Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Jul 08, 2019 2:34 pm
Možda će me neko pogrešno shvatiti, ali ja ne kapiram toliko potenciranje gej parova u zadnje vrijeme, do te mjere da su glavni par telenovele. Novosti o telenovelama - Page 8 245301646 Novosti o telenovelama - Page 8 3375692399

____________
Novosti o telenovelama - Page 8 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jul 14, 2019 5:20 pm
Slažem se sa tobom, a i sumnjam da bi Osorio razradio tu priču da nije reč o njegovom sinu. Najtužnije je to što velika glumačka imena zbog nedostatka uloga prihvataju igrati u ovakvom projektu. Osorio je očito na osnovu svog imena i uticaja uspeo okupiti velike glumce, u istom projektu imamo i Leticiu Calderon i Lauru Flores, pa meni drage Helenu Rojo i Victora Gonzaleza. No nemam nameru ni promose pogledati, jer me glavna radnja ni najmanje ne zanima. Što se tiče potenciranja gay parova u većini telenovelama u poslednje vreme, ni to mi nije jasno. Prošlu sezonu su gay parovi iz "Mi marido tiene mas familia" i "Amar a muerte" doslovno imali svoje fan glupe, čak su im i odabrali skraćeno ime, pa su tako Aristemo i Juliantina bili glavna tema na dodeli nagrada. Nisam konzervativna, ali i po meni je to preterivanje.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 01, 2019 4:01 pm
Juan Osorio priprema seriju "Soltero con hijas" sa Gabrielom Sotom i Irinom Baevom u glavnim ulogama

Novosti o telenovelama - Page 8 7e7d2175e760

Juan osorio nakon uspeha sa "Mi marido tiene mas familia" opet priprema komičnu seriju koja će biti rimejk turske serije "Kizim"
Gabriel Soto je odavno izabran za glavnog protagonistu, dok je Irina Baeva izabrana ispred Altair Jarabo za glavnu junakinju
Gabriel i Irina će tako po drugi put zaigrati glavni par nakon Castrove "Vino el amor" posle koje su i zabočeli svoju romansu
U seriji će se još naći Daniela Castro u ulozi moderne bake, Maria Sorte, Mayrin Villanueva, Rene Strickler, Laura Vignatti
Priča govori o slobodnom muškarcu koji preko noći mora da se pobrine za troje svojih nećaka koji ostaju siročad
U toj zahtevnoj i neočekivanoj situaciji će mu pomoći komšinica Victoria u koju se on vremenom zaljubljuje
Serija je započela svoja snimanja u Acapulcu, imaće 82 epizode, a emitovanje se očekuje 28. oktobra
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 02, 2019 3:04 pm
Rolling Eyes  x 3 zato što 1) je komedija 2) rimejk 3) i zbog glavnog para

____________
Novosti o telenovelama - Page 8 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Sep 05, 2019 12:46 am
Na veliko iznenađenje, glavna protagonistkinja serije "Soltero con hijas" je ipak Vanessa Guzman

Novosti o telenovelama - Page 8 VAnessa

Iako su već svi mediji preneli da je Irina Baeva glavna junakinja, danas je stigao demant i konačna potvrda da će to biti Vanessa
Vanessa Guzman je glumica koju niko nije očekivao s obzirom da je dugi niz godina bila udaljena od sveta telenovela
Njena poslednja telenovela za Televisu je bila pre 10 godina u "Atrevete a soñar", a poslednja uloga pre 8 godina u seriji koju je radila za Argos
Osim Vanesse za seriju su još potvrđeni Eduadro Santamarina i Pablo Montero, dok će Irina Baeva ostati deo glumačke postave
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Sep 05, 2019 10:18 am
Čekaj malo,ja sad ništa više ne kužim confused.Čula sam da je došlo do te promjene i da će Vanessa Guzmán biti glavna protagonistica i ponadala sam su Irinu Baevu skroz izbacili iz projekta, a sad ispada da će ipak glumiti u seriji, ali ne kao glavna, koga će onda glumiti, glavnu negativku ili što?
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Sep 15, 2019 1:32 am
Irina Baeva će na kraju biti glavna negativka u seriji. Iako se u početku pisalo da se Altair Jarabo i ona bore za ulogu protagonistkinje ipak je bila u pitanju villana. Mediji pišu da iako je Altair imala veću podršku publike prema anketama, ulogu je ipak dobila Irina Baeva. Nije mi jasno šta vide u njoj, neko je opasno gura. Inače Daniela Castro je iz nepoznatih razloga odustala od ove uloge, pa umesto nje dolazi Laura Flores.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 16, 2019 12:45 am
Sofia wrote:Irina Baeva će na kraju biti glavna negativka u seriji. Iako se u početku pisalo da se Altair Jarabo i ona bore za ulogu protagonistkinje ipak je bila u pitanju villana. Mediji pišu da iako je Altair imala veću podršku publike prema anketama, ulogu je ipak dobila Irina Baeva. Nije mi jasno šta vide u njoj, neko je opasno gura. Inače Daniela Castro je iz nepoznatih razloga odustala od ove uloge, pa umesto nje dolazi Laura Flores.

A i ako ćemo iskreno, meni je Altair Járabo sto puno bolja glumica od Irine Baeve. Čitam komentare po internetu (youtube,instagram) i vidi se da Irinu Baevu nitko ne voli i stalno ju kritiziraju i pljuju nakon onog skandala i to što ti kažeš, niti meni nije jasno što vide u njoj. Lijepa je, ali to je sve,mene Irina Baeva glumom uopće nije oduševila, ono malo što sam vidjela je bilo užasno, izgovara tekst kao robot, bez reakcija,izraza lica...
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 16, 2019 1:15 am
Što se Irine Baeve tiče, i ja sam među onima kojima se diže kosa na glavi na spomen njenog imena. Ona se nađe u svakom velikom i bitnom projektu. Tek što je završila snimanje sa jednim Sebastianom Rulli, evo je već kod Osoria, trenutno vrlo cenjenog producenta. Kod nje nema pauze, ispade da je jedna od traženijih glumica. Kristina je jednom komentarisala kako su takve skandale u kojem se ona našla nekada kažnjavali udaljavanjem na neko vreme, dok u njemom slučaju izgleda kao da je nagrađena. Čak na stranu ceo taj njen skandal i priča koja mi je bljak, meni se ona sama ne dopada, ni njena pojava, ni gluma, ni po čemu mi nije posebna. Glumački ne odskače ni od jedne druge glumice, a fizički mi se uopšte ne dopada. Vidi se da hrpu para troši na krpice kako bi bila u trendu, no meni se ne dopadaju njene razmaknute oči koje mi ne ulivaju poverenje, naprotiv baš kučkasto izgleda. I pored toliko negativnih komentara i navodnih bojazni da bi njeni projekti mogli biti dočekani na nož, ona se i dalje gura. Meni ona deluje namazana i na sve spremna, verovatno je i zato tu gde jeste. Za sada ne gledam serije u kojima ona glumi, nadam se da se neće naći negde gde ću je morati prožvakati.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Sep 16, 2019 1:16 am
Jose Alberto Castro snima novu seriju "Medicos" čija se premijera očekuje već u novembru

Novosti o telenovelama - Page 8 69820416-135508967720689-7491118010107406140-n-Copy

Producent Castro je advokate zamenio doktorima, te krenuo sa snimanjem svog novog projekta koji će nalikovati serijama o hitnim slučajevima
Nakon "Por amar sin ley" gde se bavio pravnim problemima, tu ćemo imati medicinske slučajeve koji će se nedeljno obrađivati određenu tematiku
Glavni protagonisti su Livia Brito i Daniel Arenas, a u seriji će se naći veliki broj poznatih glumaca među kojima su: Grettel Valdez, Carlos de la Mota
Erika de la Rosa, José Elías Moreno, Federico Ayos, Scarlet Gruber, Mauricio Henao, Eugenia Caduro, Rodolfo Salas, Michel Lopez, Daniel Tovar i drugi
Premijera serije se očekuje 11. novembra nakon "Cuna de lobos" u terminu od 9:30
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 8 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum