Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Oct 17, 2021 10:48 pm
"Contigo si" je nova Televisina serija producenta Ignacia Sade Madera

Novosti o telenovelama - Page 15 Xyxy10

Serija koja je u ponedeljak krenula s emitovanjem je adaptacija telenovele Viviana iz 1978. godine
Radnja govori o mladoj medicinskoj sestri Angeli (Alejandra Robles Gil) koja živi na obali. U to mestašce poslovno dolazi ambiciozni mladić Alvaro (Danilo Carrera) koji tamo planira graditi bolnicu. Zbog velike privlačnosti među njima, oni se venčaju. Alvaro ubrzo mora putovati nazad u glavni grad gde se zaručuje sa Samanthom (Barbara Islas) koju takođe oženi. Angela odluči otputovati u grad u potrazi za Alvarom. Tamo upoznaje doktora Leonarda (Brandon Peniche) koji se zaljubljuje u nju i postaje njen zaštitnik. Alvaro nastavlja živeti u bijamiji dok obe ne otkriju da su prevarene.
Ostali glumci su: Annete Michel, Ernesto Laguardia, Manuel Landeta, Tania Lizardo, Gema Garoa, Arlette Pacheco, Lisardo i drugi
Telenovela se prikazuje u terminu od 16:30 na Las Estrellas, a planirano je da će imati 120 epizoda

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Oct 19, 2021 7:46 pm
Sofia wrote:Pogledala sam kratki promo nove Susanine serije i deluje mi da bi mogla biti klasična dosadnjikava sapunica, no daću joj šansu. S obzirom da nakon La desalmade nema ništa privlačnije, počeću je gledati, pa ako mi baš ne bude prijala, lako ću prekinuti. Verujem da ćemo se lako usaglasiti oko toga je li vredna gledanja ili ne.

O toj seriji jedino znam da je ona dama iz visokog društva,  a da je on iz nižih slojeva što zaista upućuje na klasičnu telenovelicu. Vidim da ima još par glumaca koje volim, pa hajde da probam. Završava La Desalmada, pa taman da imam nešto novo da pratim pored još neke reprize.

Slažem se sa boldovanim.  Very Happy

____________
Novosti o telenovelama - Page 15 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Nov 02, 2021 5:18 pm
Kristina wrote:Rosy Ocampo priprema treću seriju "vencer" trilogije. Zvaće se "Vencer el pasado" i baviće se temama poput digitalnog nasilja i zloupotrebe društvenih mreža. Glavnu ulogu će igrati Angelique Boyer,  a negativku Africa Zavala.  Ostala imena za koja se zna su Arantza Ruiz, Ferdinando Valencia, Matías Novoa i Leticia Perdigón.

Snimanje je počelo 08.04.,  a emitovanje je planirano za drugu polovinu godine u terminu od 20:30.

Toliko o tome da će Boyer praviti pauzu od minimum godinu dana.  Novosti o telenovelama - Page 15 1543461474 Jedva prošlo pola godine od kad je završeno snimanje IDM.  Novosti o telenovelama - Page 15 2078043430 Inače,  opet je tamnokosa i dugokosa. Very Happy

Novosti o telenovelama - Page 15 Pfvsti10
Producentica Rosy Ocampo potvrdila je da za 2022.godinu priprema novu seriju iz franšize "Vencer" pod nazivom "Vencer la ausencia"
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Nov 04, 2021 9:47 am
Mene nijeda od tih Vencer priča nije naročito privukla, a ponajmanje ova poslednja.

U LRTLL Sebastianove roditelje glume Azela Robinson i Guillermo Garcia Cantu što mi je dodatan podstrek na gledanje. Čak uhvatim sebe kako jedva čekam. Embarassed

____________
Novosti o telenovelama - Page 15 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jan 16, 2022 2:37 am
"Amor dividido" je nova serija Angelli Nesme koja od ponedeljka kreće sa emitovanjem

Novosti o telenovelama - Page 15 0019

Radnja serije prati dvoje ljudi, Abril (Eva) i Maxa (Gabriel) koji nemaju ništa zajedničko, osim toga da su doživeli krah svojih brakova. Abril suprug Bruno (Andres) napušta jer odlazi za boljim životom u SAD. S druge strane Maxova supruga Debra (Irina) nakon saznanja da je trudna odluči abortirati njihovo dete bez njegovog znanja, što uništava njihov brak. Max odlazi u Meksiko da bi postao izvršni direktor jedne firme za odeću u kojoj se Abril zapošljava kao njegova asistentkinja. Ona mu skriva da ima dete kako bi dobila posao. Bruno uverava Abril da ona zajedno sa sinom doputuje u SAD, te da tamo nastave zajednički život. Iako se ona odlučuje na taj potez, on će joj doneti mnoge nevolje. Ljubavnica njenog muža joj smešta deportaciju. Nju vraćaju u Meksiko dok joj sin na njeno razočarenje ostaje sa suprugom. Max i Abril se zbližavaju, te joj on ponudi brak. Ona pristaje u nadi da će udajom za američkog državljanina moći dobiti papire kako bi došla do sina. Iako se i ona zaljubljuje u njega, strahuje kako će reagovati kada sazna da mu je sve vreme tajila da ima sina.
Serija je adaptacija kolumbijske telenovele Alla te espero
Glavni protagonisti su Gabriel Soto i Eva Cedeño, a glavni negativci Irina Baeva i Andres Palacios
Od ostalih glumaca tu će se naći: Arturo Peniche, Jose Elias Moreno, Eugenia Caduro, Jessica Mas, Elsa Ortiz, Lambda Garcia, Federico Ayos, Ramiro Fumazoni, Lisardo, Alfredo Gatica, Fabian Robles i drugi
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Apr 03, 2022 1:34 am
"La herencia" je nova rimejk serija producenta Juan Osoria

Novosti o telenovelama - Page 15 Televi17

Serija je rimejk čileanske Hijos del Monte koju je radio i Telemundo pod naslovom Los herederos del Monte
Priča govori o petorici usvojenih sinova Severiana del Monte. On umire, a životi njegovih sinova se menjaju na dan čitanja testamenta kada se neočekivano pojavljuje Sara, njegova biološka ćerka. Pošto mu njegova žena nije mogla podariti decu, on ih je usvojio, a Saru je dobio s ljubavnicom. U testamentu stoji da moraju živeti zajedno godinu dana kako bi imali pravo na nasledstvo. Usled mnogo sukoba, između Sare i najstarijeg usvojeog sina Del Monte se rađaju emocije.
Glavni glumci su Michelle Renaud i Matias Novoa, a negativci Elizabeth Alvarez i Julian Gil
Ostalu četvoricu sinova Del Monte glume Emmanuel Palomares, Daniel Elbittar, Mauricio Henao i Juan Pablo Gil  
Serija je od 28. marta krenula s emitovanjem u Meksiku
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon May 23, 2022 1:02 am
Nadolazeće telenovele Televise

Novosti o telenovelama - Page 15 Zzzzzz56

Mujer de nadie
Giselle Gonzalez - 13. jun 9:30
Livia Brito i Marcus Ornellas
Azela Robinson, Cynthia Klitbo, Carmen Aub, Arap Bethke

Vencer la ausencia
Rosy Ocampo - 18. jul 8:30
Ariadne Diaz i Danilo Carrera
Mayrin Villanueva, Alejandra Barros, David Zepeda, Alexis Ayala

Corona de lagrimas 2
Jose Alberto Castro - druga polovina godine
Victoria Ruffo, Jose Maria Torre, Alejandro Nones, Mane la Parra
Maribel Guardia, Ernesto Laguardia, Africa Zavala

Trenutno se prikazuju: La herencia, Corazon guerrero, Amor dividido i El ultimo rey koje beleže slabu gledanost
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon May 23, 2022 1:30 pm
Hvala na informacijama Very Happy Baš sam se pitala jer ne pratim novosti. Ne privlači me ništa od ovoga. Mujer de nadie je rimejk Amarte es mi pecado i sigurno će Giselle to dobro odraditi. Nije isključeno da bacim pogled, ali nije da sam ponešena za tom idejom.

____________
Novosti o telenovelama - Page 15 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Jun 13, 2022 11:05 am
U međuvremenu se nastavljaju FDS projekti i sljedeća je La Madrastra što me raduje. Prvo, sviđa mi se taj koncept kratkih rimejkova koji zapravo budu sa mnogo izmjena u odnosu na original. Drugo, osnovni zaplet Madrastre mi je fenomenalan samo što mi se realizacija nije dopala. Samo mi je žao što ovo ne radi Giselle.

Dobra vijest je što je Aracely Arambula dobila glavnu ulogu. Loša vijest je što joj je partner Andres Palacios. U svakom slučaju planiram gledati.

Telemundo sprema El Conde na bazi djela Grof Monte Kristo samo što je radnja smještena u 30 godine prošlog vijeka. Glume Colunga i Ana Brenda. Uzela bih i to u obzir.

____________
Novosti o telenovelama - Page 15 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Jun 13, 2022 2:50 pm
Za novu verziju La madrastre ja sam ćula da ni sama Aracely Arámbula nije nimalo zadovoljna što je dobila Andrésa Palaciosa za partnera i da je oćekivala dobiti boljeg partnera (ćitaj;zgodnijeg partnera)
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 15 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum