Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Jul 16, 2021 9:25 am
Kristina wrote:Rosy Ocampo priprema treću seriju "vencer" trilogije. Zvaće se "Vencer el pasado" i baviće se temama poput digitalnog nasilja i zloupotrebe društvenih mreža. Glavnu ulogu će igrati Angelique Boyer,  a negativku Africa Zavala.  Ostala imena za koja se zna su Arantza Ruiz, Ferdinando Valencia, Matías Novoa i Leticia Perdigón.

Snimanje je počelo 08.04.,  a emitovanje je planirano za drugu polovinu godine u terminu od 20:30.

Toliko o tome da će Boyer praviti pauzu od minimum godinu dana.  Novosti o telenovelama - Page 14 1543461474 Jedva prošlo pola godine od kad je završeno snimanje IDM.  Novosti o telenovelama - Page 14 2078043430 Inače,  opet je tamnokosa i dugokosa. Very Happy

Novosti o telenovelama - Page 14 Pfvsti10
Nedavno sam pročitala da se trilogija "Vencer" nastavlja,Vencer el pasado neće biti zadnja u trilogiji kako se pričalo jer Rosy Ocampo priprema novu seriju Vencer nešto (još nema naziv) za 2022.godinu.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jul 18, 2021 8:07 pm
Meni baš žao što je Susy završila ovde. Piše se da Giselle za sledeću godinu sprema rimejk "Te voy a ensenar a querer" a Susy bi bila sjajna za lik Debore, tj kao zamena za Siachoque. A kako je Giselle baš voli verujem da je mogla da dobije tu ulogu. Ovo Nicandrovo će biti teško sranje kao i sve što on radi.

Jaoo, baš šteta. Neutral TVEAQ je jedna od tih starijih za koje mi je žao što nisam gledala i na spisku mi je da je nekad pogledam. Ako bi Giselle pravila rimake dala bih mu šansu. Mada ne mogu zamisliti Giselle i rančersku priču. Možda će je promijeniti i smjestiti u grad kao što je Telemundo uradio sa La Doñom.

Ako već Susy neće biti tu jako bih voljela Adrianu Louvier. Baš sam se uželjela da je vidim u nečem novom, popela se visoko na listi mojih omiljenih glumica, odmah nakon "glavne petorke" (Yadhira, Susy, Aracely, Angelica Celaya i Silvia)

Nedavno sam pročitala da se trilogija "Vencer" nastavlja,Vencer el pasado neće biti zadnja u trilogiji

Dakle neće ni biti trilogija. Novosti o telenovelama - Page 14 2078043430

____________
Novosti o telenovelama - Page 14 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 12, 2021 2:11 am
SOS me estoy enamorando je nova serija Lucero Suarez

Novosti o telenovelama - Page 14 44adae15

Od ponedeljka je krenula s emitovanjem serija producentkinje Lucero sa Danielom Arenas i Iran Castillo u glavnim ulogama
Radnja serije govori o Albertu (Daniel) koji mora spasiti štampariju koju njegova porodica ima već nekoliko generacija. Nakon što je postigao dogovor sa novim partnerima, ugovor se brzo raspada jer oni imaju druge planove sa zemljištem na kojem se ona nalazi. Stvari se komplikuju kada se Alberto zaljubi u Sofíu (Irán), ćerku jednog od partnera.
Od glumaca igraju: Jorge Salinas, César Évora, Juan Martín Jauregui, Marcelo Córdoba, Nuria Bages, Ana Patricia Rojo i drugi
Serija je rimejk argentinske telenovele El sodero de mi vida  


Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 12, 2021 9:40 am
Da ništa ne znam o njoj sam naslov bi bio dovoljan da je ne gledam. Very Happy

____________
Novosti o telenovelama - Page 14 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 26, 2021 6:32 pm
Sebastian Rulli y Claudia Martin su protagonisti "Los ricos tambien lloran"

Novosti o telenovelama - Page 14 16322610

U pitanju je rimejk istoimene Televisine telenovele iz 1979. Televisa je već radila rimejk ove priče 1995. godine (Maria la del barrio) kao i Telemundo 2006. godine (Marina).

Producent je Carlos Bardasano, a planirano je 60 epizoda. Snimanje je počelo, a emitovanje se očekuje u februaru.

Ostatak glumačke ekipe čine Azela Robinson, Alejandra Barros, Víctor González, Henry Zakka, Arturo Barba, Sergio Reynoso, Rubén Sanz, José Luis Franco, Dalilah Polanco, Dobrina Cristeva i Luis Gatica

____________
Novosti o telenovelama - Page 14 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 26, 2021 6:35 pm
Ne mogu da vjerujem da mi se ovo gleda i to zato što me njih dvoje zanimaju kao par. Novosti o telenovelama - Page 14 245301646 Priča mi je suviše poznata i prežvakana da bi me privlačila. Ali s obzirom da će biti relativno kratka možda bih je razmotrila čisto kao guilty pleasure. Novosti o telenovelama - Page 14 610785387

____________
Novosti o telenovelama - Page 14 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 27, 2021 12:16 am
Kada sam videla ovu vest, prvo sam na tebe pomislila. Moram priznati da sam i ja čekala čuti ko će biti par Claudiji, jer mi je ona baš draga. Nažalost poslednje serije koje je snimala mi nisu bile privlačne da ih gledam, pa sam sa zanimanjem čekala njenu novu ulogu. Ne mogu reći da sam toliko oduševljena kao ti, jer se u jednom trenutku kao njen partner spominjao Daniel Elbittar i to mi je zvučalo kao dobitna kombinacija, pa sam sada razočarana. Mene Rulli ne oduševljava toliko, a i malo mi je dosta što doslovno ide iz uloge u ulogu. No tebe itekako razumem, kada ti je neko drag, sve to pada u vodu.

Željna sam novih lica koja me nisu zasitila. Televisa već godinama vrti u krug nekoliko istih muških likova: Rulli, Ron, Zepeda, Soto. Ništa ne može proći bez njih. Ista je stvar sa novom serijom Susane Gonzalez. Zbog nje bi dala šansu seriji, ali je Zepeda sve pokvario.

Sviđa mi se ovo zajedničko gledanje serije. Volela bi kada bi se posle La desalmade uspele dogovoriti oko neke druge serije da je opet zajedno gledamo. Tako je zanimljivije, a i da usput nekako održimo forum dok nam nema Ane. Od ponuđenih su mi definitivno ove dve u užem krugu i to prvenstveno zbog protagonistkinja. Čak mi ni same priče nisu toliko privlačne. S tim što bi Susanina trebala početi već početkom novembra, a ova druga tek u februaru. Ja sam raspoložena da nastavimo ovu tradiciju!
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 27, 2021 8:39 am
Opet remake Rolling Eyes. Nisam gledala original iz 1979,María la del barrio (1995) sam gledala nešto malo na youtube-u,Marina (2006) sam gledala i onako,u ono vrijeme mi je bila ok,danas tako-tako.Zar na Televisi više nitko osim Rosy Ocampo i Lucero Suárez nema ideju za napraviti originalnu,novu telenovelu?Sve samo remake od remakea i tako u krug,samo izbacuju nove verzije već viđenih telenovela,jedna te ista telenovela ima 150 verzija  Rolling Eyes Novosti o telenovelama - Page 14 3857569612 Novosti o telenovelama - Page 14 3541223117..A i na Telemundu ista stvar i oni su počeli raditi remake-ove i nove verzije već viđenih telenovela
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Sep 30, 2021 7:10 am
Mene Rulli ne oduševljava toliko, a i malo mi je dosta što doslovno ide iz uloge u ulogu.

Slažem se da prebrzo ide iz uloge u ulogu i da tako može i da dosadi ljudima. Ali ja tih njegovih zadnjih par uloga nisam ni gledala, pa mi taj dio neće biti problem. A i svakako ga volim. Ali sama ova priča mi je smor, jedino se nadam da će to biti malo slobodnija adaptacija bez puno debilizama.

Nisam mislila pratiti novu Susaninu seriju, ali za dobrobit  foruma bih joj dala šansu. A i kad komentarišemo zajedno postane zanimljivije. I love you

____________
Novosti o telenovelama - Page 14 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Oct 17, 2021 10:47 pm
Pogledala sam kratki promo nove Susanine serije i deluje mi da bi mogla biti klasična dosadnjikava sapunica, no daću joj šansu. S obzirom da nakon La desalmade nema ništa privlačnije, počeću je gledati, pa ako mi baš ne bude prijala, lako ću prekinuti. Verujem da ćemo se lako usaglasiti oko toga je li vredna gledanja ili ne.
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 14 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum