Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Apr 20, 2023 5:19 pm
Slažem se da bi Anette Michel bila dobar izbor. Ali ko god glumio ne planiram gledati. Radije ću ponovo reprizirati LP.

____________
Novosti o telenovelama - Page 18 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 13, 2023 1:20 am
Tierra de esperanza je nova serija Jose Alberta Castra

Novosti o telenovelama - Page 18 Zzzzfs10

Serija je rimejk kolumbijske telenovele La tormenta iz 2005. godine
Priča govori o poslovnoj ženi Maria Teresi kojoj je otac uhapšen zbog pronevere. Ona mora preuzeti ranč koji joj je majka ostavila. Tu upoznaje predradnika Santosa sa kojim dolazi u česte sukobe. Ti sukobi će ih na kraju zbližiti u emotivnom smislu.
Glavni protagonisti su Carolina Miranda i Andres Palacios
Od ostalih glumaca tu su: Luis Roberto Guzmán, Martha Julia, Mariana Seoane, Sergio Goyri, Alejandro Tommasi, Sofia Castro, Natalia Esperón, Nuria Bages, Carmen Becerra, Mimi Morales, León Peraza i drugi.
Planirano je da serija ima 60 epizoda, a emitovaće se u terminu od 21:30
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 13, 2023 2:31 pm
Gledam slike,promo postere,jako je lijepa ova glavna Carolina Miranda,nisam je nigdje gledala,ali ima izgled,jako zgodna cura,ali nemam namjeru gledati,fino su je izrezali,La tormenta je imala preko 200 epizoda,da budemo precizni,216 epizoda,a ovo neće imati niti 80 epizoda
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jun 25, 2023 12:59 am
Pogledala sam neke scene Tierra de esperanza iz znatiželje, no nije mi dovoljno zanimljiva da bi se odlučila za gledanje. Carolina Miranda je prekrasna, baš sam oduševljena njenom pojavom jer je do sada nigde nisam gledala. Šteta što uz sebe ima Andresa Palacios koji joj po mojem mišljenju ne pristaje. La tormenta mi je bila draga serija, no ovaj rimejk mi nije dovoljno privlačan da joj parira. Glavni glumac je loš izbor, uopšte ga ne mogu doživeti kao Santosa. No obratiću pažnju na buduće uloge Caroline Mirande jer bi je volela gledati, pravo je osveženje na Televisi.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jun 25, 2023 1:02 am
Nadolazeće serije Televise

Novosti o telenovelama - Page 18 Zzzxx11

Vencer la culpa
Rosy Ocampo - 26. jun 20:30
Claudia Martín i Carlos Ferro
Gabriela de la Garza, María Sorte, Romina Poza
Matías Novoa, Gabriel Soto, Juan Carlos Barreto

Nadie como tu
Ignacio Sada  - avgust 16:30
Karla Esquivel i Brandon Peniche
Irina Baeva, Eduardo Santamarina, Alejandra Barros, Diego Olivera, Elizabeth Álvarez

Minas de pasion
Pedro Ortiz de Pinedo - 18:30
Livia Brito i Osvaldo de Leon
Anette Michel, Cesar Evora, Karyme Lozano, Cynthia Klitbo
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jun 25, 2023 6:20 pm
Od Vencer franšize me do sada ništa nije privuklo, rimejk genijalne La Patrone mi ne pada na pamet gledati, a kod ove u sredini me jedno određeno ime odbija iako sinopsis originala nije loš. Za Karla Esquivel nisam nikad čula.

____________
Novosti o telenovelama - Page 18 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 27, 2023 2:48 am
Nakon El amor invencible ću teško pronaći nešto novo da mi toliko drži pažnju. Od nadolazećih serija mi jedino privlačno deluje Minas de pasion, ali isključivo zbog izbora glavne glumačke ekipe, a ne zbog toga što rade rimejk. Ne očekujem mnogo od same serije, ali konačno Osvaldo de Leon u glavnoj ulozi, uz Anette Michel koju sam priželjkivala. Na ovu seriju ću baciti pogled, pa ću videti hoće li biti gledljiva.

Što se ostalih tiče, ništa me ne zanima dovoljno. Vencer nisam ni jedan gledala, taj tip serije me uopšte ne privlači. Ni neke buduće najave koje se rade me za sada ne oduševljavaju. Čekam videti šta će novo snimati Elbittar, protagonico ga sigurno čeka. Negde spominju da ga je Osorio opet rezervisao za svoju narednu telenovelu.Videćemo šta bi to moglo biti.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Aug 18, 2023 12:30 am
Nadie como tu nova je serija producenta Ignacia Sada

Novosti o telenovelama - Page 18 Zzzt_c10

Serija je rimejk portugalske telenovele Espírito indomável
Radnja serije počinje pre 20 godina kada Raimundo (Eduardo Santamarina) i José María (Diego Olivera) sa svojim porodicama sele u San Miguel kako bi postali proizvođači mezcala. Teresa (Alejandra Barros), Ramundova žena, ima aferu s José Maríom. Kada Raimundo to sazna, napadne je. Teresa beži sa svojom decom, ali Raimundo je progoni i uzrokuje saobraćajnu nesreću u kojoj Bianca ostaje mrtva. Biancu spašava Eréndira (Paty Diaz), koja je odvodi kući kako bi je predstavila kao svoju preminulu kćer Ximenu. U međuvremenu, Teresa se odluči udaljiti od Joséa Maríe i ostati s Raimundom. Pošto je optužena za veštičarstvo, Eréndira beži s Hugom i Biancom (Ximena) i nalazi posao na imanju Jose Marie. Godinama kasnije, Ximena se zaljubljuje u njegovog sina Salvadora (Brandon Peniche). Eréndira priznaje Ximeni istinu. Mržnja između ove dve porodice ponovo se rasplamsava otkrićem Ximeninog porekla, što sprečava nju i Salvadora da budu zajedno.
Glavni protagonisti su Brandon Peniche i Karla Esquivel, a negativci Irina Baeva i Eduardo Santamarina
Ostale ključne uloge igraju: Alejandra Barros, Diego Olivera, Elizabeth Álvarez, Paty Díaz
Serija je 14. avgusta krenula s emitovanjem u popodnevnom terminu

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 24, 2023 11:22 pm
Claudia Martin i Daniel Elbittar su glavni protagonisti nove serije Juan Osoria

Novosti o telenovelama - Page 18 Zzzzxx10

"El amor no tiene receta" je naslov nove serije koja sa snimanjima kreće početkom novembra
Reč je o rimejku turske serije Dolunay čiji je naslov negde preveden kao Luna llena, a negde Amor sin receta
Priča govori o bogatom biznismenu koji zapošljava ličnog chefa u čijoj ulozi se nađe glavna junakinja
Za seriju su još potvrđeni Azela Robinson i Altair Jarabo
Biće snimana u žanru komedije, a premijera se očekuje krajem godine
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 25, 2023 12:25 am
Dođe mi da udaram glavom o zid! Konačno fantastičan par, kad ono komedija! Novosti o telenovelama - Page 18 929142255

Od početka sam znala da će Daniel biti protagonista nove Osorieve serije, još po završetku El amor invencible. Nakon glumačke genijalnosti, baš sam čekala njegovu novu seriju, sa skepsom koga bi mogao dobiti za para. Kad ono ne može bolje, Claudia Martin. I onda useru na najjače, eto ti komedije! Živa ću se pojesti!! U početku je bila priča da će se raditi rimejk neke latinoameričke serije, spominjala se La viuda de blanco, da bi sada ispala turska. Još njihovi mediji negde pišu kako je reč o originalnoj priči, toliko originalnoj da ni naslov nisu osmišljavali. Ako nije meksička kopija, po njima je odmah originalna. Inače, ova turska serija baš nije naišla na neku popularnost i ne znam što su je odabrali. No s obzirom na priču o jazu bogatih i siromašnih, gde se izraziti bogataš zaljubljuje u osobu koja mu priprema hranu, tu se može napraviti pravi cirkus kakav Osorio voli. Baš sam razočarana. Nikako da se nešto normalno poklopi na Televisi. Produkcija im je sve gora i gora!
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 18 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum