovelama - Page 19 2729517241

Telemundo je u potpunosti snimio dve serije koje drži u fioki. Zašto je to tako, niko ne zna. Poslednjih godina se tamo desio veliki pad gledanosti i očito ne znaju kako da se suoče sa tim. Da li kalkulišu vreme ili nisu zadovoljni snimljenim, samo oni znaju. No još uvek nikakvih najava nema.

Baš čudno. Eto to je jedino od novijeg što bih jedva dočekala Crying or Very sad

____________
Novosti o telenovelama - Page 19 Granho16
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 19 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum