Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 09, 2019 6:23 pm
Telemundo trenutno prikazuje još jednu narko seriju "El baron"

Novosti o telenovelama - Page 7 Yy

Francisco Angelini i Maria Elisa Camargo su glavni protagonisti ove serije koja je krajem januara krenula sa prikazivanjem
Radnja govori o mladom meksikancu koji menja narko svet, on od običnog dilera svojom inteligencijom dolazi do poslovanja sa samim Pablom Escobarom
Među ostalim glumcima tu se pojavljuju: Jorge Luis Moreno, Variel Sanchez, Mauricio Mejia, Natasha Klauss, Juan Pablo Llano
Prema rezultatima gledanosti serija nije najbolje prihvaćena kod publike
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Mar 09, 2019 7:18 pm
Ne znam kakva je, al ne čudi me što ne prolazi. Nekada smo imali samo nepismene glavne junakinje, a sada većinom narko priče (bar što se tiče Telemunda).

____________
Novosti o telenovelama - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Mar 10, 2019 3:49 am
Večeras se održava svečana dodela nagrada Premios TvyNovelas

Novosti o telenovelama - Page 7 F286bfcd8b3e

Voditelji večerašnjeg programa će biti Montserrat Oliver i Arath de la Torre, a sve počinje u 7:30 po meksičkom vremenu
Na svečanosti će nastupiti i muzički gosti među kojima su Maite Perroni, Carlos Rivera i Gloria Trevi
Najveći favoriti za ovogodišnje nagrade su serije "Mi marido tiene familia" i "Amar a muerte"
Prema anketama sa društvenih mreža "Amar a muerte" bi mogla uzeti najviše nagrada
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Mar 11, 2019 6:26 am
Lista dobitnika nagrada Premios TvyNovelas

Novosti o telenovelama - Page 7 Xxx

NAJBOLJA TELENOVELA
Amar a muerte – Carlos Bardasano
La piloto 2 – Carlos Bardasano
Like – Pedro Damián
Mi marido tiene más familia – Juan Osorio
Por amar sin ley – José Alberto Castro

NAJBOLJA GLAVNA GLUMICA
Angelique Boyer – Amar a muerte
Livia Brito – La piloto 2
Michelle Renaud – Hijas de la luna
Susana González – Mi marido tiene más familia
Zuria Vega – Mi marido tiene más familia

NAJBOLJI GLAVNI GLUMAC
Arath de la Torre – Mi marido tiene más familia
Carlos Ferro – La jefa del campeón
Daniel Arenas – Mi marido tiene más familia
David Zepeda – Por amar sin ley
Michel Brown – Amar a muerte

NAJBOLJA NEGATIVKA
Barbara Islas – Mi marido tiene más familia
Claudia Martin – Amar a muerte
Grettell Valdez – Tenías que ser tú
Ilza Ponko – La piloto 2
Mariluz Bermúdez – Hijas de la luna

NAJBOLJI NEGATIVAC
Alejandro Nones – Amar a muerte
Alexis Ayala – Hijas de la luna
German Bracco – Mi marido tiene más familia
Julián Gil – Por amar sin ley
Oscar Schwebel – Like

NAJBOLJA KOPROTAGONISTIČKA GLUMICA
Altair Jarabo – Por amar sin ley
Gabriela Platas – Mi marido tiene más familia
Geraldine Galván – Hijas de la luna
Laura Vignatti – Mi marido tiene más familia
Macarena Achaga – Amar a muerte

NAJBOLJI KOPROTAGONISTIČKI GLUMAC
Arturo Barba – Amar a muerte
José María Torre – Por amar sin ley
José Pablo Minor – Mi marido tiene más familia
Mario Morán – Hijas de la luna
Rodrigo Murray – Like

NAJBOLJA MLAĐA GLUMICA
Ale Müller – Like
Bárbara López – Amar a muerte
Jade Fraser – Mi marido tiene más familia
Maca García – Like
Roberta Damián – Like

NAJBOLJI MLAĐI GLUMAC
Carlos Said – Like
Emilio Osorio – Mi marido tiene más familia
Gonzalo Peña – Amar a muerte
Mauricio Abad – Like
Santiago Achaga – Like

NAJBOLJA STARIJA GLUMICA
Carmen Salinas – Mi marido tiene más familia
Cynthia Klitbo – Hijas de la luna
Diana Bracho – Mi marido tiene más familia
Isela Vega – Like
Raquel Garza – Amar a muerte

NAJBOLJI STARIJI GLUMAC
Alexis Ayala – Amar a muerte
Guillermo García Cantú – Por amar sin ley
Omar Fierro – Hijas de la luna
Patricio Castillo – Mi marido tiene más familia
Rafael Inclán – Mi marido tiene más familia

NAJBOLJA KAMERA
Hijas de la luna – Gabriel Vázquez B./Jesus N.
La jefa del campeón – Walter D./Victor H./Luis R.
Like – Vivian S./Daniel F.
Mi marido tiene más familia – Mauricio M./Martha M.
Por amar sin ley – Bernardo N./Mauricio M.

NAJBOLJA REŽIJA
Amar a Muerte – Rolando O.
Hijas de la luna – Salvador S./Ricardo de la P.
La piloto 2 – Rolando O.
Like – Luis P./Eloy G.
Mi marido tiene más familia – Aurelio Á./Francisco F./JuanB

NAJBOLJA PRIČA ILI ADAPTACIJA
Amar a muerte – Leonardo P.
Hijas de la luna – Alejandro P./Palmira O.
Like – María B.
Mi marido tiene más familia – Pablo F./Santiago P.
Por amar sin ley – Monica A./José C./Vanessa D./Fernando G.

NAJBOLJA SPOREDNA GLUMAČKA POSTAVA
Amar a muerte
Hijas de la luna
La piloto 2
Mi marido tiene más familia
Por amar sin ley

NAJBOLJA MUZIČKA TEMA
Amar a muerte – Me muero
Hijas de la luna – Tengo
La piloto 2 – Buena vida
Like – Este movimiento
Mi marido tiene más familia – Tu eres la razón
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Mar 11, 2019 6:30 am
Serija "Amar a muerte" je gotovo nestvarno uzela skoro sve nagrade Premios TvyNovelas

Novosti o telenovelama - Page 7 X

Ovako izgleda lista osvojenih nagrada:

Amar a muerte – 14
Mi marido tiene más familia – 1
Like – 1
Hijas de la luna – 0
Por amar sin ley – 0
La piloto 2 – 0
La jefa del campeón – 0
Tenias que ser tu – 0
Y mañana sera otro dia mejor – 0
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Mar 11, 2019 8:36 am
Od ove serije sam pogledala samo nekoliko scena Angelique i Claudije, čisto iz radoznalosti. Stoga ne mogu suditi da li je zasluženo, ali nekako mi se čini da nije ni imala jaku konkurenciju. Što ti misliš, Sofia?

____________
Novosti o telenovelama - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Mar 12, 2019 3:10 am
Moje mišljenje po pitanju ovih nagrada je da su one jedna potpuna lakrdija. Bez obzira na moj lični ukus, smatram da je kompletan način izbora i glasanja pogrešan. Kao prvo, način izbora nominovanih je sulud jer su na startu otpisani neki koji daleko više zaslužuju biti tu, a onda izbor gde samo publika glasa. S obzirom da oni ovo takmičenje smatraju prilično prestižnim i da je ovo neko ogledalo uspešnosti, onda se to ne bi smelo raditi na taj način, jer to više nije izbor najboljih nego najomiljenijih.

Serija "Amar a muerte" meni jeste draga, ali nije normalno da jedna serija uzme sve, druge ništa. Hajde da je ona bila spektakularno dobra, da je napravila bum, bila nadprosečno gledana i da je druge u tome ostavila daleko iza sebe, pa da onda kažemo, zaslužili su. No nije tako. Čak šta više "Mi marido tiene mas familia" je celo vreme prikazivanja bio gledaniji, ostvario je takvu gledanost kakvu dugi niz godina nijedna serija nije uspela. Bez obzira što lično ne volim taj komični cirkus, nekome se to svidelo i neko je to gledao i to treba poštovati. Iz moje lične perspektive, "Amar a muerte" jeste dobro urađen, ali je daleko od savršenog kako rezultati pokazuju. Recimo "Por amar sin ley" je isto serija za poštovanje. Lično mi nije privlačna tematika, ali je serija dosta kvalitetno odrađena. Ovakav rezultat je po meni nepoštovanje prema svima drugima koji su takođe nešto uložili u svoje projekte i koji su isto barem u nekom segmentu imali svojih svetlih tačaka.

Što se nagrada konkretno tiče, prokomentarisaću glavne kategorije:

Telenovela - "Amar a muerte" zasluženo. No moram reći da je serija "Por amar sin ley" uzela nagradu, isto bi bilo zasluženo. Ta serija meni lično nije privlačna jer nemamo svi isti ukus, ali se mora priznati da je kvalitetno urađena.

Glavni glumac - Michel Brown zasluženo. On je glumčina koji izbegava Televisu upravo iz razloga što je glumac za ozbiljnije priče. Sećam se scene pijanstva koju je tako maestralno odglumio da sam ostala u šoku njegovom glumom, to mogu samo dobri glumci. Suludo ga je i porediti sa Zepedom i ekipom, koji usput nije zaslužio nominaciju, dok se recimo Diego Olivera i Arap Bethke nisu ni našli na popisu.

Glavna glumica - Angelique Boyer zasluženo. Ali.. tu imam jedno veliko ali. Ona jeste kvalitetna glumica koja je i ovu ulogu jako dobro odigrala, ali sam sigurna da bi je dobila i da joj je ovo bila loša uloga. Ženska kategorija glavnih uloga je uvek jača od muških i tu se ne bi pogrešilo i da je neka druga uzela nagradu. Recimo Susana Gonzalez, iako se ona ovoga puta realno nije ni trebala naći u ovoj kategoriji jer nije ušla u seriju kao glavna glumica. Solidne su bile i Ana Brenda Contreras, Africa Zavala i Ariadne Diaz koje nisu ni bile nominovane, dok se Michelle Renaud s najlošijom ulogom karijere našla tu. Ono što je suludo je da bi je Angelique Boyer uzela i da je neka razbila ulogom, samo zbog svoje armije fanova, kao i Maite prošle godine. Sigurna sam, a o tome se dosta i govori, da je njega armija fanova zapravo zaslužna za ovako dobar rezultat cele serije. Tom linijom gledano već je jasno ko će sledeće godine biti apsolutni pobednik, a bez da je serija još krenula s prikazivanjem. To će biti Sebastian Rulli i njegova nova serija "El ultimo dragon".

Negativka - Claudia Martin zasluženo. To je jedna od najzaslužnijih nagrada večeri. Ona čak nije ni imala konkurenciju jer su ostale bile smešne. Tu recimo nije ostvarila nominaciju jedna Ana Layevska, dok se Mariluz Bermudez tu našla sa svojom limunada ulogom.

Negativac - Alejandro Nones nezasluženo. On je glumac sa ograničenim glumačkim sposobnostima, nije čak ni zaslužio naći se u izboru, a kamoli uzeti nagradu. To je više zaslužio Julian Gil ili Fernando Alonso koji nije ni nominovan.

Koprotagonistička glumica - Macarena Achaga nezasluženo. Ovaj gay lobi mi je nejasan. Glavna tema su bili gay par iz "Mi marido tiene mas familia" i lezbejski iz "Amar a muerte", gde je lezbejski uzeo obe nagrade. Sve je do čudne fame, ne do glume. Tu je bila Altair Jarabo ili još bolji nenominovani Margarita Muñoz, Alejandra Barros, Chantal Andere. Jedino me raduje da nagradu nije uzela izvikana Laura Vignatti.

Koprotagonistički glumac - Arturo Barba zasluženo. Tu je još dobar bio Jose María Torre, drugi ne. Samo kad nagradu nije uzeo Jose Pablo Minor, koliko su plakali za njim kad je napustio seriju, mislila sam da će ga izglasati.

Starija glumica - Raquel Garza nezasluženo. Čak je ona sama rekla da je ostala u šoku da dobije nagradu ispred jedne Diane Bracho.

Stariji glumac - Alexis Ayala nezasluženo. Čovek se pojavio u prvih par epizoda dok nisu ubili njegov lik i on uzme nagradu. Ako ćemo realno Alexis je dobar glumac koji generalno zaslužuje biti nagrađen, ali ne za ovu ulogu. Zanimljivo da je sam izjavio kako je toliko puta bio nominovan a da nikada nije osvojio nagradu i sada je dobije kad najmanje očekuje. U tom smislu mi nije krivo, na neki način mu se vratilo. No to sve govori o besmislu ove ceremonije.

Sporedna glumačka postava - "Amar a muerte" nezasluženo. "Por amar sin ley" je više zaslužio tu nagradu.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Mar 17, 2019 1:59 am
Za što je Por amar sin ley dobila nagradu,u kojoj kategoriji? Amar a muerte je od 15 nominacija osvojila čak 14 nagrada
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Mar 19, 2019 2:05 pm
"Por amar sin ley" nije osvojila nijednu nagradu. "Amar a muerte" je osvojila 14 nagrada, od 16 nominacija. A po jednu nagradu su uzeli "Mi marido tiene mas familia" i "Like". Sve ovo sam navela u jednom od prethodnih postova.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jul 07, 2019 3:16 pm
Serija o gay paru "Juntos, el corazon nunca se equivoca" je pre dve nedelje krenula s emitovanjem

Novosti o telenovelama - Page 7 Index-Copy

Producent Juan Osorio je priču o gay paru iz "Mi marido tiene familia" razradio i dao joj nastavak u novoj seriji koju snima
Glavne protagoniste koji se nalaze u ulozi gay para glume njegov sin Emilio Osorio i Joaquín Bondoni
Među ostalim glumcima se nalaze vrlo zvučna imena: Leticia Calderon, Laura Flores, Victor Gonzalez, Helena Rojo, Arath de la Torre, Sergio Sendel
Serija je 23. juna krenula s prikazivanjem, a prvu epizodu je pogledalo samo 1.6 miliona gledalaca
Ni nastavak serije se ne može pohvaliti velikom gledanošću koja je najčešće ispod 2.5 miliona
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 7 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum