Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Mar 14, 2021 1:58 pm
¿Qué le pasa a mi familia? je nova humoristična telenovela Juan Osoria

Novosti o telenovelama - Page 13 Televi12

Glavni protagonisti su Eva Cedeño i Mane de la Parra, te  Diana Bracho i Cesar Evora
Radnja serije se vrti oko familije doñe Luz (Diana Bracho), udovice sa troje dece koja je otkrila da boluje od raka. Znajući da nema mnogo vremena odluči okupiti svoju odraslu decu kako bi im ostavila najbolje nasleđe a to je porodično zajedništvo. Regina (Eva Cedeño) je energična žena, asistentkinja predsednika jedne velike firme odeće i obuće. Zbog doživljenog razočarenja više ne veruje u ljubav.  Patricio (Mané de la Parra) je direktor jedne od najvažnijih modnih i obućarskih firmi. Nakon susreta s Reginom, zaljubljuje se u nju i njegov život doživljava veliki zaokret.
U seriji još glume  Gonzalo Peña, Julian Gil, Sherlyn, Lisette Morelos, Gabriela Platas, René Casados, Emilio Osorio i drugi
Serija je krenula s emitovanjem  22. februara, a za sada ne ostvaruje očekivano dobru gledanost za komične telenovele
Glumica Azela Robinson ovde debituje iza kamere kao direktor scene
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Apr 29, 2021 7:31 pm
Rosy Ocampo priprema treću seriju "vencer" trilogije. Zvaće se "Vencer el pasado" i baviće se temama poput digitalnog nasilja i zloupotrebe društvenih mreža. Glavnu ulogu će igrati Angelique Boyer,  a negativku Africa Zavala.  Ostala imena za koja se zna su Arantza Ruiz, Ferdinando Valencia, Matías Novoa i Leticia Perdigón.

Snimanje je počelo 08.04.,  a emitovanje je planirano za drugu polovinu godine u terminu od 20:30.

Toliko o tome da će Boyer praviti pauzu od minimum godinu dana.  Novosti o telenovelama - Page 13 1543461474 Jedva prošlo pola godine od kad je završeno snimanje IDM.  Novosti o telenovelama - Page 13 2078043430 Inače,  opet je tamnokosa i dugokosa. Very Happy

Novosti o telenovelama - Page 13 Pfvsti10

____________
Novosti o telenovelama - Page 13 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Apr 30, 2021 7:29 pm
Potvrđeno je da je i Sebastian Rulli dio elenca Vencer el pasado. Novosti o telenovelama - Page 13 2078043430 Nisam vjerovala da će ih spojiti 4. put. Very Happy Ili 6. ako računamo i dvije predstave

____________
Novosti o telenovelama - Page 13 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Apr 30, 2021 11:50 pm
Jasno je da ovom serijom pokušavaju malo da "operu" karijere Boyer i Rullia. Oni su im jelte trenutno najveće zvezde u televisi a oboje su zaredjali nekoliko promašaja. A od ovoga se očkuje da bude exito. Kapiram da su je zato tako na brzinu ubacili ovde.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun May 02, 2021 5:53 pm
Pa zar se ne boje toga da su više smorili pogotovo što su i privatno par te da ljudi neće vidjeti ništa novo? Da je bar jedno od njih dvoje negativac. Mene ne privlači, ali vjerovatno ću baciti pogled na početak.

Prethodne dvije nisam gledala, pa ne znam ima li nekih priča koje će se ovdje nastaviti. Zapravo, od VED sam odustala čim sam vidjela da Zepeda glumi. Nije bilo šanse da ga u godinu dana gledam u 3 serije. Novosti o telenovelama - Page 13 2078043430  (La Doña 2 i ADP)

____________
Novosti o telenovelama - Page 13 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jul 04, 2021 3:11 am
Umrla je Delia Fiallo, majka telenovela kako su je nazivali

Novosti o telenovelama - Page 13 E5fko-10

Biće upamćena po tome što je napisala neke od najpoznatijih telenovela
Njena dela su: Luz Maria, Kassandra, Esmeralda, Rosalinda, Cuidado con el angel, Mariana de la noche, Cristal,
El privilegio de amar, Triunfo del amor, Mar de amor, Lo que no podia amar, Pobre diabla i druge
Ova kubanska autorka umrla je u 96. godini u svojoj kući u Majamiju
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Jul 08, 2021 6:38 pm
Nicandro priprema novu telenovelu.

Dobra vijest: Susana Gonzalez igra glavnu ulogu.

Loša vijest: Njen partner će biti David Zepeda.

Pa kako mogu da spoje ovakav talenat i onakav antitalenat? Novosti o telenovelama - Page 13 3857569612

____________
Novosti o telenovelama - Page 13 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Jul 09, 2021 12:38 am
Videla sam tu vest i imala sam identičnu reakciju! Koliko se radujem što Susana ima novu ulogu, toliko me razočarao izbor partnera. Njenim serijama baš volim dati priliku, ali ne znam hoće li pored njega biti gledljivo. Pitam se kakvu on pozadinu ima i ko ga gura, jer njegov antitalentom vrišti u svakoj seriji. Serija će biti rimejk kolumbijske La quiero a morir u kojoj glavna junakinja doživi dvostruku izdaju od muža i najbolje drugarice kada oni pobegnu zajedno. Serija dolazi početkom novembra. Definitivno ću baciti pogled, pa ćemo videti.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Jul 09, 2021 8:01 pm
I ja bih bacila pogled zbog Susane zato što prvi put nakon onog krša od PyP ima glavnu ulogu. Mada bolje prođu serije u kojima igra negativke ili sporedne likove.

Da je neka druga glumica odustala bih pri samom pomenu Zepede. Zašto se gotovo uvijek pogodi da on glumi u seriji koja me zainteresuje? Neutral

Sa Susanom je nespojiv. I energijom i harizmom i izgledom, a da ne pominjem talentom. Ima da ga pojede za užinu.

____________
Novosti o telenovelama - Page 13 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Jul 15, 2021 10:57 pm
Meni baš žao što je Susy završila ovde. Piše se da Giselle za sledeću godinu sprema rimejk "Te voy a ensenar a querer" a Susy bi bila sjajna za lik Debore, tj kao zamena za Siachoque. A kako je Giselle baš voli verujem da je mogla da dobije tu ulogu. Ovo Nicandrovo će biti teško sranje kao i sve što on radi.
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 13 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum